صحبت‌های بازیکنان استقلال در پایان دیدار با گل‌گهر

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در پایان دیدار امروز خود برابر گل‌گهر به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در پایان دیدار امروز خود برابر گل‌گهر به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، هرووی میلیچ، پس از پیروزی دو بر یک استقلال مقابل گل گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی سختی بود، اما مهم سه امتیاز بود که گرفتیم، خوشحالم سرانجام به اولین پیروزی رسیدیم. 

وی درباره پنالتی حریف نیز گفت: پنالتی عجیب و غریبی برای گل گهر گرفته شد و نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاد؟

وی درباره تعویضش عنوان کرد: تصمیم سرمربی بود و دلیل خاصی نداشت، امیدوارم در ادامه لیگ نیز بتوانیم موفق باشیم.

مهدی قائدی پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان درمورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم امروز برنده باشیم. گل گهر تیم خوبی است. آنها امروز سیستم دفاعی داشتند، اما در نیمه دوم شرایط برای ما بهتر شدیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی در مورد شادی پس از گلش عنوان کرد: گل را به مادر و همسرم تقدیم کردم.

قائدی در پاسخ به این سوال که آیا ازدواج کرده است یا خیر، گفت: بله؛ ازدواج کرده‌ام.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد صحنه‌های داوری این بازی، خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم صحتبی کنم و کارشناسان قطعاً نظر خواهند داد.

وی درخصوص اینکه آیا با کسب دو پیروزی فشار از روی استقلال برداشته می‌شود یا خیر، گفت: قطعاً همینطور است. بازی‌های لیگ ادامه دارد و می‌توانیم در بازی‌های بیشتری برنده باشیم.

وریا غفوری بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل گل گهرسیرجان گفت: والله من صحنه را ندیم اما به نظرم این است که پنالتی سختگیرانه بود. صحنه هایی پنالتی تر از این را برای ما نگرفته اند و من کارشناس داوری نیستم. ما در این چند هفته از داوری ضربه خوردیم ما نباید طوری باشد که از داوری لطمه بخوریم و انشالله در ادامه قویتر کار کنیم و بهتر باشیم تا اشتباهات داوری هم تاثیر نداشته باشد.

وی در مورد غیبت هواداران استقلال در این بازی گفت: نبود هواداران خوب بود زیرا شرایط بازیکنان سخت بود و نیاز به برد داشتیم اما از سویی دیگر هم باید بگویم غیبت هواداران باعث شد که شور و حالی نباشد و مثل یک دیدار دوستانه باشد و هیجانی نبود. به هواداران نیاز داریم و ان شالله همه بازی ها باشند و بازی که از تیم شان دوست دارند ببیند. 

غفوری تصریح کرد: بعد از پیروزی مقابل گل ریحان در جام حذفی یک برد دیگر هم در لیگ به دست آوریم و تعطیلات لیگ هم می توانیم به شرایط بهتری برسیم و بهتر تمرین کنیم. نقاط ضعف خود را پوشش بدهیم باید کار کنیم و زحمت بکشیم. از موقعیت های گلزنی خود استفاده کنیم زیرا با گلزنی استرس بازیکنان ما کم می شود. 

کاپیتان استقلال در مورد فرصت سوزی های این تیم اظهار داشت: متاسفانه گفتم باید در این چند روز روی گلزنی کار کنیم و کل بازیکنان زحمت بکشند تا از موقعیت هایمان استفاده کنیم. 

غفوری در مورد اینکه چرا استقلال بعد از گلزنی بلافاصله گل می خورد گفت: این بازی شرایطش فرق می کرد،پنالتی سختگیرانه ای برای حریف گرفته شد و ما موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم و می توانستیم راحت 5 و 6 گل بزنیم. استرس هم داریم و در آینده بهتر هم خواهیم شد.

آرش رضاوند پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان درمورد این مسابقه اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم و باید این روند را ادامه دهیم تا به کورس مدعیان بازگردیم.

وی درمورد صحنه پنالتی گل‌گهر، گفت: من صحنه را ندیدم و کارشناسان باید در این خصوص اظهار نظر کنند. من نمی‌توانم درمورد داوری‌ها اظهارنظر کنم، اما قطعاً نحوه سوت زدن آنها روی بازی تیم‌ها تاثیرگذار است. ما در دقایق ابتدایی به گل رسیدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، اما با تصمیم داور بازی مساوی شد و استرس گرفتیم. امیدوارم شرایط قضاوت‌ها بهتر شود.

هافبک تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: امروز خوب بازی کردیم. تیم حریف با 11 بازیکن دفاع می‌کرد و تیم‌های بزرگ هم قطعاً مقابل چنین تیم‌هایی به مشکل می‌خورند.

رضاوند درمورد اینکه آیا با این پیروزی فشار از روی استقلال برداشته خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: فشار که همیشه هست، چراکه استقلال تیم بزرگی است و هواداران زیادی هم دارد. هواداران توقع زیادی دارند. باید این روند خود را ادامه دهیم تا فشارها کم شود.

وی در مورد پیروزی استقلال در روز غیبت استراماچونی گفت: اینطور نیست که بگوییم در غیبت وی به پیروزی رسیدیم. حضور او در کنار خط و حضور هودادران در ورزشگاه قوت قلب ما است. ضمن اینکه فوتبال بدون هواداران هیچ جذابیتی ندارد.

هافبک تیم فوتبال استقلال درخصوص اینکه گل‌گهری‌ها معتقد هستند استقلالی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نمی‌کردند، اظهار داشت: بازی جوانمردانه به این معنی نیست که هرکسی روی زمین افتاد تیم حریف توپ را به بیرون بزند. در اروپا هم اینگونه نیست. تیم ما در حمله است و بازیکنان حریف به زمین می‌افتند.

داریوش شجاعیان پس از برتری استقلال مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت:‌ تلاش کردیم برنده شویم، این پیروزی هر چند خیلی دیر بود اما شیرین بود. ما می‌توانستیم چند بازی را هم ببریم اما نشد. در مجموع خوشحالم که سه امتیاز امروز را گرفتیم. 

وی در مورد اینکه چشم‌نواز بازی می‌کند، گفت: همه تلاش می‌کنند که تیم موفق باشد تا استقلال به جایگاه واقعی خود برسد.

هافبک استقلال در مورد غیبت هواداران گفت: اینکه آنها باشند، انرژی و روحیه خوبی به تیم می‌دهند، به هر حال قانون بود که امروز غایب باشند. 

شجاعیان در مورد دیدار با فجر سپاسی در جام حذفی و اینکه مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد، گفت: برای فجر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدواریم امسال یک تیم از شیراز در لیگ حضور داشته باشد، خوشحالم که با آنها بازی می‌کنیم و امیدوارم رقابت خوبی باشد. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود او و اسماعیلی آماده‌ترین‌های استقلال هستند،‌گفت: اینطور نیست که استقلال متکی به فرد باشد، همه برای موفقیت تلاش می‌ کنند.

روزبه چشمی بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل گل گهر سیرجان گفت:جای هواداران ما خالی بود آنها به خاطر یک حکم محروم بودند.می توانستیم با حضور آنها بازی را راحت تر کنیم برای خودمان اما مهم سه امتیازی بود که گرفتیم. 

وی در مورد پنالتی گل گهر و اینکه برخی کارشناسان گفته اند پنالتی درست نبود، گفت: من ندیدم حتی تصویرش را ندیدم اما شما می گویید کارشناسان گفته اند پنالتی نبوده است. به هرحال پنالتی سختگیرانه ای بود. این پنالتی بازی را برای ما سخت کرد. توپ را کریمی زودتر زده بود. دقایق اول گل زدیم ولی این پنالتی که کارشناسان گفته اند پنالتی نبوده بازی را سخت کرد.

چشمی در مورد بازی با سه دفاع گفت: این سیستم زمان بر است و قبل از بازی با پرسپولیس با این روش بازی کردیم 10 روز هم نشده که با این روش بازی کرده ایم  و زمانبر است و ان شالله بعد از تعطیلات بتوانیم بیشتر تمرین کنیم و روند بردهایمان را ادامه بدهیم.

چشمی با اشاره به بردهای استقلال گفت: به دو برد نیاز داشتیم و ان شالله بتوانیم امتیازهایی  را که از دست دادیم جبران کنیم.

مدافع استقلال در مورد گل هایی که این تیم می خورد گفت: گل هایی که می خوریم اتفاقی بود یا خطا بوده یا مثل این بازی بوده ، استقلال جزو تیم هایی بود که بهترین خط دفاعی را داشته است و تلاش می کنیم دوباره این روند برگردد.

وی در آخر گفت:امیدوارم اشتباهات داوران هم کم شود. همانطور که همه از ما انتظار دارند کم اشتباه باشیم.من اگر استوری قبلا در اعتراض به داوری گذاشتم قصد توهین و بی احترامی نداشتم فقط از اتفاقی که باعث محرومیت هم تیمی ام قبل از دربی شد ناراحت بودم.

اخبار مرتبط:

فتحی:داوری اصلاً در حد لیگ نیست

غلامپور: از عملکرد حسینی راضی هستم

تگ ها


استقلال گل گهر استقلال آرش رضا وند مهدی قائدی داریوش شجاعیان وریا غفوری هروی میلیچ فوتبال