Banner

صحبت‌های امید ابراهیمی و ترابی در حاشیه تمرین تیم ملی

امید ابراهیمی و مهدی ترابی امروز در حاشیه تمرین تیم ملی درباره شرایط تمرینات و بازی تدارکاتی با هنگ کنگ به گفت و گو پرداختند....

به گزارش مدال، امید ابراهیمی در تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی درباره شرایط اردوی تیم ملی پیش از بازی با هنگ‌کنگ گفت: امروز تیم کامل‌تر شده و همه بازیکنان آمدند. تمرینات خوبی انجام دادیم و برای بازی با هنگ‌کنگ آماده می‌شویم. هنوز شناخت کافی از هنگ‌کنگ نداریم و رفته رفته که به بازی‌های انتخابی جام جهانی نزدیک می‌شویم از حریفان هم آنالیز خواهیم داشت. بازی اول همیشه مهم بوده و باید تلاش‌مان را کنیم که بهترین استفاده را از اولین بازی ببریم و مسابقات را ادامه بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نحوه بازی تیم ملی و میل هجومی ویلموتس، کار او و سایر هافبک‌های دفاعی تیم ملی سخت نمی‌شود؟ گفت: دقیقا همینطور است. فکر می‌کنم الان انتظارات از تیم ملی بالاتر است. سرمربی هم وظایف بازیکنان تیم را شرح می‌دهد. انتظار از من و بازیکنانی که در خط هافبک بازی می‌کنند بالا و کارمان سخت‌تر است. مهم این است که ما بتوانیم از بازی‌ها بهترین استفاده را ببریم و در کنار گرفتن نتیجه و مردم از بازی زیبای تیم ملی هم لذت ببرند.

مهدی ترابی پیش از آغاز تمرین تیم ملی فوتبال ایران, گفت: شرایط تیم ملی خیلی خوب است و بچه‌ها رفته رفته به تیم اضافه می‌شوند. تمرینات را خوب و منظم پیگیری می‌کنیم و ان‌شاءالله بازی با هنگ‌کنگ بازی خوبی باشد و همه دوست داشته باشند و 3 امتیاز را بگیریم.

وی درباره عدم حضور ایران در بازی تدارکاتی عنوان کرد:‌ ویلموتس به تازگی به تیم ملی آمده و تیم نیاز به هماهنگی زیادی دارد. او خوب می‌داند که چه کار می‌کند. امیدوارم بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دهیم و به هماهنگی لازم برسیم.

ایران و هنگ کنگ در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 روز 19 شهریور به میزبانی هنگ کنگ برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری از دومین روز تمرینات تیم‌ملی فوتبال

 

تگ ها


تمرین تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی فوتبال ایران امید ابراهیمی مهدی ترابی مارک ویلموتس فوتبال