صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر سپاهان

بازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر سپاهان در مورد این بازی اظهارنظر کردند...

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حساس‌ترین دیدار استقلال به مصاف سپاهان رفت که با گل دقایق آخر پاتوسی به پیروزی دست یافت.
به گزارش مدال، امید نورافکن پس از پیروزی مقابل سپاهان گفت: 4 روز دیگر بازی سختی با ماشین سازی داریم که مهمتر از این بازی است  باید در آن مسابقه نتیجه بگیریم.
نورافکن در خصوص گل استقلال که داور مردود اعلام کرد گفت:‌ اگر آن گل را می‌گرفت ما 2بر صفر می بردیم. مثل اینکه شارژ کوچکی انجام شده بود اما مهمترین چیزی که باید بدانیم این است که بازی بعدی مقابل ماشین سازی و بازی بعد از آن مقابل العین، فوق العاده مهمتر از این بازی هستند.
هافبک استقلال در مورد صحبت با داریوش شجاعیان هنگام بازی گفت:‌  صحبتم با داریوش نبود با آقای منتظری بود. شجاعیان فقط می‌گفت آرام باشم. امثال رحمتی و منتظری جای بزرگتر ما هستند و در تیم خیلی خوب کار می‌کنند.ان شاالله بتوانیم خواسته هواداران را که همان قهرمانی است برآورده کنیم.
وی در خصوص میزبانی اصفهانی ها گفت: خیلی خیلی عالی بود. اصفهان را تا به حال اینگونه ندیده بودم. ان شالله که موفق باشند. امروز  هم تیمشان خوب بازی کرد. امیر  قلعه نویی مربی من بوده است. ان شااله در ادامه موفق باشند.
علی کریمی بعد از برد استقلال مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بازی هیجان انگیزی بود و دو تیم شانس برد داشتند که خوشبختانه ما بازی را بردیم. نمی‌دانم داور چرا گل من را مردود اعلام کرد ولی خوشحالم که با این برد به بالای جدول صعود کردیم. امیدوارم سپاهان هم در آینده موفق باشد.
وی در خصوص اینکه بازی مقابل سپاهان برای سخت نبود گفت: من از بچگی و از پایه ها برای سپاهان و موفقیت این تیم تلاش کردم. امسال هم خوشبختانه نتایج بهتری نسبت به سالهای گذشته گرفته و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. الان هم بازیکن استقلال هستم که یکی از بزرگترین تیم های آسیا است. تلاش هم می‌کنیم این تیم را به جایگاه اصلی برسانیم.
وی در خصوص اینکه در اصفهان علیه  او شعار ندادند و فقط هنگام ورودش به زمین سوت زدند گفت: حقیقتا من این سوت ها را نشنیدم، نه بی احترامی از سپاهانی‌ها دیدم و نه چیز دیگری.
کریمی در خصوص پرتاب سنگ و نارنجک‌های متعدد به داخل زمین گفت: بازی حساس  است و دیدید که 7 دقیقه وقت تلف شده داشت. این مسائل طبیعی است.
وی در خصوص اینکه شانس برای قهرمانی استقلال قائل است گفت: ما چند سال پیش در همین سپاهان 7-8 امتیاز از تیم های دیگر عقب بودیم ولی بازی های آخر را بردیم و قهرمان شدیم. الان هم شانس زیادی داریم.
هافبک استقلال با اشاره به وضعیت این تیم بعد از دربی گفت:ما در ابتدای نیم فصل دوم شرایط خوبی داشتیم و می‌خواستیم با توجه به شرایط تیم به موفقیت برسیم. کار را هم خوب شروع کردیم و چند بازی پیاپی را هم بردیم ولی در دربی متاسفانه بازی را باختیم. در دربی هم دیدید که تیم برتر زمین بودیم ولی متاسفانه نشد که برنده شویم. ما می‌خواستیم از نظر ذهنی برگردیم و خدا را شکر که ۲ بازی مهم را در خارج از خانه بردیم و توانستیم به جدول برگردیم.

تگ ها


سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال