صحبت‌های بازیکنان ذوب‌آهن پس از غلبه بر الوصل

بازیکنان ذوب‌آهن اصفهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: خدا را شکر که در یک بازی سخت و در این روزهای سخت پیروزی شدیم.

به گزارش مدال، قاسم حدادی‌فر بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل الوصل امارات اظهار داشت: خدا را شکر که در یک بازی سخت و در این روزهای سخت پیروزی شدیم  فشار زیادی روی تیم ما است بازی‌ها نزدیک به هم است. اما توانستیم یک بازی نسبتاً قابل قبول انجام بدهیم. البته حریف هم روی ما کمی سوار شد.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی برای گل‌زنی داشتیم می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم تا با گل‌های بیشتری پیروز شویم. تیم النصر عربستان تیم الزورای عراق را برده و کار ما سخت شده است. تلاش می‌کنیم که در دو بازی آینده در آسیا با امتیاز میدان را ترک کنیم اکنون هم برای بازی های لیگ آماده می‌شویم.

حدادی‌فر در مورد حواشی که برای ذوب‌آهن بعد از بازی با پرسپولیس رخ داد، گفت: خدا را شکر حواشی کنترل شد و آقای منصوریان و کادرش حواشی را به خوبی کنترل می‌کنند. موضوعات را با بازیکنان در میان می‌گذارند و آنها آگاه می‌شوند خودش در باشگاه بزرگی بازی کرده است. روز سختی برای ما بود اکثر بازیکنان ما امروز خسته بودند. اما خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. 

وی در مورد بازی با تراکتورسازی گفت: آن بازی برای ما خیلی حساس است مسابقه‌ای که روز جمعه برگزار می‌شود و فقط فردا را  فرصت داریم که ریکاوری کنیم  تا برای آن بازی آماده شویم. بازی بسیار سختی است. امیدواریم مقابل این تیم نتیجه بگیریم.

حمید بوحمدان پس از پیروزی دو بر صفر مقابل الوصل امارات اظهار داشت:‌ خدا را شکر که بازی را بردیم هنوز ۹۰ درصد راه را نرفته‌ایم و فقط ۲۰ درصد راه را طی کرده‌ایم. اگر دو بازی آینده را ببازیم امکان دارد حذف شویم. تمام تمرکزمان را می‌گذاریم تا در بازی بعدی هم مثل امروز خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم. 

وی در مورد بازی‌های فشرده ذوب‌آهن گفت: درست است که فشردگی بازی‌ها خستگی ما را بیشتر کرده اما ما جوانان خوبی داریم و تنها تیمی هستیم که لیگ برتر را ۲۲ تا ۲۳ بازیکن پیش می‌بریم. در آسیا هم بازیکنان جوان خوبی داریم. 

میلاد فخرالدینی پس از پیروزی دو بر صفر مقابل الوصل امارات گفت: خدا را شکر که این بازی را بردیم قبل از بازی گفته بودم اگر این بازی را ببریم ۸۰ درصد راه صعود را طی کرده‌ایم اما با نتایجی که امشب رقم خورد دوباره به شانس ۵۰ درصدی برای صعود رسیدیم. چون دو بازی خیلی سخت داریم. درست است که ۱۰ امتیاز داریم اما شرایط سخت شده است.

وی افزود: باید در بازی‌های آینده امتیاز بگیریم. البته با توجه به امتیازاتی که گرفته‌ایم شرایط‌مان نسبت به سایر تیم‌ها بهتر شده است. 

فخرالدینی در مورد اینکه بعد از بازی با پرسپولیس حالا باید با تراکتورسازی بازی کنید، گفت: در این هفته فشار زیادی روی ما بود. اما با تدابیر کادر فنی مشکلات حل می‌شود زیرا ما با ۱۳ - ۱۴ بازیکن بازی نمی‌کنیم و با ۲۰-۲۱ بازیکن بازی می‌کنیم و استراحت لازم به بازیکن داده می‌شود.

محمدرضا حسینی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل الوصل امارات گفت: خدا را شکر که پیروز شدیم و بازی سختی بود. الوصل تیم خوبی بود که جو ورزشگاه فولادشهر و سرما روی آنها اثر گذاشت. گل زودهنگام هم به ما خیلی کمک کرد. بعد از آن هم گل دوم را زدیم و بازی را کنترل کردیم. در نیمه دوم هم کمی بی‌انگیزه بازی کردیم اما خدا را شکر که پیروز شدیم. تقریباً از قسمت سخت کار عبور کردیم. 

وی افزود: با توجه به پیروزی النصر باید از دو بازی یک امتیاز بگیریم تا صعودمان قطعی شود. 

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد تعویضش گفت: در دقیقه ۸۵ تعویض شدم که این نظر علی‌آقا بود هر طور ایشان صلاح بدانند. 

حسینی در مورد بازی آینده گفت: دغدغه اصلی ما بازی امروز بود و اکنون ریکاوری کنیم و بازی خوبی مقابل تراکتورسازی انجام بدهیم تا در لیگ هم جایگاه بهتری پیدا کنیم. 

وی در مورد حواشی که برای ذوب‌آهن ایجاد شد، گفت: ما به حواشی کاری نداریم فقط به دنبال پیروزی برای حفظ شخصیت ذوب‌آهن هستیم. 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ذوب آهن ذوب آهن الوصل امارات AFC Champions League فوتبال