صحبت‌های بازیکنان ذوب‌آهن پس از شکست برابر پرسپولیس

بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست برابر شاگردان کالدرون در هفته سیزدهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان منصوریان صحبت کردند...

به گزارش مدال، قاسم حدادی‌فر بعد از شکست ۳ بر صفر ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم، اما پرسپولیس بهتر کار کرد و مستحق پیروزی بود؛ مبارکشان باشد.
وی ادامه داد: امروز ذوب‌آهن همیشگی نبودیم. در مقاطعی خوب بازی کردیم، اما در مجموع باید روی نقاط ضعف‌مان بیشتر کار کنیم تا بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره نقش منصوریان در عدم نتیجه‌گیری و ناکامی این تیم گفت: کم‌ترین تقصیر را منصوریان دارد. او قبل از بازی به ما گفته بود که پرسپولیس از چه راهی به گل می‌رسد، اما متاسفانه ما بی‌توجه بودیم و از همان نقاط ضربه خوردیم.

خلعتبری: نمی‌توانیم شکست را گردن داور بیندازیم
محمدرضا خلعتبری بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خوبی نبود. امیدوار بودیم بازی بهتری مقابل هوادارانمان انجام دهیم. به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم.
وی ادامه داد: آنچه منصوریان در تمرینات از ما خواسته بود، انجام ندادیم. ناراحت هستیم و امیدوارم دیگر از این اتفاقات نیفتد. سرمربی تلاش می‌کند تیم نتیجه بگیرد و نکات لازم را در کنار زمین به ما گوشزد می‌کند.
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: هم ما بدشانس بودیم و هم پرسپولیس بهتر بود. حق آنها بُرد بود.
خلعتبری درباره عملکرد داور گفت: پنالتی پرسپولیس 100 درصد درست بود. داوری مشکلی نداشت. نمی‌توانیم چون 3 گل خورده‌ایم، شکست را گردن داور بیندازیم. باید تلاش کنیم تا تیم در وضعیت بهتری قرار بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن تیم ریشه‌داری است و باید تلاش کنیم از این شرایط خارج شود. زمانی هم که من در اوج بودم و در ذوب بازی می‌کردم ۶-۷ هزار نفر تماشاگر در همین ورزشگاه فولادشهر، ذوب‌آهن را تشویق می‌کردند.

مطهری: زیاد خوب نبودیم
ارسلان مطهری
پس از شکست 3 بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: می‌توانستیم به گل برسیم، اما اینگونه نشد. پرسپولیس به خوبی از فرصت‌هایش استفاده کرد و قبول دارم که ما هم زیاد خوب نبودیم و باختیم.
وی ادامه داد: در یک صحنه فکر می‌کنم داور پنالتی ما را نگرفت. البته کارشناسان داوری باید در این خصوص نظر بدهند. از فصل گذشته بدشانسی می‌آوریم، اما حرفی نمی‌زنیم.
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه آیا این تیم شوک نیاز دارد یا خیر، گفت: در جایگاهی نیستم که بخواهم درمورد کادر فنی صحبت کنم. امیدوارم روند تیمی ما روز به روز بهتر شود. به سوالات حاشیه‌ای هم جواب نمی‌دهم و فقط کارم را در زمین می‌کنم.
مطهری ادامه داد: ما تیم خوبی هستیم. در تیم همه یکدیگر را دوست دارند. تیم کم مهره‌ای نیستیم، اما باید بهتر شویم.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن

تگ ها


ذوب آهن پرسپولیس علیرضا منصوریان گابریل کالدرون بازیکنان ذوب آهن لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال