صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از پایان لیگ برتر

بازیکنان استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند....

دروازه بان استقلال گفت: در اردوی ترکیه مشخص بود که سال سختی را داریم چون هرکسی دنبال اهداف خودش بود.

به گزارش مدال، سید حسین حسینی در پایان بازی استقلال و سپیدرود اظهار داشت: فصلی سختی را پشت سر گذاشتیم و از همان اردوی تریکه مشخص بود. در اردوی ترکیه هیچ چیز مشخص نبود و هرکسی دنبال اهداف خودش بود.قطعا اگر در چند بازی داوری اذیت‌مان نمی کرد، مسلما شاید امروز ما قهرمان بودیم.

وی در مورد اینکه آیا معتقدید حضور شفر در برنامه تلویزیونی به استقلال ضربه زد، گفت: نمی خواهم بحث را زیاد باز کنم اما در اردوی ترکیه یکی به فکر این بود که تیم را به آلمان ببرد و بازی برگزار کند و پولی بگیرد. فقط در همین حد می‌گویم.

دروازه بان استقلال در مورد اینکه از شفر ناراحت است یا خیر، گفت: نه مشکلی با نداشته و ندارم. آن زمان دنبال این بودند که تیم را به آلمان ببرند و پولی به جیب بزنند. آن زمان مدیرعامل تغییر کرده بود و پول هم بود، اما به تیام و جباروف ندادند که بمانند.

وی در مورد داوری ها گفت: ما نمی‌خواهیم همه چیز را گردن داوری بیندازیم اما مسلما در بازی‌های حساس از داوری ضربه خوردیم. حتی گلی که در دیدار با سپیدرود هم که خوردیم آفساید بود. پرسپولیس با چند امتیاز اختلاف قهرمان شدی، 3، 4 امتیاز. اگر 4 امتیاز ما بیشتر می‌گرفتیم قهرمان بودیم.

حسینی عنوان کرد: برای خودم خیلی خوشحالم. به آن کسانی که اسم شان را نمی‌برم و در نیم فصل دنبال معاوضه من بودند درس ایستادگی دادم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شد شاید رحمتی خداحافظی کند، گفت: ما چیزی نشنیدیم و شایعه بود.

دروازه بان استقلال در مورد اینکه فصل بعد در این تیم می‌ماند یا خیر، گفت: هنوز پیشنهاد رسمی به من نداده‌اند. 2، 3 پیشنهاد خوب دارم اما اولویت اول من استقلال است چون دوستش دارم.

وی در مورد اینکه انتقاد زیادی به استقلالی ها شده بود مبنی بر اینکه در روز خداحافظی حیدری اعتصاب کرده‌اند، عنوان کرد: اعتصاب فقط به یک دلیل بود، چون احترام لازم را نگذاشتند. اگر یک نفر آمده و مانند ماه‌های قبل گفته بود پول نیست، شاید قبول می‌کردیم. درست که اعتصاب کار خوبی نبود، اما فکر کردیم بی احترامی شده است. بعد از تمرین تصمیم گرفتیم که اردو نیاییم و همه با هم این تصمیم را گرفتیم.

حسینی در مورد اینکه آیا مجیدی در اردو بود یا خیر، گفت: روز گذشته فقط به خاطر مجیدی تمرین کردیم، اما بعد از آن صحبت کردیم که به اردو نرویم.

وی در مورد اینکه از سوی معاون باشگاه هم تهدید شدید، تصریح کرد: تهدیدی در کار نبود و شایعه است.

دروازه بان استقلال در مورد اینکه مجیدی گفته است بازیکنان ابتدا باید با هواداران قرارداد ببندند، تاکید کرد: می‌دانیم که هواداران استقلال خیلی با ارزش هستند . اول برای آنها بازی می‌کنیم و هدف‌مان خوشحالی آنهاست.

 

وریا غفوری بعد از آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای صحبت‌هایم می‌خواهم به اتفاقی که شب گذشته رخ داد اشاره کنم و بگویم اگر بازیکنان در اردوی تیم شرکت نکردند دلیلی بر بی‌احترامی به خسرو حیدری نبوده و این تصمیمی بود که کل تیم گرفته بودند. 

 

وی افزود: کارهایی که خسرو حیدری برای فوتبال ایران کرده باعث شده تا همه او را دوست داشته باشند. این حرف‌هایی را هم که می‌زنم کلی است و باید بگویم من بخشی زیادی از طلبم را گرفته‌ام. فردا مدیران باشگاه نگویند که غفوری تمام پولش را گرفته است شما به ما بگویید لیگ به بازی آخر رسیده و بازیکنان فقط 50 درصد گرفته‌اند چه کسی باید جوابگو باشد. 

مدافع تیم استقلال تاکید کرد: متاسفانه آنقدر وعده و وعید به بازیکنان داده‌اند که ما اعتمادمان را از دست داده‌ایم. مدیریت باید خیلی بهتر عمل کند. همه بازیکنان می‌دانند مدیران تلاش می‌کنند که پول تهیه کنند ولی همین تاخیر در پرداخت‌ها تیم را دچار مشکل کرد.

غفوری ضمن عذرخواهی از هواداران استقلال گفت: این فصل، فصلی بود که تیم می‌توانست قهرمان شود وقتی مدیرعامل باشگاه در ابتدای فصل عوض شد زمان طلایی را از دست دادیم. هر چه تغییرات کم باشد موفقیت بیشتر می‌شود ما باید ببینیم فصل آینده چه اتفاقی می‌افتد. 

وی درخصوص داوری‌ها گفت: من نمی‌خواهم درباره داوری‌ها حرف بزنم چون آنها کمترین دریافتی را دارند ولی وقتی آقای رفعتی در تلویزیون قوانین فیزیک را جابجا می‌کند ما چه بگوییم او اصرار دارد که توپ قائدی اوت شده است اما یک بچه 10 ساله هم آن فیلم را ببیند می‌گوید اوت نشده است. 

وی در پاسخ به این سوال که تکلیفش برای فصل آینده چه می‌شود گفت: من قراردادم تمام شده ولی اولویت اول و آخرم استقلال است. هیچ پیشنهاد رسمی به ما نشده ولی اولویت اول ، دوم و سومم استقلال است. 

 

تگ ها


استقلال سپید رود رشت سپیدرود استقلال خسرو حیدری وریا غفوری سید حسین حسینی لیگ برتر فوتبال ایران هفته سی ام لیگ برتر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال