صحبت های امباپه درباره پیشنهاد آرسنال

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، کیلیان امباپه روز چهارشنبه به طور رسمی به هواداران پاریسن ژرمن معرفی شد و حالا باید ستاره سابق موناکو را در پیراهن پی اس جی ببینیم، این در شرایطی است که امباپه در تابستان ۲۰۱۷ به تیم های مختلفی لینک شد ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، کیلیان امباپه روز چهارشنبه به طور رسمی به هواداران پاریسن ژرمن معرفی شد و حالا باید ستاره سابق موناکو را در پیراهن پی اس جی ببینیم، این در شرایطی است که امباپه در تابستان ۲۰۱۷ به تیم های مختلفی لینک شد. اما ستاره جدید پاریسن ژرمن در صحبت های اخیرش مدعی شده است از آرسنال هم پیشنهاد داشته است:

بله، من با آرسن ونگر ملاقات داشتم، او مربی بزرگی است. احترام زیادی در فرانسه برای وی قائل هستند، ونگر اعتبار زیادی دارد و در رشد جوانان، شهره است. آرسنال گزینه قابل توجهی برای من بود ولی پاریسن ژرمن، انتخاب اصلی بود. ما مزیت ها و نواقص تمام باشگاه هایی که پیشنهاد داده بودند را بررسی کردیم. اما خانواده ام به من گفتند که این تصمیمی است که در نهایت خودم باید اتخاذ کنم. این باید تصمیمی بلند مدت می بود. بنابراین در نهایت تصمیم گرفتم برای پیشرفتم، به پاریسن ژرمن بیایم.

 

تگ ها


اخبار روز کیلیان امباپه آرسنال لیگ برتر فوتبال