صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از شکست برابر پرسپولیس

بازیکنان سپاهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: داور اصلاً یادش نبود من کارت زرد دارم و با عملکردش بازی را ترکاند.

به گزارش مدال، محمد ایرانپوریان بعد از شکست یک بر صفر سپاهان مقابل ‌پرسپولیس گفت: من خودم هم نفهمیدم چطور اخراج شدم برای این فدراسیون و کمیته اخلاق متأسف هستم.نمی‌خواهم به گذشته برگردم اما بازیکن ما با کوچکترین مصاحبه یک جلسه محروم شد.

وی افزود: با کوچکترین صحبت بازیکن ما را محروم می‌کنند اما بازیکنان آنها بعد از قهرمانی در لیگ برتر یکی یکی مصاحبه کردند و گفتند دیگر به ما جام نمی‌دهند و این فضا را به وجود آوردند. این حرف بسیار سنگین و زشت است شما ببینید با ما چطور برخورد می‌کنند اما با بازیکنان پرسپولیس چگونه رفتار می‌کنند. بازیکن ما هیچ کاری نکرد ولی محروم شد. کوچک‌ترین اعتراضی من امروز نکردم ولی داور کارت زرد نشان داد او نمی‌دانست من کارت دارم و داشت می‌رفت که یکی از بازیکنان پرسپولیس گفت او کارت دارد و باید اخراج شود.چه بگویم اگر صحبت نکنیم بهتر است.

مدافع سپاهان در مورد اینکه چرا بعداز اخراج از زمین خارج نمی‌شد، گفت: این اتفاقات بسیار ناراحت‌کننده است. ما برای هواداران سنگ تمام گذاشتیم و دست همه آنها را می‌بوسیم اما این اتفاقات بسیار ناراحت کننده است. جلوی داور توپ به اوت رفت و کرنری اتفاق نیفتاد و من فقط به نشانه اعتراض و شاید یک کم صدایم بالا بود گفتم توپ به اوت رفته اگر به جای من بازیکن پرسپولیس بود داور کارت نشان نمی‌داد. این صحبت‌ها فایده ندارد و کلاً تبدیل به کلیشه شده است

وی در مرد اینکه آیا داور در سطح این بازی بود یا نه، تصریح کرد: اینکه داور در سطح بازی بود یا نه را دوست ندارم در موردش صحبت کنم. متأسفانه اتفاقات زیادی افتاد و خیلی از سوت‌ها برعکس زده شد در مورد کارت قرمز خودم هم فقط حرفی که زدم این بود که کرنر نشد اما این صحنه کارت نداشت. اصلاً‌ داور فراموش کرده بود که من کارت دارم که حسینی به او گفت من کارت زرد دارم داور با عملکردش بازی ترکاند.

ایرانپوریان در رابطه با اینکه هواداران سپاهان شیشه اتوبوس پرسپولیس را شکسته اند، گفت: ما همیشه به دنبال این هستیم که این اتفاقات رخ ندهد. اتفاقات زمین از بازیکن به سکو منتقل می‌شود ما هم یکجا دل‌مان به درد می‌آید و مجبور به اعتراض می‌شویم. چرا داور کارت قرمز بی‌مورد می‌دهد این مسائل یکجا بیرون می‌زند ما نمی‌توانیم همیشه صبور و سربه‌زیر باشیم. حرف هم بزنیم کمیته انضباطی زورش به ما می‌رسد و بازیکنان‌مان را محروم می‌کند. شاید زورشان به دیگران نرسد.

حسن جعفری پس از شکست سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: ما تلاش زیادی کردیم و می‌خواستیم یک جام بگیریم و به هواداران هدیه کنیم اما بدشانسی آوردیم. در مورد داوری من هیچ وقت صحبت نمی‌کنم.

وی در مورد پنالتی که سپاهان از دست داد، عنوان کرد: در ضربه پنالتی بازیکنی که روحیه بالاتری دارد پشت توپ می‌رود. مهدی کیانی بازیکن زحمتکش و باغیرتی است اما گاهی این اتفاق در فوتبال پیش می‌آید که پنالتی را از دست بدهیم.

مدافع سپاهان در مورد تنش‌هایی که وجود داشت،‌گفت: خدا را شکر در جریان بازی امروز اتفاقی نیفتاد و مشکل خاصی وجود نداشت.

جعفری در پایان در رابطه با قراردادش تصریح کرد:  یکسال دیگر با سپاهان قرارداد دارم در اوج آمادگی هستم و نیاز به حضور بیشتر در میدان دارم. سپاهان را دوست دارم و در همه رده‌های این تیم بازی کرده‌ام. باید ببینیم چه پیش می‌آید.

مهدی کیانی بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: ایران پوریان پنالتی زن اول تیم ما بود. بعد از ۹ نفره شدن فشار زیادی روی تیم ما وارد آمد . بعد از اعلام پنالتی هیچکس حاضر نبود پشت این ضربه بایستد. ما هم ۱۱۵ دقیقه دویده بودیم و جانی نداشتیم و شرمنده هواداران شدیم. باخت را گردن می‌گیرم.

وی افزود: لیاقت بازیکنان و هواداران سپاهان یک جام قهرمانی بود اما داوری هم در این بازی تاثیرگذار بود! بازیکن حریف به سرم کوبید اما داور گفت برخوردی نبوده است. داور می‌توانست بازی را بهتر مدیریت کند. ۹ نفره بازی کردن هم خیلی سخت است و فشار زیادی روی ما وارد آمد. مردانه ۱۲۰ دقیقه جنگیدیم و می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم اما این شکست را گردن می‌گیرم. من شرمنده مردم اصفهان، بازیکنان و کادرفنی تیم شدم.

کیانی در مورد اینکه قراردادش با باشگاه به پایان رسیده اظهار داشت: بله قراردادم با باشگاه تمام شده است ولی صحبت‌هایی شده است. در حال حاضر از نظر روحی و روانی داغون هستیم.

سیاوش یزدانی مدافع سپاهان هنگامی که در حال خروج از میکسدزون بود در پاسخ به خبرنگاری در اصفهان مبنی براینکه آیا در مورد بازی صحبت می‌کند یا خیر، گفت: من حرف بزنم محرومم می‌کنند و می‌خواهم بروم. این بازیکن پس از بیان این جمله از میکسدزون خارج شد و به سمت اتوبوس سپاهان رفت.

پیام نیازمند بازیکن تیم سپاهان پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: خوب بودن من در این بازی مؤثر نبود و دوست داشتم خوب بودن من در این بازی با پیروزی سپاهان همراه باشد اما این اتفاق نیفتاد. من فکر می‌کنم شایسته این بودیم که با یک جام فصل را تمام کنیم اما هیچ چیزی جز حسرت برای ما باقی نماند.

او درباره قراردادش با سپاهان گفت: من یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم.

نیازمند افزود: توپی که برای پرسپولیس به گل تبدیل شد با دو تغییر مسیر راهی دروازه ما شد و موجب شد تا در این بازی به پیروزی نرسیم.

دروازه‌بان سپاهان درباره ضربه سری که در دقیقه ۱۱۹ در محوطه جریمه پرسپولیس به علیرضا بیرانوند زد خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین حسرتی بود که در این بازی خوردم، همان ضربه سر بود. آن ضربه می‌توانست جریان بازی را عوض کند اما به گل تبدیل نشد.

او درباره داوری اظهار کرد: حواشی این بازی زیاد بود و پیش‌بینی هم می‌کردیم که چنین حواشی داشته باشد. من متوجه نشدم چرا کی‌روش استنلی اخراج شد. آن کرنری که برای پرسپولیس گرفته شد باید اوت اعلام می‌شد و محمدایران پوریان به خاطر همین مساله از زمین بازی اخراج شد.

او درباره اخراج محمد ایران‌پوریان گفت: من محمد را به خوبی می‌شناسم. او فقط یک اعتراض ساده کرد و فکر می‌کنم داور نمی‌دانست او یک کارت قبلاً داشته است.

اخبار مرتبط:

قلعه‌نویی: یک پرسپولیسی به مادر کی‌روش فحاشی کرد!

 

تگ ها


سپاهان پرسپولیس سیاوش یزدانی محمد ایرانپوریان حسن جعفری پیام نیازمند نیمه نهایی جام حذفی فوتبال