صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از شکست برابر استقلال

بازیکنان سپاهان پس از شکست برابر استقلال در مورد این بازی اظهارنظر کردند...

بازیکنان سپاهان پس از شکست برابر استقلال در مورد این بازی اظهارنظر کردند

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حساس‌ترین دیدار سپاهان به مصاف استقلال رفت که با یک گل مغلوب شد.
به گزارش مدال، پیام نیازمند پس از پایان بازی سپاهان و استقلال گفت: شرمنده هواداران شدیم مخصوصاً‌ آنهایی که از صبح به ورزشگاه آمدند اما فوتبال همین است ممکن است یک روز بد داشته باشیم و ممکن است یک روز خوب داشته باشیم ما در نیم‌فصل اول امتیازات خوبی جمع کردیم اما در نیم‌فصل دوم اینگونه نبوده است ان‌شاءالله که در 5 بازی بعدی شرایط تغییر کند.
نیازمند در مورد پرتاب نارنجک‌ها در بازی امروز مقابل استقلال گفت: این اتفاقات دودش به چشم سپاهان می‌رود در بازی با پرسپولیس هم نارنجک زدند و ما بدون تماشاگر شدیم و امتیاز دادیم. باید جلوی این رفتارها و این تماشاگران را بگیرند فقط 5، 6 هزار نفر هستند که تیم را تشویق می‌کنند و بقیه فقط نگاه می‌کنند.
دروازه‌بان سپاهان در خصوص اینکه شانس قهرمانی این تیم را حالا چقدر می‌بیند، گفت: کار بسیار سخت شده است و رقابت فشرده‌ای بین تیم‌های مدعی وجود دارد ما دو بازی مستقیم با پرسپولیس و پدیده داریم، 5 فینال پیش‌رو داریم و دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم.
نیازمند در مورد موقعیت‌هایی که در این بازی از بازیکنان استقلال گرفت،‌گفت: به هر حال ما باید وظیفه‌مان را در بازی انجام بدهیم همیشه سعی می‌کنیم وظیفه‌مان را به بهترین نحو انجام دهیم، من هم امروز به وظیفه‌ام عمل کردم دوست داشتم تماشاگران خوشحال به خانه برگردند اما متأسفانه نشد.
خالد شفیعی درباره برد استقلال مقابل سپاهان گفت: بازی خوب و جان‌داری انجام دادیم اما روی یک تعلل باختیم.
وی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره رفتار هواداران و اتفاقاتی که افتاد چیست، ادامه داد: من درباره این مسائل حرف نمی‌زنم و فقط درباره مسائل فوتبالی صحبت می‌کنم.
شفیعی درباره اینکه با این شکست آیا سپاهان از کورس قهرمانی جا مانده تصریح کرد: هنوز چیزی تمام نشده و می‌بینی که هر روز در لیگ اتفاقات جدیدی رخ می‌دهد ما امروز هم خوب بازی کردیم اما از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم و روی یک اشتباه گل خوردیم که می‌توانیم در بازی‌های بعدی آن را جبران کنیم.
مدافع تیم سپاهان در خصوص اتفاقاتی که باعث توقف در بازی شد، گفت: به هر حال اتفاقات بدی رخ داد اما هواداران برای پیروزی تیم‌شان می‌آیند و به نظرم همین حضورشان قشنگ است.
شفیعی در مورد گل اول استقلال که مردود اعلام شد، تصریح کرد: من صحنه گل استقلال را ندیدم.
بازیکن تیم سپاهان درباره اینکه این تیم در نیم‌فصل دوم روند امتیازگیری‌اش خیلی خوب نبوده، گفت: در نیم‌فصل دوم کار سخت‌تر است و نسبت به نیم‌فصل اول کار دشواری در پیش داریم اما فوتبال است و ما تلاش خودمان را می‌کنیم تا هر چه قسمت باشد رقم بخورد.
وی در مورد گل تیم استقلال هم اظهار داشت:‌ استقلال گل قشنگی به ما زد فقط همین را می‌توانم بگویم!