صحبت‌های بازیکنان سایپا پس از شکست برابر پرسپولیس

بازیکنان سایپا پس از شکست برابر پرسپولیس در مورد این دیدار صحبت کردند...

بازیکنان سایپا پس از شکست برابر پرسپولیس در مورد این دیدار صحبت کردند

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر پرسپولیس با نتیجه سه بر دو در مقابل سایپا به پیروزی رسید.
به گزارش مدال، عبدالله ناصری  بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت:دایی زحمات زیادی در پرسپولیس کشیده و سرمربی این تیم بوده ولی به نظرم باید احترام او حفظ شود و هواداران پرسپولیس نباید علیه وی شعار می‌دادند.
وی در خصوص شکست تیمش گفت: پرسپولیس فرصت های زیادی داشت و آنها از نظر نفری از ما خیلی بهتر بودند، ما هم این شانس را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم ولی فرصت هایی که داشتیم تبدیل به گل نشد.
رضا علیاری بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی انجام دادیم و با وجود اینکه باختیم اما می‌شد بازی را به تساوی بکشیم. پرسپولیس در این بازی با تجربه تر و بهتر عمل کرد و برنده شد.
وی در خصوص عملکرد داور در این مسابقه گفت: داور در یکی دو صحنه به ضرر ما سوت زد، خلیل زاده در دقیقه آخر توپ را راهی کرنر کرد ولی داور اوت گرفت و یک صحنه هم دشتی در محوطه جریمه سرنگون شد که فکر می‌کنم پنالتی بود. البته این نظر من است و کارشناسان باید نظرات خود را اعلام کنند.
علی دشتی پس از شکست 3 بر 2 سایپا مقابل پرسپولیس درمورد این مسابقه اظهار داشت: در بازی برابر استقلال کمی جلوتر بازی کردم، اما برای این مسابقه علی دایی از من خواست تا به عنوان مدافع در ترکیب قرار بگیرم. به هر حال هرچه علی آقا بگوید انجام می‌دهم و همیشه در خدمت تیم هستم.
وی با بیان اینکه همه بازی‌ها برای ما سخت است، گفت: با توجه به شرایطی که داریم برای مسابقات نگاهی به جایگاه تیم‌ها نداریم. ما هم اکنون در میانه‌های جدول قرار داریم و تلاش می‌کنیم تا در ادامه به رتبه‌های بالاتر برسیم. در تمام مسابقات بدون توجهبه نتیجه نهایی بازی‌های خودمان را انجام می‌دهیم.
بازیکن تیم فوتبال سایپا درخصوص برنامه‌اش برای فصل آینده خاطرنشان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست. اگر فصل آینده علی دایی در سایپا بماند احتمالاً در این تیم بمانم و اگر دایی از سایپا جدا شود احتمالاً من هم از جمع سایپایی‌ها جدا خواهم شد.
رضا اسدی پس از شکست 3 بر 2 سایپا مقابل پرسپولیس درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود. 5 گل داشت که سهم ما 2 گل و سهم پرسپولیس هم 3 گل بود. فکر می‌کنم افرادی که بازی را تماشا کردند از یک مسابقه جذاب لذت بردند.
وی ادامه داد: متاسفانه اشتباهات بچگانه‌ای داشتیم و گل خوردیم. باید بهتر عمل می‌کردیم، اما با این حال می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم که در این مورد هم شانس با ما یار نبود. 
بازیکن تیم فوتبال سایپا درخصوص عملکرد داور در این بازی گفت: به هر حال انسان جایزالخطاست. در صحنه گل اول بودیمیر مرا هل داد و به نظرم خطا بود. درمورد صحنه‌ای که می‌گویند روی دشتی خطای پنالتی شد هم من صحنه را ندیدم و نمی توانم اظهارنظر کنم، اما دشتی خودش گفت که بازیکن پرسپولیس پایش را زد.
اسدی درمورد سردادن شعارهایی علیه علی دایی، گفت: من وارد حاشیه نمی‌شوم. لطفاً با مطرح کردن این سوالات مرا وارد حاشیه نکنید!
وی درمورد گل‌هایی به به ثمر رساند، تصریح کرد: در صحنه گل اول عباسیان توپ را سانتر کرد و من فقط پایم را دراز کردم، اما توپ به پایم نخورد، اما گل دوم را خودم زدم که حاصل یک کار تیمی بود.
آرمان رمضانی مهاجم تیم فوتبال سایپا در جمع خبرنگاران گفت: بازی بدی نبود. چند اشتباه کردیم و بدشانس بودیم. چند گل بد خوردیم. می توانستیم مساوی کنیم ولی نشد.
وی ادامه داد: نمی دانیم چه شد. ما خوب شروع کردیم ولی در نیمه دوم خوب نبودیم. چند موقعیت دادیم و گل خوردیم. پرسپولیس فشار بیشتری آورد، چون می خواستند ببرند و قهرمان شوند.
مهاجم بلندقامت سایپا در مورد داوری توضیح داد: داوری برای ما بد بود. یک جا هند نبود ولی داور هند من را گرفت. توپ آخر هم آقای خلیل زاده زد و داور کرنر نگرفت.
آرش رضاوند پس از شکست 3 بر 2 سایپا مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی قشنگی بود و افرادی که بازی را دیدند لذت بردند. می‌توانست برای ما بهتر تمام شود ولی پرسپولیس جلوی هوادارانش با انگیزه‌تر بود. روی اشتباهات خودمان گل خوردیم. باز هم می‌گویم مقابل هواداران پرسپولیس تیم ما خوب بازی کرد.
وی در مورد داوری، گفت: توپ آخر را که شجاع بیرون زد و کرنر بود. یک توپ دیگر هم به دست بازیکن پرسپولیس خورد و داور هند نگرفت، ولی به نظر من قضاوت داور بد نبود.
بازیکن سایپا درباره صحنه‌ای که با سیدجلال حسینی برخورد داشت، عنوان کرد: سیدجلال حسینی بزرگ ما و قبلا هم تیمی من بوده است. من هیچ وقت به او جسارت نمی‌کنم.
رضاوند درباره این موضوع که علی دایی پیش از این سرمربی پرسپولیس بوده و شایعه‌هایی قبل از شروع بازی با پرسپولیس شروع شده بود، گفت :این موضوع را باید از خود دایی بپرسید.
محمد صادق بارانی هافبک سایپا درباره شرایط این دیدار اظهار داشت:« بازی بسیار خوبی و فکر می کنم تماشاگرانی که بازی را دیدند یک دیدار زیبا را تماشا کردند . به هرحال این برد را به تیم پرسپولیس هم تبریک می گویم.»
وی در ادامه افزود:« متاسفانه برنامه ریزی کرده بودیم که این بازی را ببریم  و در حال حاضر فکر می کنم کل بچه ها از این باخت بسیار ناراحتند چرا که واقعا در صدد بودیم تا سه امتیاز بازی را بگیریم اما متاسفانه این امر میسر نشد.»
بارانی درباره مشکلات اخیر مالی این تیم هم خاطر نشان کرد:« مشکلات مالی که درهمه تیم های ایران وجود دارد و فقط مختص تیم ما نیست .اما علی آقا یک سری قول هایی به بچه ها داده است  که امیدواریم که این قولهاعملی شود .»
وی درباره اینکه فکرمی کند چه تیم می تواند در نهایت قهرمان شود گفت:« همه تیم های بالای جدولی بسیار قابل احترامند و همگی شایسته عنوان قهرمانی هستند اما  امیدوارم هر تیمی که استحقاقش را دارد بتواند به این عنوان دست یابد.»