صحبت های امامی فر و نمازی در پایان دیدار سپیدرود و ذوب آهن

مربیان دو تیم سپیدرود و ذوب آهن در کنفرانس خبری حاضر شدند. به گزارش مدال، امید نمازی پس از تساوی بدو ......

مربیان دو تیم سپیدرود و ذوب آهن در کنفرانس خبری حاضر شدند.

به گزارش مدال، امید نمازی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: نیمه اول کاملاً در دست ما بود. در نیمه دوم تا دقیقه 70 طبق برنامه پیش رفتیم، اما پس از آن نژادمهدی دچار مصدومیت شد و تعویض اجباری انجام دادیم  و شاکله تیم ما بهم خورد. قانون فوتبال این است که اگر از فرصت‌های خود استفاده نکنید ضربه خواهید خورد.

وی ادامه داد: سپیدرود در بازی برابر سپاهان با نتیجه 6 بر یک باخت و این در حالی بود که در 10 دقیقه ابتدایی می‌توانستند حداقل 2 گل به سپاهان بزنند. اگر مالکیت توپ و کنترل زمین را در اختیار داشته باشیم باید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنیم. ما در بازی برابر استقلال خوزستان تمام بازی دست ما بود، اما در نهایت یک توپ به سود آنها پنالتی شد و توانستند برنده مسابقه شوند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ما از فرصت‌های خود استفاده نمی‌کنیم و دلیلش شاید این باشد که مهارت ما مقابل دروازه چندان زیاد نیست. دنبال این هستیم تا بازیکنی جذب کنیم که در این بخش بتواند به ما کمک کند. در مجموع از بازی بازیکنانم بسیار راضی هستم، چون با تمام توان جنگیدند و تانک انرژی خود را خالی کردند. هرچند سپیدرود هم موقعیت‌هایی داشت، اما حق‌مان این بود که امروز پیروز شویم.

وی درخصوص جو ورزشگاه و حضور تماشاگران در ورزشگاه عنوان کرد: ما بازی خودمان را کردیم. تماشاگران رشت بسیار پرشور هستند و من را یاد نساجی انداختند. خیلی خوب است که اگر در ورزشگاه‌های دیگر هم حتی وقتی 200 یا 300 تماشاگر می‌آیند پرشور باشند. تماشاگران امروز حامی تیم خود بودند و این موضوع در آینده می‌تواند خیلی به سپیدرود کمک کند.

نمازی درخصوص سطح فنی بازیکنان خارجی ذوب‌آهن تصریح کرد: هدف ما این است که بالاترین رده جدول را به دست بیاوریم. مشکل گلزنی ما حل شود پله پله بالا می‌رویم. بازیکن برزیلی ما امروز خیلی خوب کار کرد؛ او گلزن نیست، اما بسیار دونده ظاهر می‌شود و موقعیت می‌سازد. هرناندز هم تاکنون 3 گل زده است و چون فکر می‌کنم کمی افت کرده به عنوان بازیکن جانشین او را وارد زمین کردم. شک ندارم بالاخره بخت ما برمی‌گردد و روزی مزد حملات زیاد خود را خواهیم گرفت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درخصوص افت تیمش در نیمه دوم و بازی بهتر سپیدرود عنوان کرد: ما یک مصدومیت داشتیم که شالکه تیم ما را بهم زد. در فیلم بازی هم خواهید دید که حتی در نیمه دوم هم ما برتر بودیم. فکر می‌کنم سپیدرود تنها چند دقیقه تیم برتر میدان بود، اما در مجموع ما بهتر ظاهر شدیم، اما نتوانستیم از برتری خود استفاده کنیم.

علیرضا امامی فر مربی سپیدرود نیز پس از تساوی بدون گل تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی امروز برای ما دو نیمه متفاوت داشتیم. در تعطیلات تیم از شرایط مسابقه دور شد. در نیمه اول نتوانستیم خیلی خوب بازی کنیم. با تیمی بازی کردیم که 4 دوره در مسابقات آسیایی حضور داشت.

وی ادامه داد: در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم. دو بازیکن تیم امید خود را وارد زمین کردیم که سربلند هم شدند و فکر می کنم اگر به همین صورت ادامه دهیم شرایط خوب می شود. از نظر فیزیکی و تکنیکی پیشرفت تیم ما محسوس بود، چون خیلی تمرین کرده بودیم. توپ‌های ما به گل تبدیل نشد، اما فکر می‌کنم با حمایت هواداران صبور رشت اوضاع ما بهتر خواهد شد. از تیم داوری تشکر می‌کنم که بدون نقص قضاوت کردند.

امامی فر تاکید کرد:‌ کادرفنی سپیدرود کاملاً با هم همکاری داریم و تسلط کاملی بر اوضاع داریم.ما یک تیم واقعی هستیم و وظایف تقسیم شده است. این بازی شرایط خاص خودش را داشت. در نیمه دوم متوجه شدیم با پاس‌های کوتاه نمی‌توانیم حریف خط هافبک ذوب‌آهن شویم و از همین رو به سمت پاس‌های بلند رفتیم و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم که گل نشد.

وی ادامه داد: باید به روند تیم ما به چشم یه پروسه نگاه کرد. حدود دو ماه است که کار را در دست گرفته ایم و زمان زیادی نیست. چند مسئله را با هم جلو می‌بریم؛ هم در بخش بدنی و هم در بخش فنی خیلی باید کار کنیم.
مربی تیم فوتبال سپپدرود رشت گفت:در بازی برابر صنعت نفت هم برای پیروزی وارد میدان شدیم. امروز ما هفت مصدوم داشتیم و از دو بازیکن امید خود استفاده کردیم که آنها افتخار سپیدرود و آینده فوتبال رشت هستند.
امامی‌فر خاطرنشان کرد: تماشاگران ما را تشویق کردند و در نتیجه باید گفت که شرایط مان خوب بود. اظهار نظر درمورد مسائل فنی و بدنی تخصصی است و هر کسی نمی‌تواند در این خصوص اظهار نظر کند. میانگین سنی تیم ما را درنظر بگیرید و باید به گونه ای تمرین کنیم که مصدوم نشوند. ما باید برای یک پروسه یک ساله خود را آماده کنیم. کادر فنی تصمیم می‌گیرد که تیم در روز یک جلسه تمرین کند یا دو جلسه؛ ضمن اینکه در ادامه راه بازهم حدود 50 روز تطعیلات داریم. ما امروز عالی بودیم و باید از بازیکنان تشکر کنم.
وی ادامه داد: علی عزتی و علی عباسی به تمرینات برگشته اند و کمک خوبی خواهند بود. ما تا لحظه آخر با تفکرات حرفه‌ای کریمی پیش می‌رویم و ناامید نیستیم. تلاش خواهیم کرد تا سهمیه این تیم در لیگ برتر حفظ شود. امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود. برای دچار نشدن به سرنوشت تیم‌هایی مانند راه‌آهن و ... باید از این تیم حمایت شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال