صحبت‌های استقلالی‌ها پس از دربی 89

استقلالی‌ها درباره شکست در دربی صحبت کردند....

استقلالی‌ها درباره شکست در دربی صحبت کردند.

بازیکنان استقلال درباره دیدارشان با پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، فرشید باقری بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در دربی 89 در جمع خبرنگاران گفت: از این باخت ناراحتیم اما تیم ما 10 روز است که زمین تمرین ندارد و مشکل زمین دارد. در 10 روز اخیر فقط به خاطر بارندگی‌ها روی چمن مصنوعی تمرین کردیم. چرا کادر فنی ما به جای فکر به مسائل فنی باید دغدغه زمین داشته باشد قبل از دربی هم گفتم ما آماده‌ دربی نبودیم چرا ووریا غفوری قبل از دربی باید مصدوم شود. چرا مچ پای دانشگر باید بپیچد، چرا من در دقیقه 60 بازی مچ پایم باید بپیچد. در حق ما اجحاف می‌کنند. 

وی در مورد اینکه پرسپولیس هم در همین شرایط ‌آب و هوایی تمرین کرده و بازی داشته گفت: آیا پرسپولیس هم در زمین چمن مصنوعی تمرین کرده، من نمی‌دانم خبر ندارم اما چمن مصنوعی به بازیکن فشار می‌آورد و بازیکن می‌ترسد که دچار مصدومیت شود نه اینکه برای خودمان بترسیم ما می‌خواستیم برای دربی آماده باشیم اما زمین نداشتیم. در زمین گل ‌آلود هم می‌توان تمرین کرد و بازیکن می‌تواند در آن زمین هم به خودش فشار بیاورد. 

باقری تصریح کرد: قبل از بازی هم این حرف‌ها را گفتم خیلی ها گفتند بهانه می‌آورند ما  در دربی از دقیقه 60 به بعد نتوانستیم به حریف فشار بیاوریم اما مقابل العین 90 دقیقه به حریف فشار آوردیم. 

وی درمورد اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، گفت: شرمنده ‌آنها شدیم اما سعی می‌کنیم این شکست را جبران کنیم.

داریوش شجاعیان بازیکن تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران بعد از دربی گفت: دوست داشتیم هواداران را خوشحال کنیم اما نشد. امیدوارم جبران کنیم. هواداران ناراحت بودند اما باید دست به دست هم بدهیم و جبران کنیم.

وی افزود: بازی را خوب شروع کردیم و مستحق باخت نبودیم. با بازیکنان که صحبت می‌کردیم 90 دقیقه بازی دست ما بود و پرسپولیس موقعیت خاصی نداشت. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما استفاده نکردیم. باختیم و شرمنده هواداران شدیم.

شجاعیان درباره درگیری‌ها در زمین بازی، عنوان کرد: یک تیم اول و تیم دیگر دوم جدول است به همین دلیل این درگیری‌ها طبیعی است. اتفاقی است که افتاده است.

بازیکن استقلال در ادامه صحبت‌هایش درباره اینکه امید قهرمانی استقلال از دست رفته، خاطرنشان کرد: نه اینطور نیست. بازی‌های زیادی مانده و تلاش می‌کنیم جبران کنیم.

وی درباره اینکه شما خوب تمرین نکرده‌اید و قبل از بازی دربی 4-5 جلسه تمرین داشتید، حتی از مدیران خواسته بودید زمین تمرین در اختیار شما قرار دهند، تصریح کرد: حق با شماست. چند روز قبل از دربی در چمن مصنوعی تمرین می‌کردیم و چند بازیکن را هم از دست دادیم. از مدیریت خواستیم زمین خوب در اختیار ما قرار دهند. یک زمین پیدا کردند اما فقط یک ساعت در اختیار ما بود. البته همه اینها بهانه است. ما تلاش‌مان را کردیم و هواداران هم دیدند. امیدوارم برای استقلال زمین چمن خوب پیدا شود. برای استقلال زشت است که زمین تمرین ندارد و این مشکلات در فصل زمستان به وجود می‌آید. امیدوارم از فصل آینده این مشکل نباشد.

شجاعیان در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا کامیابی‌نیا به سمت شما شوت کرد که عصبانی شدید، گفت: خیر او با مربیان ما بد صحبت می‌کرد. بالاخره همه ما از یک خانواده هستیم و به ما برخورد. در شان بازیکن بزرگ نیست این رفتارها را داشته باشد.