صحبت‌های اسکوچیچ و بگوویچ در پایان دیدار صنعت‌ نفت و گل‌گهر

دراگان اسکوچیچ و وینگو بگوویج سرمربیان دو تیم صنعت‌ نفت و گل‌گهر در پایان دیدار امشب تیم‌های خود به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

دراگان اسکوچیچ و وینگو بگوویج سرمربیان دو تیم صنعت‌ نفت و گل‌گهر در پایان دیدار امشب تیم‌های خود به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: به بازیکنانم به خاطر برد امروز تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم بیشتر زمان بازی در اختیار ما بود. نیمه اول برخی از زمان‌های بازی در کناره‌ها به مشکل برخوردیم و دو در مقابل یک می‌شدیم، پس از آن منجر به سانتر گل‌گهر می‌شد که به مشکل برمی‌خوردیم.

وی ادامه داد: پس از این زمان، موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد کردیم که آنها را از دست دادیم. با این حال فکر می‌کنم باید راحت‌تر ببریم. از عملکرد بازیکنانم در دقایق آخر راضی نیستم. چون بدون هیچ دلیلی به عقب برگشتیم، اما فکر می‌کنم بازی خوبی ارائه کردیم و بازیکنان کارهای ترکیبی و پاس‌های زیادی به هم دادند. آنها چیزی را که می‌خواستیم، در زمین انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید آیا فکر می‌کند تیمش بازی آسانی پشت سر گذاشت، تصریح کرد: اصلاً بازی آسانی نداشتیم. بازیکنان ما با اعتمادبه‌نفسی که داشتند، بازی را چرخاندند و در نهایت پیروز شدیم. ما هیچ وقت برای دفاع کردن وارد زمین نمی‌شویم.

اسکوچیچ ضمن تمجید از تیم گل‌گهر خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم امروز هوا بد بود و دو تیم از لحاظ بدنی به مشکل خوردند. بازی در این هوا برای ما واقعاً سخت است. گل‌گهر مقابل تراکتور و پارس جنوبی عملکرد خوبی داشت و فکر می‌کنم مانند ما، امتیازات را بچگانه از دست می‌دهند. ما مقابل پرسپولیس به خاطر یک شوت شکست خوردیم و برد مقابل نفت مسجدسلیمان را هم با یک سانتر از دست دادیم. این اتفاقات برای گل‌گهر هم رخ می‌دهد. این بدین معنی نیست که حریف خیلی بد و بدشانس بودند، اما ما خیلی خوب بودیم.

وی درباره قضاوت سید علی‌اصغر مومنی گفت: نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. شاید حرفم به خاطر این است که پیروز شدیم، اما به نظرم داوری خوب بود.

همچنین وینگو بگوویچ پس از شکست یک بر صفر شاگردانش برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: برخی اشتباهات رقم خورد که حریف به گل رسید. ما هم فرصت‌های گلزنی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: چند فرصت گلزنی به گل‌گهر دادیم. در فوتبال وقتی تیمی از حریف عقب می‌افتد، ریسکی بازی می‌کند و تیم مقابل از فضای پشت مدافعان استفاده خواهد کرد. ما گل‌های زیادی نزدیم، اما به بازیکنانم افتخار می‌کنم که تمام تلاش خود را کردند. متأسفانه امروز ما تیم خوش‌شانس مسابقه نبودیم و شکست خوردیم. می‌خواهم بگویم زندگی جریان دارد و بازی‌های بسیار زیادی پیش روی ماست. مطمئنم که در نهایت رتبه خوبی در جدول کسب می‌کنیم و نتایج خوبی می‌گیریم.

سرمربی گل‌گهر درخصوص شعارهای هواداران علیه خودش گفت: برای من مهم نیست چه فریادی علیه من می‌زنند. هواداران باید به تیم ما و تلاش‌مان احترام بگذارند. آنها به جای اینکه از گل‌گهر حمایت کنند، تا آخر بازی انرژی منفی می‌دهند که هواداران هیچ تیمی در لیگ برتر ایران با تیم خود این کار را انجام نمی‌دهند. فراموش کردم تیم شما 15 سال است که در لیگ برتر بازی می‌کند! صادقانه می‌گویم که این شرم‌آور است!

بگوویچ در ادامه گلایه‌های خود تصریح کرد: این را به خاطر خودم نمی‌گویم. من می‌‌توانم که فردا اینجا نباشم، اما گل‌گهر به حمایت نیاز دارد. همه شما جو بسیار منفی ایجاد کردید و من هم پاسخی به سوالات شما نمی‌دهم.

پس از این اظهارات، بگوویچ نشست خبری را ترک کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد.

اخبار مرتبط:

گل‌گهر 0 - 1 نفت آبادان/ ناکامی ادامه‌دار یاران وینگو

تگ ها


فوتبال