صحبت‌های ابراهیم صادقی و عبدالله ویسی در پایان فینال جام شهدا

ابراهیم صادقی و عبدالله ویسی سرمربیان دو تیم سایپا و شاهین بوشهر، در پایان دیدار امشب فینال جام شهدا که به برتری سایپایی‌ها انجامید به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربی سایپا می‌گوید در لیگ برتر ایران همه تیم‌ها برای کسب سهمیه آسیا بازی می کنند.

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی درباره قهرمانی تیمش در جام شهدا گفت: به خاطر بزرگداشت جام شهدا در این رقابت‌ها شرکت کردیم. برای تیم ما که تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جوانی دارد، بازی با پرسپولیس و شاهین تجربه خوبی بود. سعی کردیم بیشتر از بازیکنانی استفاده کنیم که مقابل پرسپولیس غایب بودند. در نیمه دوم هم پنج، شش تعویض داشتیم و در مجموع تجربه خوبی بود.

سرمربی سایپا درباره خوش شانسی تیمش و برگزاری بازی‌هایش در ساعات پایانی روز ادامه داد: بازی اول و دوم ما هشت شب بود. بازی در ساعت پنج بعد از ظهر بسیار سخت است.

او درباره تاخیر در شروع لیگ برتر گفت: برنامه پیشنهادی سازمان لیگ این بود که رقابت ها در هشتم مرداد شروع شود اما این اتفاق نیفتاد. این موضوع برای تیم ما که برنامه کاری خود را می‌دانست بسیار سخت بود.

صادقی درباره هدف تیمش در لیگ نوزدهم تاکید کرد: هدف ما این است که هفته به هفته بهتر شود. تیمی که هفده بازیکن خود را از دست داده و بازیکنان جوان زیادی دارد، هدفش پیشرفت است. اگر پیشرفت کنیم، نتایج خوب می‌گیریم. در لیگ برتر همه برای کسب سهمیه آسیایی بازی می‌کنند. دنبال پیشرفت بازیکنان و داشتن تیم خوبی در لیگ نوزدهم هستیم.

عبدالله ویسی نیز بعد از شکست تیمش در فینال جام شهدا مقابل سایپا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. دو تیم خیلی خوب بازی کردند. کاش هواداران پرسپولیس این بازی را تماشا می کردند. خود من از این بازی لذت بردم. هر چند باختیم اما به تیم شاداب و با انگیزه سایپا تبریک می‌گویم. امیدوارم در لیگ برتر هم به این خوبی بازی کنیم.

او درباره بازگشت مجدد به لیگ برتر این بار با تیم شاهین بوشهر گفت: من مربی حرفه‌ای هستم. شاید یک ماه باشم یک ماه هم نباشم. وقتی هستم با تمام وجودم کارم را انجام می دهم و و می‌خواهم از کاری که می‌کنم لذت ببرم.

سرمربی شاهین بوشهر ادامه داد: ما با بودجه بسیار کمی تیم را آماده کردیم. ما کمترین بودجه لیگ برتر را داریم. امیدوارم بودجه‌ای که مشخص کردیم، توسط مسئولین تامین شود. به مردم و مسئولین بوشهر قول می‌دهم با تمام وجود از نام این تیم دفاع کنیم.

ویسی درباره موفقیت با شاهین بوشهر در لیگ برتر تاکید کرد: مهره‌های خوب و جویای نامی داریم. این کار حوصله و تحمل مردم و مسئولان را می‌خواهد. روزهای سختی پیش روی ما است. ان‌شاء‌الله این روزهای سخت را پشت سر می گذاریم.

وی درباره مشکلات موجود در تیمش و کناره گیری از هدایت این تیم، گفت: در هر خانواده و باشگاهی این مشکلات موجود است. از مسئولان بوشهر می‌خواهم کمک کنند این تیم که بعد از چند فصل به لیگ برتر برگشته در مسابقات موفق شود. هر کدام از اعضای شورای شهر و اعضای هیات مدیره نظرات خودشان را دارند. اگر هر کسی حرف خودش را بزند کار ما پیش نمی رود. مطمئن باشید روزهای خوبی خواهیم داشت.

ببینید:

صحبت‌های ابراهیم صادقی پس از قهرمانی در جام شهدا/ ویدیو

صحبت‌های عبدالله ویسی پس از پایان بازی با سایپا/ ویدیو

تگ ها


فینال جام شهدا سایپا ابراهیم صادقی شاهین شهرداری بوشهر عبدالله ویسی سایپا شاهین بوشهر کنفرانس خبری فوتبال