صحبت‌های بازیکنان ذوب‌آهن پس از شکست برابر استقلال

بازیکنان ذوب‌آهن از دلایل شکست خود صحبت کردند....

بازیکنان ذوب‌آهن از دلایل شکست خود صحبت کردند.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هیچ موقع عکس‌العملی به تماشاگران نشان نمی‌دهم؛ چه استقلال باشد چه پرسپولیس.

به گزارش مدال، محمد رشید مظاهری بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال درباره مهار پنالتی کریمی در بار دوم گفت: وقتی بازیکنی پنالتی می‌زند و گل می‌شود دفعه بعد هم باید همان طرف بزند (با خنده)

وی درباره توهین هواداران استقلال به او و درخواست منصوریان برای نشان ندادن عکس العمل عنوان کرد: هیچ موقع عکس‌العملی به تماشاگران نشان نمی‌دهم؛ چه استقلال باشد چه پرسپولیس و یا سایر تیم‌ها. احترام همه واجب است؛ این عکس‌العمل‌ها در فوتبال طبیعی است و تمام آنها را حلال می‌کنم.

دروازه‌بان ذوب‌آهن در خصوص اینکه ظاهرا استقلالی‌ها بخاطر اینکه احتمال دارد فصل آینده به پرسپولیس برود علیه او شعار داده‌اند گفت: فصل بعد بازیکن آزاد هستم و ممکن است به هر تیمی بروم؛ پرسپولیس یا حتی سپاهان.

مظاهری خاطر نشان کرد: اختلاف دو تیم ۳ گل نبود، اما ما نتوانستم خواسته‌های مربی را پیاده کنیم.

میلاد فخرالدینی پس از شکست 3 بر صفر مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران، گفت: استقلال بهتر بازی کرد و پیروز شد. آنها شاداب بودند و ما شادابی لازم را نداشتیم زیرا 120 دقیقه مقابل الکویت بازی کردیم بعد هم با الغرافه بازی داشتیم.

وی ادامه داد: ما سه روز بیشتر برای این مسابقه تمرین نکرده بودیم و ریکاوری لازم را نداشتیم. استقلال خوب بازی کرد و اگر با همین شرایط در همه بازی‌ها حضور داشته باشد جزو مدعیان خواهد بود. 

فخرالدینی در مورد پنالتی استقلال گفت: پنالتی نبود! 

وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری مشکلی نداشت!

فخرالدینی در مورد اینکه آیا سه گل فاصله استقلال با ذوب آهن است، اظهار داشت: ما شادابی لازم را نداشتیم و بازی‌هایمان هم فشرده است.

وی در مورد اینکه مربی ذوب آهن گفته بازیکنانش به خاطر برد الغرافه مغرور بودند اظهار داشت: نمی‌دانم، باید این مسأله علت‌یابی شود.

قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوب آهن پس از شکست 3 بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران، گفت:در نیمه اول یک گل بد خوردیم و غافلگیر شدیم و بعد برای جبران آن تلاش کردیم که در شروع نیمه دوم هم گل خوردیم. این برد حق استقلال بود، خوب بازی کرد. ما هم تلاش خواهیم کرد تا ذوب آهن را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم این جای جدول (انتهای جدول) جایگاه ذوب آهن نیست. 

وی در مورد داوری مسابقه گفت: فغانی یکی از بهترین داوران دنیاست و به همه صحنه‌ها هم نزدیک بود. 

کاپیتان ذوب آهن در مورد خداحافظی‌اش در آخر فصل از فوتبال گفت: باید ببینیم آخر فصل چه پیش می‌آید و شرایط ذوب آهن چگونه است. اگر بتوانم تمدید می‌کنم.در حال حاضر شرایط ما سخت است و هر سه روز، چهار روز یکبار بازی داریم و در دو جام هم باید به میدان برویم.