Banner

صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از تساوی تلخ برابر فولاد

چند تن از بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از دیدار امشب خود برابر فولاد خوزستان با چهره‌های گرفته به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

به گزارش خبرنگار مدال، داریوش شجاعیان پس از تساوی یک - یک استقلال مقابل فولاد خوزستان، به هنگام عبور از میکسد زون و زمانی که با درخواست خبرنگاران برای مصاحبه مواجه شد، گفت: ما خیلی بدبخت و بدشانس هستیم.

وریا غفوری بعد از تساوی یک - یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: با تمام احترامی که برای تیم فولاد قائلم در این مسابقه توپ و میدان کلاً در اختیار ما بود. متأسفانه با وجود موقعیت‌های زیادی که خلق کردیم نتوانستیم برنده شویم. نمی‌دانم گل خوردن در ثانیه‌های پایانی با وجود اینکه وقت‌های تلف شده هم به پایان رسید، نامش کم‌تجربگی است یا چیز دیگری باید گفت. به‌هرحال ما نتوانستیم برتری‌مان را حفظ کنیم و دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

وی در مورد نظر هدایت ممبینی مبنی بر اینکه حسینی در وقت‌های تلف شده بازی مصدوم شد و به خاطر همین داور وقت بیشتری را برای بازی گرفت، عنوان کرد: نمی‌دانم چه بگویم. فکر کنم کل زمان مصدومیت حسینی 10 یا 15 ثانیه بود. به هر صورت ما به نظر کارشناسان احترام می‌گذاریم. فقط می‌توانم بگویم که بدشانس هستیم و باید همه‌ی تلاش‌مان را به کار بگیریم که بهتر شویم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد حواشی که پیرامون استراماچونی و باشگاه استقلال وجود دارد، خاطرنشان کرد: در جریان این مشکلات نیستم. به‌هرحال در هر خانواده‌ای مشکلاتی است که باید همان‌ جا هم حل شود. همان‌طور که گفتم باید تلاش کنیم هر چه زودتر به وضعیت ایده‌آل برسیم. ان‌شاءالله که هفته به هفته بهتر خواهیم شد.

فرشید باقری در پایان این دیدار اظهار داشت: بعضی وقت‌ها این همه هوادار را که در ورزشگاه می‌بینیم، خسته می‌شویم. آنها همیشه کنار ما بودند. متاسفانه بعضی مواقع بدشانس هستیم. بدشانسی را نمی‌توان کاری کرد.

بازیکن تیم استقلال در پاسخ به این سوال که گویا داور بازی یک مقدار بیشتر وقت اضافه گرفت، آیا شما هم با این موضوع موافقید یا خیر، گفت: نمی‌دانم، گویا دقیقه 95 تمام شده بود، داور سوت را نزدند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصدوم شده‌ای گفت: نمی‌دانم باید بروم بررسی کنم و آزمایش MRI بگیرم.

باقری در پاسخ به این سوال که گویا بازی استقلال امروز خیلی خوب نبود و شما موافقید یا خیر گفت: من موافق نیستم. تیم 90 دقیقه عالی بود، چه کار باید می‌کردیم؟ دقیقه 94 بدشانس بودیم، فقط ما بدشانسی آوردیم و در تایمی گل خوردیم که جای جبران نبود. از هواداران تیم عذرخواهی می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استراماچونی سرمربی استقلال خداحافظی کرد، گفت:‌ نه،‌ برای چه خداحافظی کند؟

بازیکن تیم استقلال در پاسخ به این سوال که سرمربی تیم استقلال در نشست خبری حاضر نشد و اینطور به نظر می‌رسید که او خداحافظی کرده است گفت: او چند روز پیش مصاحبه کرد و گفتم تسلیم نمی‌شود و ما هم پشت مربی تیم هستیم. برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. امیدوارم این بدشانسی تمام شود و دست از سر استقلال بردارد تا ما بتوانیم دل همه را شاد کنیم.

اخبار مرتبط:

اعتراض رسمی باشگاه استقلال به قضاوت فغانی

تگ ها


استقلال فولاد بازیکنان استقلال فرشید باقری داریوش شجاعیان وریا غفوری استقلال فولاد خوزستان استقلال-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال