صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از دیدار با پارس جنوبی

استقلال توانست با 2 گل پارس جنوبی را شکست دهد....

استقلال توانست با 2 گل پارس جنوبی را شکست دهد.

بازیکنان استقلال پس از دیدار با پارس جنوبی با خبرنگاران صحبت کردند.

به گزارش مدال، مهدی رحمتی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل پارس جنوبی در خصوص عملکرد حسن اکرمی داور مسابقه، اظهار داشت: پیروزی مقابل پارس جنوبی را خدمت هواداران خوب استقلال تبریک عرض می‌کنم ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذرانیم، که خدا را شکر به این مهم هم رسیدم. اما در خصوص عملکرد داوری اعتقاد دارم هرچه بیشتر در خصوص داوران صحبت کنیم آنها حساس‌تر می‌شوند.

وی تاکید کرد: فکر می‌کنم قبل از بازی به داور گفته بودند به دلیل اعتراضات زیاد بازیکنان در هفته‌های گذشته در این دیدار به اعتراضات عکس‌العمل نشان بدهند. سالیان سال است کاپیتان استقلال هستم و هیچ وقت نیز زیاد اعتراض نکردم، اما طرز برخورد اکرمی در دیدار امروز خوب نبود و نباید با لحن بد با بازیکنان حرف بزند. من اعتقاد دارم اعتراض بازیکنان در هفته‌های اخیر زیاد بوده است.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در هفته‌های گذشته به نظر می‌رسید برخی تیم‌ها فکر می‌کردند هرچه با تعداد بازیکن بیشتر به سمت داوران هجوم ببرند قضاوت به نفع آنها خواهد شد. من در دیدار امروز کمک کردم تا شرایط برای داور راحت‌تر باشد اما لحن و نحوه صحبت اکرمی به هیچ عنوان مناسب نبود.

رحمتی در خصوص عملکرد استقلال خاطرنشان کرد: بازی خوبی را مقابل پارس جنوبی انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی نیز خلق کردیم، اما متاسفانه نتوانستیم از فرصت‌های خود بهتر استفاده کنیم. ما در مقابل پارس در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم. پارس جنوبی نیز پس از این که 2 بر صفر عقب افتاد تلاش کرد با توپ‌های بلند تیم ما را تحت فشار قرار دهد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که عنوان کرد شنیده می‌شود بازیکنان استقلال قرار است از فردا اعتصاب کنند، عنوان کرد: ابتدا شما عنوان کنید چه کسی این موضوع را مطرح کرده و لطفاً اسم او را به من بگویید تا در این خصوص پاسخ بدهم. شما برای دیده شدن بیشتر حرف در دهان بازیکنان می‌گذارید و حالا بهتر است جلوی تمام خبرنگاران بگویید کسی که این خبر را به شما داده چه کسی بوده تا من نیز پاسخگو باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص مشکلات استقلال عنوان کرد: در روزهای گذشته چشمی و منتظری در خصوص مشکلات استقلال صحبت کردند و برخی عنوان کرد چرا رحمتی در این خصوص صحبتی انجام نداده است و کاملا نیز حق داشتند، قرار بود روز گذشته نیز من در این خصوص صحبت کنم اما به خواست سرمربی تیم استقلال جهت حفظ آرامش قبل از دیدار با پارس جنوبی صحبتی نکردم. خدا را شکر از روز گذشته استادیوم نفت به عنوان محل تمرین ما انتخاب شده است و امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود، تا مشکلات ما حل شود. البته پژمان منتظری و روزبه‌چشمی در خصوص مشکلات عین حقیقت را گفتند.

میثم تیموری پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: پارس تیم بسیار خوبی است، اما ما هم برنامه‌ریزی داشتیم و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم.

وی درباره شرایط تیم استقلال گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. بازی با تراکتورسازی هم یک بازی 50-50 بود که متأسفانه باختیم. الان تیم‌مان کامل شده است و بهتر از این هم می‌شویم.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره شرایط خودش نیز تصریح کرد: خیلی وقت است که آماده‌ام. هر زمانی که مربی به من احساس نیاز پیدا کند، با تمام وجود برای استقلال بازی می‌کنم.

تیموری در پاسخ به این پرسش که آیا از زمین تمرین آبی‌پوشان راضی است یا خیر، خاطرنشان کرد: زمین تمرین ما به تهرانسر منتقل شده و فعلاً خوب است.

وی در پاسخ به اینکه آیا استقلال می‌تواند به جمع بالانشینان جدول بپیوندد و قهرمان لیگ برتر شود، گفت: صددرصد. شک نکنید.

مدافع آبی‌پوشان درمورد درخشش آیاندا پاتوسی با پیراهن استقلال در نخستین بازی خود اظهار داشت: دیدید که او در اولین مسابقه خود برای استقلال گلزنی کرد. ما بازیکنِ بد نداریم.او دو گل زده و نیازی به تعریف ندارد.

 آیاندا پاتوسی نیز پس از درخشش خود مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم در اولین بازی خود با پیراهن استقلال اظهار داشت: من دستورات سرمربی تیم را در زمین اجرا کردم و خوشحالم در اولین بازی با پیراهن استقلال، گل زدم.

وی با تمجید از تماشاگران و هواداران تیم استقلال گفت: جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و از هواداران استقلال تشکر می‌کنم.

وریا غفوری پس از پیروزی 2 بر صفر تیم استقلال مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم پیروز شویم، خود من از بازی راضی نبودم و به نظرم می‌توانستیم بهتر از این باشیم. اما بعد از بازگشت از تبریز فکر می‌کنم نتیجه خوبی کسب کردیم.

وی در مورد از دست دادن پنالتی‌اش نیز تصریح کرد: خراب کردم و دیگر حرفی ندارم. نمی‌دانم چه بگویم اما فکر می‌کنم رحمان احمدی توپ را خوب گرفت.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد تشویق او از جانب هواداران نیز، یادآور شد: هواداران همیشه به من لطف داشتند و امروز هم همین لطف را در حق‌ من انجام دادند، دست‌شان درد نکند.

غفوری در مورد مطلب منتشر شده از سوی او در فضای مجازی که با واکنش‌های زیادی همراه شد، تصریح کرد: من فقط یک پست در فضای مجازی گذاشتم و هدفم این بود که درد مردم را بگویم. منظورم گرانی و فشار اقتصادی حال حاضر بود. حالا یکسری‌ها بد برداشت کردند یا از این مسئله سوء استفاده کردند. وقتی آدم صف گوشت و مرغ را می‌بیند باید شرمنده  باشد. به نظرم شما خبرنگاران هم وظیفه دارید تا بروید و از این صف‌ها گزارش تهیه کنید. هدف من فقط دغدغه اجتماعی بود و هیچ هدف سیاسی نداشتم، چون من ورزشی هستم و هیچ دغدغه سیاسی هم ندارم.

وی در مورد این که گفته می‌شود از سوی حراست وزارت ورزش و جوانان فراخوانده شده است، گفت: چیز خاصی نبود و فقط یک صحبت دوستانه انجام دادیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از او خواسته شده تا دیگر در فضای مجازی مطلبی منتظر نکند، گفت: خیر اینطور نیست اگر اینطور باشد که دیگر آزادی بیان نیست. هر کسی فعالیت‌های خودش را در حوزه خود انجام می‌دهد.

غفوری درباره حمایت افراد مشهور در فضای مجازی از او نیز گفت: همه این افراد لطف دارند، قطعا حمایت آنها به خاطر شخص من نبود و آنها هم به خاطر مردم حمایت کردند.

وی درباره وضعیت زمین تمرین تیم استقلال نیز، خاطرنشان کرد: خدا را شکر الان شرایط بهتر شده و به زمین نفت تهرانسر رفتیم که وضعیت بهتری دارد.

مدافع تیم فوتبال استقلال  در مورد داوری این دیدار و اعتراضات بازیکنان استقلال نیز گفت: دیگر نمی‌دانم در مورد داوری چه بگویم، یک هفته تعریف می‌کنیم اما بعدش مانند بازی قبل آن طوری قضاوت می‌کنند. امروز هم فکر می‌کنم داور با ما لج کرده بود.

غفوری در واکنش به این مسئله که هواداران پرسپولیس نیز در هفته گذشته از او در فضای مجازی حمایت کرده بودند، گفت: از همه آنها تشکر می‌کنم، وقتی بحث اجتماعی مطرح می‌شود دیگر پرسپولیس، استقلال و سپاهان معنایی ندارد.

امید نورافکن درباره برد استقلال مقابل پارس جنوبی جم گفت: خوشحالم که برنده شدیم و سه امتیاز را گرفتیم ما امروز به دنبال نتیجه بودیم تا بتوانیم باخت در تبریز را جبران کنیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال می‌تواند در کورس قهرمانی باشد، ادامه داد: فعلاً دوازده هفته تا پایان لیگ زمان مانده و باید بازی‌هایمان که در آزادی هست را ببریم و باید با تمام تمرکز بازی کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و به صدر جدول برسیم.

نورافکن درباره اینکه هفت امتیاز با صدر جدول فاصله دارید و این فاصله پرشدنی است، اظهار داشت: اگر بتوانیم بازی‌هایمان را در آزادی و خارج از آزادی ببریم می‌توانیم جزو دو تیم بالای جدول باشیم اما بازی‌های مهمی هم در لیگ قهرمانان آسیا داریم و باید آنجا بهترین نتایج را بگیریم هرچند که در گروه سختی قرار داریم و رقبای ما بازیکنان خارجی و گران‌قیمتی گرفته‌اند. 

بازیکن تیم استقلال درباره اینکه علاقه دارد فصل بعد هم در این تیم بماند یا به لیگ بلژیک برگرد، گفت: هر بازیکنی آرزو دارد در استقلال بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

نورافکن درباره کارت‌ زردهایی که بازیکنان در زمین گرفتند، تصریح کرد:ما در تبریز دو بازیکن‌مان را نداشتیم که این موضوع به ما ضربه زد و نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم به همین دلیل باید امروز باخت در تبریز را جبران می‌کردیم و سه روز دیگر هم بازی داریم  و آن سه امتیاز را هم باید بگیریم تا به صدر جدول برسیم.

 پژمان منتظری پس از پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل پارس‌جنوبی گفت: بازی را خوب شروع کردیم اما باید بهتر تمام می‌کردیم چون توقع از استقلال بیشتر است باید گل‌های بیشتری می‌زدیم که نزدیم.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم صحبت کنم عادت هم ندارم زیاد صحبت کنم اما باید جلوی برخی مسائل گرفته شود ظاهراً گزارشگر مسابقه درباره برخی مسائل و بازیکنان از جمله من صحبت کرده که مشکلی ندارد اما او گفته استصیادمنش راهش را اشتباه می‌رود. او از کجا متوجه شده است که راه صیادمنش اشتباه است؟ باید به باشگاه دیگری می‌رفت که گزارشگر خوشش آید؟ او به باشگاه بزرگی مانند استقلال آمده است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: این مسائل را گفتم که از این به بعد تکرار نشود گزارشگر هم به خودش اجازه ندهد درباره بازیکنان و باشگاه بزرگ استقلال اظهارنظر کند. بهتر است او تمرکزش روی کار خودش باشد.

منتظری درباره صحنه‌ای که بازیکنان پارس‌جنوبی اعتقاد داشتند توپ به دست او خورده است، گفت: یک توپی به دستم برخورد کرد اما دست روی سینه‌ام  بود اگر باز بود حرف شما درست است و باید پنالتی می‌شد اما بسته بود.

وی درباره اعتراض‌هایش به داور مسابقه که منجر به دریافت کارت زرد شد، گفت: سعی کردم تماشاگران را آرام کنم هیچ موقع به داوری کاری نداشته‌ام اما احساس کرده‌ام امروز باید با داور صحبت کنم که او هم نظرش بود که به من کارت زرد بدهد.

اللهیار صیادمنش در مورد پنالتی که روی او اعلام شد، گفت:  در آن صحنه توپ بین من و بازیکن حریف افتاده بود که آن بازیکن هم من و هم توپ را با هم زد.

وی در مورد اینکه اعضای پارس خیلی به این مسئله اعتراض کردند، گفت:‌ آن مدافع هم من و هم توپ را باهم زد.

مهاجم استقلال در رابطه با اینکه آیا فکر می‌کند پنالتی اتفاق افتاده،‌گفت:‌فکر می‌کنم پنالتی بود.

وی در مورد بازی امشب عنوان کرد: بازی خوبی انجام دادیم. امیدوارم این روندمان ادامه‌دار باشد.

صیادمنش در رابطه با اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت دارد، گفت:‌ این مسئله را سرمربی تیم باید بگوید.

وی در رابطه با اینکه خودش چه نظری در این مورد دارد،‌ اظهار داشت:‌ 60 درصد رضایت دارم.