صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان

بازیکنان استقلال پس از پیروزی خانگی برابر نفت مسجد سلیمان در مورد این دیدار صحبت کردند...

بازیکنان استقلال پس از پیروزی خانگی برابر نفت مسجد سلیمان در مورد این دیدار صحبت کردند

استقلال در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت و با تک گل علی کریمی جشن پیروزی گرفت.

به گزارش مدال، ایسما بازیکن تیم استقلال درخصوص برد امروز این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه بردیم

وی درخصوص اینکه استقلال می‌توانست بیشتر هم گل بزند افزود: بله، می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم اما مهم سه امتیاز بازی بود که گرفتیم

ایسما در پاسخ به این سوال که چه تیمی قهرمان لیگ می‌شود اظهار داشت: امیدوارم که استقلال قهرمان شود

مهاجم استقلال افزود: من با منشا و مرتضی تبریزی در خط حمله بازی می‌کنیم اما همه ما برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنیم

مرتضی تبریزی نیز در مورد این بازی گفت: ما امروز یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را انجام دادیم. البته نتیجه یک بر صفر یا سه بر صفر مهم نیست بلکه سه امتیاز مهم بود که آن را گرفتیم و فرقی هم نمی‌کند که چه کسی گل بزند قبل از این اختلاف امتیاز ما با صدر جدول زیاد بود اما الان این فاصله کم شده است

وی درخصوص اینکه به نظر می‌ اید رابطه حسنه‌ای با  ایسما ندارد، افزود: شاید ما در زمین عصبانی بشویم اما همه با هم رفیق و دوست هستیم همانطور که شاید بازیکنان پرسپولیس هم اینطور باشند. الان شما به من بگویید که ماشین‌سازی چرا از 5 باختی که بدست آورده دو بار به تراکتورسازی باخته است؟ من از شما خبرنگاران می‌پرسم که نظر شما چیست؟ 

در این لحظه  یکی از خبرنگاران گفت که شاید به دلیل اینکه مالک هر دو باشگاه یک نفر است که تبریزی پاسخ داد: به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده است! در ایران کسی از این کارها نمی‌کند

وی خاطرنشان کرد: در یک صحنه شاید ایسما می‌توانست اجازه بدهد که من به تو برسم چون من در آفساید نبودم اما با او مشکلی ندارم و اینطور که شما می‌گویید نیست.

روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره برتری این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: بازی خوبی بود ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما مهم 3 امتیاز است که گرفتیم. امیدوارم در آسیا نیز این نتایج خوب کسب شود اما این بازی‌های فشرده برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا سخت است.

وی درباره بازی این تیم مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا که با شکست آبی‌پوشان به پایان رسید، گفت: باید همه کمک کنیم نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتیجه را بگیرند و در واقع در آسیا آبروداری کنند. باید برنامه‌ریزی شود تا مسابقات لیگ به این صورت فشرده برگزار نشود. چون یک روز پرواز است و تا تمرین و مسابقه فرصت از دست می‌رود.

وی افزود: بازی اول بود. ما در دیدار با الدحیل مستحق باخت نبودیم. موقعیت داشتیم اما خراب شد. حالا باید تمرکزمان روی بازی با العین باشد تا بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم

چشمی درباره غیبت برخی از بازیکنان در بازی امروز، عنوان کرد: به خاطر خستگی بود. چون سه شنبه بازی داشتیم، بامداد چهارشنبه رسیدیم، پنجشنبه که هیچ، جمعه هم بازی کردیم. امیدوارم با تعامل همه نتایج بهتر کسب شود.

بازیکن استقلال در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه شما با زدن یک گل به نظر می‌رسد اشباع شدید، گفت: نیمه اول گل را زدیم و بازی را ساده گرفتیم اما نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم. وقتی این موقعیت‌ها را از دست بدهیم ممکن است برای حریف تبدیل به گل شود اما خدا را شکر می‌کنم 3 امتیاز را گرفتیم.

داریوش شجاعیان پس از بازی گفت: خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز را کسب کنیم.

او درباره فرصت سوزی بازیکنان این تیم در نیمه دوم، گفت: بازی یک بر صفر ریسکی است. به خاطر همین موضوع دنبال گل دوم بودیم که ناکام ماندیم.

هافبک استقلال با بیان اینکه برابر العین دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز بازی هستند، تاکید کرد: می‌خواهیم شکست در بازی قبل از جبران کنیم. امیدوارم همانند لیگ برتر در آسیا هم خوب کار کنیم.

شجاعیان درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر، گفت: همانطور که جدول را می‌بینید، ما در رده سوم هستیم و فاصله‌ای تا صدر جدول نداریم. مطمئن باشید که تلاش می‌کنیم قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاوریم.

وی درباره فشردگی بازی‌های استقلال در هفته‌های اخیر و بازی با العین در روز سه شنبه هفته آتی، اظهار کرد: یک مقدار سخت است اما با تدابیری که کادر فنی در نظر گرفته، به دنبال جبران شکست در آسیا هستیم.

علی کریمی زننده تک گل استقلال اظهار کرد: رقابت نزدیکی بین ۴-۵ تیم بالای جدول در لیگ امسال وجود دارد و هیچ تیمی حق از دست دادن امتیاز را ندارد. ما نیز به دنبال گرفتن همه امتیازها به خصوص بازی‌های خانگی هستیم و منتظر لغزش سایر تیم‌ها می‌مانیم.

او افزود: قطعاً فشردگی بازی‌ها روی نتایج تأثیرگذار است. پدیده مشهد یک هفته استراحت کرده اما ما در عرض هفت روز باید سه بازی انجام دهیم. کاش می‌شد برنامه‌ای می‌ریختند که بیشتر استراحت کنیم و در بازی‌های آسیایی هم موفق باشیم.

بازیکن استقلال همچنین درباره بازی‌های آسیایی تیمش به خبرنگاران گفتالدحیل یکی از بهترین تیم‌های غرب آسیاست و ستاره‌های گران قیمتی دارد. ما در نیمه اول خوب کار کردیم اما در نیمه دوم روی کرنر و غافل‌گیری گل خوردیم. بعدش هم گل‌های دوم و سوم را دریافت کردیم. با این حال تلاش می‌کنیم در پنج بازی باقیمانده بهتر بازی کرده و امتیازهای لازم را برای صعود از گروه بگیریم. تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا العین را شکست دهیم.

امید نورافکن در مورد دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان،‌گفت: کارمان در نیمه دوم سخت شد. باید گل‌های بیشتری می‌زدیم اما اینطور نشد. خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم. خیلی کار داریم. چندین هفته باقی مانده و باید بهترین نتایج را بگیریم و امتیازات را بهتر کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال شرایط خوبی پیدا کرده و توانسته در رده سوم جدول قرار بگیرد، افزود: فکر نمی‌کنم جایگاه سوم برای استقلال خوب باشد. ما با اعضای تیم صحبت کردیم که شرایط بهتر شود. با حرف شما در مورد اینکه جایگاه سوم خوب است موافق نیستم.تلاش می‌کنیم تا در دیدار مقابل العین نتیجه خوبی بگیریم و قبل از عید یک عیدی خوب به هواداران بدهیم

هافبک استقلال در مورد دیدار مقابل العین، عنوان کرد:‌ فوتبال در آسیا به طور کلی تغییر کرده است. قطر و امارات واقعا پیشرفت کردندالدحیل بازیکنان  گران  قمیت و تاپ لولی داشت که توانستند مقابل ما برنده شوند. در ورزشگاه آزادی با حضور هوادارنمان هم کارمان آسان نیست. آنها مهره‌های خوب خارجی جذب می‌کنند و ما محکوم به برد هستیم.

وی در مورد برنامه فشرده لیگ برتر و استراحت العین قبل از بازی با استقلال، گفت: فدراسیون  آنها حواسشان به تیم‌های کشورشان در لیگ برتر هست و مراقبت می‌کنند. ما سه روز قبل در قطر بازی کردیم و با خستگی مقابل نفت مسجدسلیمان برنده شدیم. مطمئنا باید با خستگی به مصاف العین برویم. سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا با تمام تمرکز به مصاف العین برویم و نتیجه خوبی بگیریم.