صحبت‌های بازیکنان تیم‌ملی در پایان دیدار با کامبوج

بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشورمان پس از دیدار امروز خود برابر کامبوج که به برد پر گل ایران انجامید، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشورمان پس از دیدار امروز خود برابر کامبوج که به برد پر گل ایران انجامید، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، امید ابراهیمی پس از پیروزی پرگل ایران مقابل کامبوج و حضور بانوان در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: اتفاق خوبی بود که رخ داد. خانم‌ها هم توانستند از فوتبال لذت ببرند. آن‌هایی هم که دوست داشتند، آمدند و از تیم ملی حمایت کردند. بازیکنان هم تلاش کردند همه کسانی که در ورزشگاه هستند را خوشحال کنند. این موضوع اتفاق خوبی بود و ان‌شاءالله ادامه دار باشد.

وی افزود: ما به حریف احترام گذاشتیم و بهترین بازی خودمان را انجام دادیم. آن‌ها را دست کم نگرفتیم و این موضوع باعث شد که به آن‌ها بی‌احترامی نشود و به همین خاطر توانستیم ۱۴ گل بزنیم.

او در ادامه درباره حضور در لیگ اروپا هم گفت: بازی در اروپا کمی سخت است چون بازی‌ها فشرده است. اما من تلاش می‌کنم همیشه بهترین عملکرد را در تیمم داشته باشم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از برتری مقابل کامبوج در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود اما جا دارد در ابتدا از حضور بانوان و خانواده‌ها تشکر ویژه داشته باشم. خانواده تمامی بازیکنان توانستند در ورزشگاه حضور داشته باشند. این انگیزه خوبی بود. نه توهین شد و نه بد و بیراه شنیدیم. همه چیز خوب بود.

وی درباره گل‌هایی که امروز زد و در پاسخ به اینکه آیا می‌خواستید رکورد گوام را بزنید، اظهار داشت: همه کمک کردند و من فقط توپ را وارد دروازه کردم. بحث رکورد گوام هم مطرح نیست.

ملی پوش کشورمان ادامه داد: به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم و با تمرکز مقابل همه تیم‌ها حاضر می‌شویم. بازی به بازی جلو می‌رویم. بازی‌های بحرین هم آنالیز می‌شود. باید ببینیم چه اتفاقاتی در آینده می‌افتد.

اشکان دژاگه بعد از برتری مقابل کامبوج در جمع خبرنگاران درباره وضعیتش، گفت: فعلا وضعیت خوبی دارم. باید ببینم تا فردا چطور می‌شود.

وی درباره حضور بانوان در ورزشگاه عنوان کرد:‌ خدا را شکر توانستند در ورزشگاه حضور داشته باشند و تیم ملی هم توانست تماشاگران را خوشحال کند. آنها امروز همه چیز دیدند. بازی هم پنالتی داشت و هم گل‌های زیاد و هم گل‌های قشنگ. امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و در آینده هم بتوانند در ورزشگاه حضور داشته باشند.

دژاگه درباره تفاوت ویلموتس وکی‌روش خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم هر کسی استایل خودش را دارد. کی‌روش استایل خودش را داشت که موفق هم بود. ویلموتس هم مربی خوبی است. خدا را شکر می‌کنم بازی‌های خوبی انجام دادیم. امیدوارم ادامه داشته باشد.

علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی مقابل کامبوج اظهار داشت: ابتدا حضور بانوان در ورزشگاه را تبریک می‌گویم که آمدند و سورپرایزمان کردند و خوشحالم که از بازی لذت بردند.

وی در مورد مسابقه گفت: کامبوجی‌ها نسبت به بازی بحرین ریلکس‌تر بودند و می‌دانستیم اگر دیرتر گل بزنیم، به مشکل می‌خوریم. خوشبختانه زود این اتفاق افتاد و با گل‌های بیشتری بازی را تمام کردیم.

دروازه‌بان تیم ملی در مورد اینکه آیا از عمد پنالتی دادی یا خیر، گفت: نه، اینطور نبود. نیمه دوم که آغاز شد، 7 گل جلو بودیم و یک مقدار تمرکزمان را از دست دادیم. صحنه پنالتی درست بود اما خدا را شکر که گرفتم چون اگر گل می‌شد، پیروزی 14 بر صفر ما زیر سؤال می‌رفت. امیدوارم بچه‌ها در مسابقه با بحرین هم آماده باشند چون دیدار سختی در زمین حریف داریم.

بیرانوند در مورد حضور همسر و فرزندش در ورزشگاه گفت: خوشحالم که آنها برای اولین بار آمدند. همسرم آرزو داشت بازی را از نزدیک ببیند. از شانس بد من پنالتی هم اتفاق افتاد اما خوشحالم که آنها شاد به منزل رفتند.

میلاد محمدی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بعد از برتری مقابل کامبوج در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی داشتیم. ما به همه حریفان احترام می‌گذاریم و سعی می‌کنیم با تمرکز بازی کنیم و برای دیدارهای بعدی آماده شویم.

وی درباره برادرش خاطر نشان کرد: من خیلی خوشحال شدم. مهرداد در اولین بازی ملی نخستین گل خودش را زد.

مهرداد محمدی هم درباره این بازی گفت: جا دارد از کادر فنی که من را دعوت کردند، تشکر کنم. همه تلاشم را کردم و توانستم اولین گل ملی‌ام را به ثمر برسانم.

وی در پاسخ به اینکه فکر می‌کند این شرایط تداوم داشته باشد و باز هم به تیم ملی دعوت شود، تصریح کرد: تمام تلاشم را می‌کنم اما اگر دعوت نشدم، مثل همه مردم ایران برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

کریم انصاری‌فرد در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل کامبوج اظهار داشت: برد خوبی بود. جا دارد به مسئولان که حضور بانوان را در ورزشگاه فراهم کردند، تبریک بگویم. 

وی ادامه داد: خوشحالم که با نتیجه خوبی برنده شدیم. همه بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند.

مهاجم تیم ملی فوتبال در مورد دیدار با بحرین گفت: طبیعتاً انتظارات از تیم ملی زیاد شده است. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و جدال سختی هم با بحرین داریم. تلاش‌مان برای برد خواهد بود.

اخبار مرتبط:

ویلموتس: گفتم که هجومی بازی می‌کنیم/ از خانم‌ها برای حضورشان ممنونم

تگ ها


بازیکنان تیم ملی ایران کامبوج فوتبال