صحبت‌های بازیکنان سایپا پس از شکست برابر استقلال

بازیکنان تیم فوتبال سایپا پس از شکست برابر تیم فوتبال استقلال در هفته هفتم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان صادقی صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال سایپا پس از شکست برابر تیم فوتبال استقلال در هفته هفتم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان صادقی صحبت کردند

به گزارش مدال، ‌احمد گوهری در میکسد‌زون بازی سایپا و استقلال اظهار داشت:  نمی‌دانم مشکل تیممان چیست. تیم ما هم جوان است و هم باتجربه و شاید تیم این وسط گیر کرده باشد و بین جوان و باتجربه مانده‌ایم.
گلر سایپا ادامه داد: حق ما خوردن 4 گل از استقلال نبود، امروز خیلی زحمت کشیدیم ولی متاسفانه بازی را واگذار کردیم. استقلال از فرصت‌های خود استفاده کرد و توانست 4 گل به ما بزند. 
وی در پاسخ به سوال آیا نشان دادن شماره 24 در زیر پیراهنش به خاطر هادی نوروزی بود گفت: نه، به احترام مجید علیاری که مصدوم شده است من این پیراهن را نشان دادم و می‌خواستم بگویم که ما همه به یادش هستیم.

سهرابیان: همان ابتدا بازی غافلگیر شدیم
آرمین سهرابیان مدافع تیم سایپا بعد از پیروزی 4 بر صفر استقلال مقابل سایپا در پایان این دیدار اظهار داشت: تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم و امیدوارم روند رو به رشدی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که شما محکم‌تر از دیگر نفرات مقابل استقلا بازی کردید، گفت: محکم‌تر که من وظیفه‌ام همین است که با تمام وجود برای تیمم بازی کنم. من همیشه همین‌طور بازی می‌کنم ضمن اینکه استقلال تیم سابق من بود و انگیزه زیادی مقابل این تیم داشتم که خودم را به آنها اثبات کنم که حق من نبود که از استقلال بروم.

سهرابیان در پاسخ به این سؤال که آیا فاصله سایپا و استقلال واقعاً 4 گل بود، گفت: فکر نمی‌کنم، فاصله ما 4 گل نبود ما در هر سه ضربه آزاد را گل خوردیم و همان ابتدا بازی غافلگیر شدیم. تیم ما 4-5 موقعیت خیلی خوب داشت و استفاده نکردیم و ضربات آزاد کرنر غافلگیرمان کرد و 4 گل خوردیم حق ما دریافت 4 گل نبود.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر سایپا

تگ ها


سایپا استقلال آندره آ استراماچونی ابراهیم صادقی لیگ برتر فوتبال ایران