صحبت‌های بازیکنان تراکتور پس از پیروزی مقابل شهر خودرو

میثم تیموری، ایمان سلیمی و مهدی تیکدری پس از پیروزی امروز تراکتور مقابل شهر خودرو در رابطه با این بازی صحبت‌هایی را مطرح کردند....

به گزارش مدال، بازیکنان تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی شیرین این تیم مقابل شهر خودرو صحبت‌هایی را مطرح کردند که در ادامه این صحبت‌ها را می‌خوانید.

تیموری: هوادران مطمئن باشند روزهای خوب‌مان ادامه خواهد داشت
میثم تیموری پس از برتری سه بر یک تراکتور مقابل شهر خودرو، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود، دو تیم بسیار قوی فوتبال ایران مقابل هم بازی کردند و خوشبختانه موفق به شکست رقیب شدیم.
وی ادامه داد: ما با کسب این سه امتیاز به جدول بازگشته و بار دیگر در قامت تیم مدعی ظاهر شدیم.
تیموری در رابطه با صحنه‌ای که نیمه نخست در داخل محوطه جریمه رخ داد، اظهار کرد: احساس می‌کنم روی من مرتکب خطای پنالتی شدند، ولی بهتر است کارشناسان در این خصوص نظر دهند.
وی در رابطه با روند خوب تراکتور در طی هفته‌های اخیر، گفت: برد و باخت در فوتبال طبیعی است، اینکه پس از چند باخت پشت سر هم موفق به بازگرداندن نتایج شدیم؛ بسیار حائز اهمیت است. تمام بچه‌ها هم قسم شده بودند و با حضور آقای ساکت الهامی و تلاش مضاعف بازیکنان، بار دیگر به کورس برگشتیم.
تیموری خاطرنشان کرد: ما سه بازی فوق العاده سخت را برده‌ایم، تیم‌هایی را با شکست بدرقه کردیم که به سختی در لیگ برتر می‌بازند. از فردا هم برای بازی با پیکان استارت می‌زنیم.

 

تیکدری: به هیچ تیمی در تبریز امتیاز نمی‌دهیم
مهدی تیکدری پس از برتری سه بر یک تراکتور مقابل شهر خودرو، اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز حساس و مهم این بازی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: پس از نتایج ضعیف، موفق به کسب سه برد پیاپی شده‌ایم و امیدوارم همین روند کنونی تا انتهای فصل ادامه داشته باشد تا قهرمان شویم.
تیکدری خاطرنشان کرد: شهر خودرو تیم بسیار خوبی است، ولی تلاش بازیکنان و درایت کادرفنی باعث شد که این تیم را شکست دهیم.

سلیمی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به شهر خودرو بزنیم
ایمان سلیمی پس از برتری سه بر یک تراکتور مقابل شهر خودرو، اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. ما برای این بازی برنامه‌ریزی دقیقی داشتیم.
وی ادامه داد: شهر خودرو یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است که اگر در خط حمله کمی دقت می‌کردیم، می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتر شهر خودرو را شکست دهیم.
سلیمی خاطرنشان کرد: بازی قبلی من مصدوم بودم که رضا اسدی به خوبی در پست دفاع بازی کرد. بازیکنان ما توانایی بازی در چند پست را دارند و مشکلی از این حیث وجود ندارد.
وی تأکید کرد: اکنون تمام تمرکز ما برای بازی با پیکان است تا سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

اخبار مرتبط:
تراکتور 3 شهر خودرو 1 ؛ قدرت‌نمایی یاران الهامی در یادگار
خلاصه بازی تراکتور 3 شهر خودرو 1 / ویدیو

تگ ها


تراکتور بازیکنان تراکتور اخبار تراکتور تراکتور شهر خودرو هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران میثم تیموری ایمان سلیمی مهدی تیکدری میثم تیموری ایمان سلیمی Tractor شهر خودرو Tractor-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال