صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از پیروزی پرگل برابر نفت آبادان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پرگل برابر صنعت نفت آبادان در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان آندره‌آ استراماچونی صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پرگل برابر صنعت نفت آبادان در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان آندره‌آ استراماچونی صحبت کردند

به گزارش مدال، روزبه چشمی پس از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل نفت آبادان درخصوص اظهارات استراماچونی در نشست خبری مبنی بر مشکلات مالی باشگاه استقلال، اظهار داشت: من نمی‌دانم استراماچونی چه چیزهایی در نشست خبری عنوان کرده است، اما صحبت‌هایش درمورد دریافتی‌ها را تایید می‌کنم.
وی درخصوص اینکه باشگاه مدعی است درصدی به بازیکنان داده، اما بازیکنان آن را به حساب بدهی‌های فصل قبل گذشته‌اند، تصریح کرد: تاکنون به بازیکنان جدید 4-5درصد داده‌اند که من صحبت کردن در این مورد را زشت می‌دانم. بازیکنان امسال خیلی حرفه‌ای رفتار کردند. کادر فنی هم به خوبی صبر کرد تا شرایط استقلال بد نشود.
بازیکن تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: بازیکنان سکوت کردند تا کادر فنی ابتدا صحبت کند. با این شرایط بازی کردن خیلی سخت است. اگر مسئولان همت کنند قطعاً شرایط بهتر خواهد شد. می دانم که مشکلات مالی همه جا هست، اما می خواهم بدانم آقایان درصد‌هایی که به ما داده‌اند را با کدام باشگاه مقایسه می‌کنند که می گویند ما جلوتر از سایر باشگاه‌ها هستیم؟

یزدانی: حرف از قهرمانی خیلی زود است
سیاوش یزدانی بعد از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران گفت: کیفیت استقلال روز به روز بالاتر می‌رود و روند خوب خود را طی می‌کنیم من نمی‌دانم استراماچونی در نشست خبری چه گفته است. اما قطعاً مسائلی هست که درون خانواده حل می‌شود وجود استراماچونی برای ما و استقلال نعمت است امیدوارم آنطور که او گفته نباشد.
وی در مورد اینکه استقلال شانس قهرمانی دارد یا نه، عنوان کرد: از الان صحبت در مورد قهرمانی خیلی زود است. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدواریم روند خوب خود را ادامه بدهیم در حال حاضر به قهرمانی فکر نمی‌کنیم.
یزدانی با اشاره به بازی تراکتورسازی گفت: هفته پیش من فقط با یک جلسه تمرین مقابل تراکتورسازی بازی کردم. یک جلسه تمرین‌مان هم به خاطر آبگرفتگی زمین لغو شد و شاید اصلاً نباید به خاطر مصدومیت همسترینگم بازی می‌کردم اما مربی گفت باید بازی کنی و من هم بازی کردم ولی کیفیت بازیم آنطور که دلخواهم بود و مورد نظر هواداران است نبود از هواداران عذرخواهی می‌کنم.
وی افزود: من هنوز در استقلال جا نیفتاده‌ام حتی اسم بچه‌های تدارکات تیم را نمی‌دانم. شماره برخی از بازیکنان تیم را ندارم و حتی اینستاگرام برخی از بازیکنان را ندارم که آنها فالو کنم. زمان می‌برد تا من با تیم هماهنگ شوم. می‌خواستم از هواداران عذرخواهی کنم من هرجا بودم بهترین بازی‌ام را انجام داده‌آم نمی‌خواهم بازیکن معمولی باشم در استقلال هم می‌خواهم یکی از بهترین‌ها باشم.
وی در مورد اینکه آیا می‌داند به تیم ملی دعوت شده است یا خیر، گفت: مگر کسی می‌داند لیست تیم ملی چگونه است و چه نفراتی در آن هستند. امیدوارم که به اردوی تیم ملی دعوت شوم چون من در اردوی تیم ملی مصدوم شدم.
یزدانی درباره بازی تیم ملی ایران با عراق گفت:‌ چه در بازی باشم یا نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. با توجه به مسائل سیاسی هم که پیش آمده فشار روی تیم ملی زیاد است اما تیم ملی برای گرفتن سه امتیاز به میدان می‌رود.

قائدی: در 25 دقیقه کار را تمام کردیم
مهدی قائدی بعد از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خوبی بود و خوب شروع کردیم. در 25 دقیقه اول 4 گل زدیم و کار را تمام کردیم.
وی ادامه داد: نفت هم فوتبال بازی کرد و ضد فوتبال نکرد. امیدواریم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
بازیکن استقلال درباره استعفای استراماچونی گفت: اطلاعی ندارم و این موضوع به مدیریت باشگاه مربوط می‌شود.
قائدی در پاسخ به این سوال که چند درصد از قراردادهای فصل جدید را دریافت کرده‌اند گفت: هنوز درصدی نگرفته‌ایم و هیچ دریافتی نداشته‌ایم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به 7 پیروزی متوالی استقلال و روند صعودی این تیم حیف نیست مشکلات مالی کام هواداران را تلخ کند گفت: درست است، اما ما به عشق پیراهن استقلال و هواداران بازی می‌کنیم؛ پول خیلی مهم نیست.

غفوری: به ما بدقولی شده و احساس می‌کنیم بازیمان می‌دهند
وریا غفوری در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: یاد پیشکسوتانی که حضور ندراند گرامی می داریم، منصور پورحیدری و دانایی فر همیشه در قلب ما هستند.
وی ادامه داد: خوشحالم که استقلال به جایگاهی رسیده که اینقدر زیبا بازی می‌کند. با سرمربی ای که تلاش می‌کند تا تیمش زیبا بازی کند. بازیکنان 200 درصد پشت سرمربی هستند؛ شرایط تیم را همه دیده اند. بدقولی هایی که شده است این احساس به ما دست داده است که ما را بازی می دهند. حس بدی به ما دست داده است؛ چک ها پاس نشد.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: متاسفانه دچار فقر مدیر در فوتبال هستیم؛ امیدواریم فکرهایی برای حل این مشکلات شود و مشکلات کم‌تر شود. وقتی پیروزی تیمی مانند استقلال می‌تواند قلب میلیون‌ها هوادار را شاد کند چرا چنین رفتارهایی انجام می‌شود.

رضاوند: بهتر است بزرگترها درمورد شرایط مالی حرف بزنند
آرش رضاوند پس از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل نفت آبادان درمورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم برنده بازی باشیم. دست همه بازیکنان درد نکند. امروز یکی از روزهای خوب استقلال بود. فکر می‌کنم به میزانی از هماهنگی رسیده‌ایم که بازی کردن مقابل ما برای هر تیمی سخت خواهد بود. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: امروز خیلی حمله کردیم. در نیمه دوم و پس از اینکه 4 گل از حریف پیش افتادیم هدف‌مان حفظ توپ بود و در این زمینه هم موفق ظاهر شدیم. می‌دانم که با این بازی‌ها و نتایجی که کسب می‌کنیم توقعات از ما بالا می‌رود، اما ما استقلال هستیم و هر بازی برای برد وارد زمین می‌شویم. با این بردها مغرور نمی‌شویم.
بازیکن تیم فوتبال استقلال درخصوص اظهارات استراماچونی در نشست خبر مبنی بر مشکلات گفت: من را وارد حاشیه نکنید. من اطلاعاتی در این خصوص ندارم.
رضاوند در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون پولی دریافت کرده‌اید یا خیر، تصریح کرد: من نباید در این خصوص حرف بزنم. بهتر است بزرگترهای تیم در این مورد اظهارنظر کنند.

غلامی: باید به صحبت‌های سرمربی استقلال احترام گذاشت
آرش غلامی بعد از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال درباره استعفای استراماچونی اظهار داشت: صحبت‌های او را نشنیده‌ام چون تازه از رختکن آمدم باید به صحبت‌های سرمربی تیم احترام گذاشت. حتماً شرایطی را با باشگاه در میان گذاشته که به نفع تیم باشد. حتماً مشکلات را گفته است و امیدواریم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی بزرگسالان صحبتی شده است یا نه، گفت:  حضور هاشمیان در بازی امروز و توجه ویلموتس به بازی‌های لیگ نگاه خوبی است من هم این موضوع را شنیده‌ام، بین تیم امید و بزرگسالان هستم. شرایط تیم امید هم خیلی مهم است برای صعود به المپیک نیازمند همدلی هستیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اگر قرار است اتفاقی درباره حضورم در تیم ملی رخ دهد مربیان تیم ملی اعلام خواهند کرد. من هم شنیده‌ام و احتمالش هم زیاد است اما در خدمت تیم ملی امید هستم هرچند آرزوی هر بازیکنی از جمله من بازی کردن برای تیم ملی بزرگسالان کشورش است من هم مستثنی نیستم. تلاش می‌کنیم با اتحاد و همدلی تیم امید را المپیکی کنیم.

غلامی در پاسخ به این سؤال که شنیده می‌شود استراماچونی لقب کاناوارو را به او داده است، گفت: بله، همیشه این لقب را به من می‌گوید من هم چون این بازیکن را دوست دارم استقبال می‌کنم. استراماچونی اخیراً این لقب را به من داده است که کار من را سخت‌تر می‌کند.

میلیچ: مدیرعامل باید در مورد مسائل مالی صحبت کند
هروویه میلیچ پس از برتری ۵ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خیلی خوبی ارائه کردیم و خوشحالم توانستم دومین گلم را برای استقلال بزنم.

وی با اشاره به عملکرد رو به رشد آبی‌های پایتخت در هفته‌های اخیر گفت: گفته بودیم که روز به روز بهتر از قبل می‌شویم. بازیکنان استقلال عوض شده بودند و به زمان نیاز داشتیم. مطمئناً در هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد تهدید آندره‌آ استراماچونی به کناره‌گیری از هدایت آبی‌پوشان تصریح کرد: نمی‌توانم درباره مسائل مالی صحبت کنم. مدیرعامل باشگاه باید در این باره حرف بزند.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی: شرایط ادامه همکاری‌ام با استقلال وجود ندارد

تگ ها


استقلال صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال ایران بازیکنان استقلال آندره آ استراماچونی صنعت نفت آبادان استقلال استقلال-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال