صحبت‌های بازیکنان تیم امید پس از حذف از رقابت‌های قهرمانی آسیا

بازیکنان تیم فوتبال امید کشورمان پس از پیروزی برابر چین در مورد شرایط این دیدار و حذف از مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا صحبت کردند...

به گزارش مدال، اللهیار صیادمنش پس از حذف ایران از رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال آسیا اظهار داشت: ما خیلی تلاش کردیم و شانش برای گلزنی هم داشتیم اما متاسفانه استفاده نکردیم. اگر آمار بازی را ببینید خیلی موقعیت داشتیم و هر چه باید را در زمین انجام دادیم. 
وی افزود: نمی‌توان گفت موقعیت‌هایی که از دست دادیم از سر بدشانسی بوده بلکه بی‌دقتی هم بود. البته هیچ کسی دوست ندارد موقعیت‌ها را گل نکند. در بازی اول مقابل ازبکستان می‌توانستیم برنده باشیم و مقابل کره به تساوی برسیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

دهقان: فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد
رضا دهقان پس از کسب پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال امید مقابل تیم چین در پاسخ به این سوال که بازی امروز خوب بود اما شما با بدشانسی به المپیک صعود نکردید نظر شما در رابطه با بازی امروز چیست، اظهار داشت: فکر می‌کنم مردم که از تلویزیون بازی را دیدند همه از دیدن فوتبال لذت بردند خودتان دیدید که واقعاً فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد. با بدشانسی توپ‌های ما تبدیل به گل نشد جا دارد از همین جا از حمید استیلی و کادر فنی تیم ملی تشکر کنم.
وی افزود: واقعاً شب و روز کادر فنی می‌نشستند، بیدار می‌ماندند و تیم‌ها را آنالیز می‌کردند، همه نکاتی را که لازم بود به ما گوشزد کردند اما خب می‌بینیم وقتی توپ به داخل دروازه نمی‌رود کاری نمی‌توان کرد. واقعاً از استیلی تشکر می‌کنم.
دهقان خاطرنشان کرد: همه بچه‌ها امروز خیلی تلاش کردند تا این تیم بتواند به المپیک صعود کند اما خب می‌گویم که امروز فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد. از همین جا به همه مردم می‌گویم که ما همه تلاش‌مان را کردیم همانطور که استیلی گفت همه تیم تلاش کردیم اما نشد. 
بازیکن تیم فوتبال امید افزود: همه مردم دیدند که تمام بازیکنان تلاش کردند این اتفاق را به قسمت می‌‌سپاریم شاید خواست خدا بود که توپ‌های ما به گل تبدیل نشود امیدوارم در دوره‌های بعدی جواب محبت‌های مردم را بدهیم.

شجاعی: به جرات می‌گویم استیلی همه کار برای تیم امید کرد
علی شجاعی بعد از شکست تیم ملی فوتبال امید اظهار داشت: قبل از همه از مردم ایران عذر‌خواهی ‌می‌کنم. ما بازی را بردیم ولی نشد که صعود کنیم. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و تیمی که مستحق صعود بود با تفاضل گل صعود نکرد. از این موضوع خیلی ناراحت هستیم و بغض دارم
وی افزود: به جرات می‌گویم حمید استیلی و همکارانش همه کار کردند. تیمی که 3 هفته است دور هم جمع شده خیلی زحمت کشید. این تیم 3 بار کادر فنی اش عوض شد ولی مقابل ازبکستان طوری کار کردیم که خبرنگار ازبک سوال کرد با این تیم چه کار کردید که این همه تغییر کرد.
بازیکن تیم امید خاطرنشان کرد: استیلی و همکارانش واقعا زحمت کشیدند و ما بازیکنان باید کمی بیشتر تلاش می‌کردیم. از آن بازیکنی که اسمی بود و شاید یک دقیقه هم بازی نکرد باید تشکر کرد. مردم ایران بدانند ما همه تلاشمان را کردیم و این انصاف نیست همه چیز را به کادر فنی برگردانیم. تیمی که 3 هفته نیست دور هم جمع شده اما واقعا خوب کار کرد و زحمت کشید.

بیشتر بخوانید:

واکنش کنفدراسیون آسیا به حذف تیم امید از مسابقات قهرمانی آسیا

تگ ها


تیم فوتبال امید ایران تیم ملی ایران حمید استیلی بازیکنان امید قهرمانی زیر 23 سال آسیا فوتبال ایران فوتبال