صحبت‌های بازیکنان ذوب‌آهن پس از تساوی برابر استقلال

بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از تساوی برابر استقلال در هفته پنجم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و حواشی و اتفاقات صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از تساوی برابر استقلال در هفته پنجم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و حواشی و اتفاقات صحبت کردند

به گزارش مدال، حمید بوحمدان بعد از تساوی دو بر دوی ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت:‌متاسفانه در حالیکه دنبال گل برتری مقابل استقلال بودیم گل خوردیم. در این دیدار ما دنبال پیروزی بودیم که نشد.

وی ادامه داد:‌هر دو تیم در این مسابقه تحت فشار بودند. استقلال دربی را باخته بود و ما هم چند هفته نتوانسته بودیم برنده باشیم. البت استقلال امروز خوش شانس بود که به تساوی رسید. 
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در باره اعتقاد استقلالی‌ها به آفساید بودن گل دوم ذوب‌آهن گفت: صحنه را ندیدم اما به نظرم کمک داور کاملا مسلط به صحنه بود. بعید می‌دانم آفساید بوده باشد اما کارشناسان بهتر می‌توانند در این خصوص نظر بدهند. 
بوحمدان خاطرنشان کرد:‌چندین هفته است که ما تحت فشار بودیم. بعد از دریافت گل دوم چیزی برای از دست دادن نداشتیم و سراسر حمله کردیم به طوری که حتی می‌توانستیم گل پیروزی هم به ثمر برسانیم.
میلاد فخرالدینی بعد از تساوی 2بر 2 مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود. موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر از استقلال بود اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. مساوی نتیجه عادلانه‌ای بود. هر چند می‌توانستیم برنده شویم. وقتی بازی یک بر یک بود موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادیم.
فخرالدینی در مورد شرایط فنی باشگاه ذوب‌آهن گفت: باشگاه ذوب‌آهن یک تیم ریشه‌دار و خوب است اگر می‌دانستیم شرایطش اینگونه است زودتر به ذوب‌آهن می‌آمدم. همه چیز در این باشگاه حساب و کتاب و اصول دارد اما در لیگ برتر برخی بازیکنان با سروصدا و جوسازی در این مسابقات حضور دارند که برخی از آنها متأسفانه جزو تیم استقلال هم هستند.
وی افزود: زمانی که من به استقلال رفتم بازیکنان بزرگی مثل برهانی، عمران‌زاده، طالب‌لو، خسرو حیدری و امید ابراهیمی بودند و بازیکنان بزرگی عضو این تیم بودند و شرایطش اینگونه نبود. همه آن بازیکنان چون از نظر فنی خوب بودند به استقلال آمدند و باشگاه استقلال که باشگاه بزرگی است باید هم همین‌گونه باشد.
وی در مورد اینکه اگر به او پیشنهاد بدهند به استقلال می‌رود، گفت: در حال حاضر با ذوب‌آهن قرارداد دارم و تمام تلاشم را برای این تیم انجام می‌دهم. 
بازیکن ذوب‌آهن در مورد اینکه معتقد است استقلال ستاره ندارد و بازیکنانش درجه 2 هستند، گفت: من حرفی از درجه‌بندی بازیکنان نمی‌زنم اما وقتی من به استقلال رفتم یکی از کاپیتان‌های تیم تراکتور بودم و سه سال در لیگ برتر بازی می‌کردم. با این حال در بین بازیکنان استقلال جزو کوچک‌ها بودم. استقلال بازیکنان خوبی از نظر فنی داشت مثل سجاد شهباززاده بازیکنی که در تیمی مثل استقلال بازی می‌کند باید از نظر فنی یک سروگردن از بقیه بالاتر باشد.
یوسف بهزادی پس از تساوی 2 بر 2 ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود هر دو تیم حملات زیادی انجام دادند. دوست داشتیم سه امتیاز را بگیریم اما متأسفانه نشد. 
وی در مورد عملکرد دروازه‌بان‌های ذوب‌آهن گفت:‌ در هر تیم سه دروازه‌بان وجود دارد و طبیعتاً هرکس بیشتر تلاش کند درون دروازه می‌ایستد دروازه‌بانی پست حساسی است و امکان دارد زمانی خوب باشی و یک زمانی نه. اگر گلر بدی بودم که به اینجا نمی‌رسیدم. 
دروازه‌بان ذوب‌آهن در مورد اینکه چه زمانی روند پیروزهای ذوب‌آهن آغاز می‌شود گفت:‌باید امید داشته باشید. ما در حال حاضر سه تیم داریم نه یک تیم. روی سکوها هم یک تیم هستند. در دو بازی قبلی خیلی خوب بودیم و امشب هم مقابل استقلال می‌توانستیم ببریم اما توپ‌هایمان وارد دروازه نشد.
ارسلان مطهری پس از تساوی 2 بر 2 مقابل استقلال در مورد اینکه پس از گلزنی‌اش خوشحالی نکرد، گفت: همه جا گفته‌ام که استقلالی هستم و به آن افتخار می‌کنم. این موضوع هم از کسی پنهان نیست.
وی در مورد بازی گفت: بازی خوبی بود استقلال هم نمایش خوبی داشت. ما موقعیت داشتیم اما وارد دروازه نش د متأسفانه بازی مساوی شد و این نتیجه به درد هیچکدام از تیم ها  نخورد.
وی در مورد اینکه استقلالی‌ها معتقد بودند گل او آفساید بود، گفت: من فیلم بازی را ندیدم اما به نظرم آفساید نبود. 
مطهری در مورد اینکه گفته می‌شد در فصل نقل و انتقالات استقلالی خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد گفت: قبلاً هم در این مورد صحبت کردم و صحبت دوباره در مورد آن بیشتر حاشیه درست می‌کند.
قاسم حدادی‌فر بعد از تساوی دو بر دو ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: بازی سختی بود. همچنین قشنگ. هم ما موقعیت داشتیم و هم استقلال. توانستیم در اواخر مسابقه بازی را مساوی کنیم. اما همچنان در حسرت برد هستیم. این تک امتیازها نه به درد ما می‌خورد نه به درد استقلال.
وی در مورد اینکه گل دوم ذوب‌آهن مقابل استقلال آفساید بود، گفت: بعید می‌دانم این گل آفساید بوده باشد. ما فیلم گل را در رختکن دیدیم. با این حال کارشناسان داوری باید نظر بدهند. 
کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد شرایط فنی تیم ذوب‌آهن گفت:‌ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم و بتوانیم به پیروزی برسیم. موقعیت‌های خوب گلزنی هم خلق می‌کنیم. 
حدادی‌فر در مورد اینکه ذوب‌آهن بعد از اینکه گل میخورد به تکاپو می‌افتد، اظهار داشت: ما از اول برای برد مقابل استقلال به میدان آمدیم. و مقابل این تیم هم موقعیت گلزنی داشتیم. 
محمدرضا خلعتبری بعد از تساوی دو بر دو ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: اول خدا را شکر می‌کنم بعد از مدت‌ها با مصدومیت برای تیمم بازی کردم. ما مقابل استقلالی بازی کردیم که دربی را واگذار کرده بود و با تمام توان آمده بود. ما هم به دنبال برد بودیم اما تساوی هم مقابل استقلال نتیجه بدی نیست. تماشاگرانی که بازی را دیدند لذت بردند یک امتیاز هم ما گرفتیم.
وی در مورد اینکه گفته می‌شود گل دوم به استقلال آفساید بود گفت: گل ما به استقلال آفساید نبود من فیلم این بازی را دیدم. دفاع چپ آبی‌ها آفساید را پر کرده بود. استقلال تیم بزرگی است و مردم این تیم را دوست دارند و قطعا استقلال هم حرف‌های زیادی برای گفتن در آینده دارد. 
وی در مورد نتایج ذوب‌آهن و اینکه این تیم بردی نداشت؛ اظهار داشت: ما بازی اول را دو بر صفر جلو بودیم اما شکست خوردیم. در بیشتر بازی‌ها خوب بازی کردیم. بازی‌های سختی را هم مقابل استقلال و تراکتورسازی انجام دادیم. در آینده هم با سپاهان، فولاد و شهر خودرو بازی داریم.که این بازی‌ها را که رد کنیم فصل خوبی در انتظارمان است.

بیشتر بخوانید:

جمشیدی: حمایت ما از منصوریان سه برابر شده است!

تگ ها


استقلال ذوب آهن بازیکنان ذوب آهن آندره آ استراماچونی علیرضا منصوریان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال