صحبت‌های بازیکنان سایپا در پایان بازی با استقلال

بازیکنان سایپا در پایان بازی با استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان سایپا در پایان بازی با استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

شاگردان دایی در پایان بازی امروز این تیم مقابل سایپا به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 

به گزارش مدال، بازیکنان سایپا در پایان بازی امروز این تیم مقابل استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند که مشروح این صحبت‌‌ها به شرح زیر است:

عباسیان: می‌دانستیم بازی سختی داریم/استقلال برای گرفتن 3 امتیاز به میدان آمده بود
معین عباسیان بازیکن تیم فوتبال سایپا بعد از تساوی مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی انجام دادیم. ما می‌دانستیم بازی سختی داریم و مطمئن بودیم استقلال برای 3 امتیاز به میدان می‌آید. خدا را شکر می‌کنم همه بچه‌ها زحمت کشیدند و ما یک امتیاز را گرفتیم.
وی درباره مشکلاتی که این تیم برای زمین تمرین دارد، عنوان کرد: شرایط نسبت به قبل بهتر شده و نیم‌فصل دوم بهتر بودیم اما از نظر شرایط تمرینی شما می‌دانید استقلال و پرسپولیس هم مشکل زمین دارند.
عباسیان افزود: وقتی شرایط جوی نامساعد باشد همه تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند. همه بازیکنان آسیب می‌بینند و امیدوارم هرچه سریعتر برای این مشکل به خصوص برای تیم‌های استقلال و پرسپولیس فکری شود. کار سختی است و امیدوارم به کمک کادر و مربیان شرایط را تغییر دهیم.

رمضانی: بازی سنگینی بود/چند موقعیت در ضدحمله داشتیم
آرمان رمضانی بازیکن تیم فوتبال سایپا بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: ما چند موقعیت در ضدحمله ایجاد کردیم اما نتوانستیم به گل برسیم. بازی سنگینی بود و استقلال به ما فشار زیادی آورد.
وی درباره اینکه فکر می‌کنی می‌توانستید این بازی را ببرید، اظهار داشت: بله ما موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم که متاسفانه گل نشد.
بازیکن سایپا همچنین درباره مشکلات این تیم، عنوان کرد: به آن صورت حل نشده اما قول‌هایی داده‌اند.

فلاح‌زاده: قبل از سال درصدی از قراردادمان را گرفتیم/ برای ششمین بار کلین شیت کردم
حامد فلاح زاده پس از تساوی بدون گل مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر این ششمین بازی متوالی بود که گل نخوردم و این رکود را مدیون کادرفنی و بخصوص بهزاد غلامپور هستم آنها برای گلرها خیلی زحمت زیادی می‌کشند و خوشحالم که جواب زحمات آنها را دادم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی‌تان حل شده است یا خیر، عنوان کرد: مشکلات ما تا حدودی حل شده و قبل از سال جدید درصدی از قراردادمان را گرفتیم اما به صورت کامل حل نشده است و مدیرعامل باشگاه هم قول‌هایی در این زمینه داده است.
دروازه بان سایپا در مورد اینکه آیا علی دایی به شما گفته بود که توپ های تان را به منطقه خاص بزنید یا خیر گفت: خیر این اتفاق به خاطر شرایط بازی بود.

رضاوند: می‌توانستیم برنده شویم/ بازی مقابل فشار هواداران استقلال سخت است
آرش رضاوند پس از تساوی بدون گل مقابل استقلال اظهار داشت: آنها یکی دو موقعیت داشتند و ما هم در لحظات آخر می‌توانستیم برنده شویم اما استفاده نکردیم.
وی ادامه داد: تیم ما جوان و میانگین سنی‌اش ۲۳ -۲۴ سال است. تنها دو سه بازیکن بالای ۳۰ سال داریم و بقیه نفرات جوان و آینده دار هستند.
بازیکن سایپا در مورد اینکه از موقعیت‌هایتان استفاده نکردید، گفت: بازیکنان ما جوان هستند و این جوانی هم تبعاتی دارد. بازی مقابل فشار این هواداران سخت است و باز هم خدا را شکر می‌کنیم که جلوی آنها توانستیم یک امتیاز بگیریم.