صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از غلبه بر ذوب‌آهن

در چارچوب رقابت های معوقه هفته هفدهم لیگ برتر ساعاتی پیش استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان بود که با سه گل به پیروزی دست یافت....

در چارچوب رقابت های معوقه هفته هفدهم لیگ برتر ساعاتی پیش استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان بود که با سه گل به پیروزی دست یافت.

به گزارش خبرنگار مدال، صحبت های برخی از بازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر استقلال به شرح زیر است:

الله‌یار صیادمنش مهاجم استقلال اظهار کرد: خدا را شکر خوب بازی کردم. هواداران و کادر فنی از من راضی باشند، کافی است. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و برای قهرمانی می‌جنگیم. بازی‌های رو در رو را ببریم می‌توانیم قهرمان شویم.

امید نورافکن نیز پس از برد استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت: مهم‌ترین مسئله این بود که نیمه دوم را رها نکردیم و توانستیم برتری 2 بر صفر نیمه اول را در نیمه دوم تکرار کرده و با زدن دو گل دیگر، برد را شیرین‌تر کنیم.

او ادامه داد: مهم این است که در بازی با فولاد نیز سه امتیاز کامل را بگیریم؛ از تراکتورسازی یک پله بالاتر رفتیم و برد در دیدار با فولاد می‌تواند به روند رو به رشد ما کمک کند.

پاتوسی در خصوص نمایش خود در این بازی و همچنین تاثیرگذاری روی 5 گل اخیر آبی‌ها گفت: می دانم و خوشحالم از این بابت و خوشحالم که در دومین بازی پیاپی برای استقلال هم موفق شدم گل بزنم.
وی در ادامه صحبت‌هایش در حالی که لبخندی رضایتبخش بر لب داشت گفت: از اینکه اینجا هستم خوشحالم. حتما در بازی های بعدی موثرتر خواهم بود و با تمرکز بیشتر به دنبال این خواهم بود که گل بیشتری بزنم.

محسن کریمی هافبک مهاجم استقلال در مورد برتری تیمش برابر ذوب آهن اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که به میادین برگشتم و از کادر فنی و پزشکی تشکر می‌کنم. پاقدمم خوب بود و توانستیم برنده شویم.

وی ادامه داد: متاسفانه قسمت نبود پنالتی من گل شود. یک موقعیت دیگر هم داشتم که با بدشانسی گل نشد. ما بازیکنان کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب داریم و این می‌تواند خبر خوبی باشد زیرا نشان می‌دهد تیم وضعیت مناسبی دارد و همه بازیکنان آماده هستند.

کریمی درباره پنالتی که هدر داد، توضیح داد: پژمان منتظری که بزرگ تیم است گفت محسن بعد از یک‌سال برگشتی، پنالتی را بزن. پنالتی اول گل شد اما در پنالتی تکراری خوش‌شانس نبودم.

روزبه چشمی درخصوص مصاحبه هفته گذشته‌اش و گلایه از شرایط باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: اگر انتقادی می‌شود یا اختلاف نظری وجود دارد فقط و فقط برای موفقیت باشگاه استقلال است. بعد از صحبت‌های هفته گذشته من خوشبختانه شرایط تغییر کرد. حالا زمین تمرین ثابت داریم و شرایط هتلی بازیکنان هم بهتر شده است که باید از این بابت از مسئولان تشکر کنم. مدیریت بخشی از بدهی بازیکنان را پرداخت کرده و قول داده برای سایرین هم طی روزها آینده پرداخت شود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد دریافت کارت زرد و محرومیت از بازی بعدی استقلال برابر فولاد خوزستان، عنوان کرد: اشتباه کردم و کارت زرد گرفتم. در رختکن هم از بازیکنان عذرخواهی کردم، چون یک لحظه از کوره در رفتم و قول می‌دهم این اشتباه تکرار نشود. فغانی هم کارش درست بود و به درستی به من کارت زرد داد. نمی‌توان به وی انتقاد کرد، چون خیلی باکلاس است. با غیبت من فکر می‌کنم استقلال در خوزستان برابر فولاد با مشکل مواجه نشود. آنقدر مهره داریم که متکی به یک بازیکن نباشیم.

چشمی درمورد شانس قهرمانی استقلال در این فصل افزود:  تلاش می‌کنیم به جایگاه خوبی برسیم. ما در نیم فصل اول فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و حالا باید جبران کنیم. شرایط باید به گونه‌ای شود که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مدعی باشیم و برای رسیدن به این جایگاه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

وی درخصوص شرایط پاتوسی گفت: با حضور او کار ما در بخش هجومی تکمیل شد. همه با هم کمک می‌کنیم تا شرایط خوب باشد. امیدوارم وی بتواند به روندی که در پیش گرفته است ادامه دهد.