صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از غلبه بر پرسپولیس

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی برابر پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی برابر پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، عزت‌الله پورقاز، مدافع تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس درباره اینکه چرا بازی آنها درگیرانه بوده است، اظهار داشت: خدا را شکر بردیم و سه امتیاز را گرفتیم. فوتبال همین است دیگر.

وی درباره اینکه آیا پس از اعلام محرومیت سعید آقایی از سوی کمیته انضباطی سپاهانی‌ها شوکه نشدند، گفت: فوتبال است و او را محروم کردند. خدا را شکر کسی هم که جایگزین او شد، خوب بازی کرد. سعید آقایی یکی از بهترین بازیکنان ماست و روی او حساب ویژه‌ای باز می‌کنیم. دو سال است کنار هم بازی می‌کنیم و در تاکتیک‌های ما وجود دارد و غیبتش تأثیرگذار است، اما کسی هم که جایگزین شد خوب بازی کرد.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که دلیل اعتراض علیرضا بیرانوند که منجر به گرفتن کارت زرد شد چه بوده است، خاطرنشان کرد: من هم مانند شما متوجه نشدم، چون این سمت زمین بودم و آن سمت نبودم. از خود علیرضا بیرانوند سؤال کنید.

شایان مصلح پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر درباره تشویقش توسط هواداران پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر هواداران پرسپولیس مرا تشوق کردند و من نیز به آنها ادای احترام کردم. طبیعی است که وقتی در هر تیمی حضور دارید، با تمام وجود بازی کنید. من امروز با توجه به سابقه حضورم در پرسپولیس روی لبه تیغ بودم که هم حواسم باشد که حاشیه‌ای برای تیم سابقم نداشته باشم و هم برای تیم جدیدم با تمام وجود بازی کنم.

وی در مورد درگیری‌های داخل زمین تصریح کرد: درگیری‌ها همیشه هست و سعی می‌کردم بازیکنان را به آرامش دعوت کنم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره خطایی که وحید امیری روی او انجام داد، خاطرنشان کرد: خطا عمدی نبود. دست وحید به صورتم خورد و از من عذرخواهی کرد.

مصلح در واکنش به اظهارات پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه بهتر از سپاهانی بودند، گفت: در رابطه با مسائل فنی نظر نمی‌دهم و کارشناسان باید نظر بدهند.

وی درباره اینکه با محرومیت سعید آقایی توانست در این دیدار بازی کند، گفت: من و سعید دوست هستیم و در تیم سعی می‌کنم رفاقت در اولویت باشد و رقابت در سایه. امروز هم رضایت از عملکردم حاصل شد و بازی خوبی انجام دادم.

علی قربانی پس از پیروزی 2 بر صفر تیم سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم دو گل خوب بزنیم و بازی را ببریم.

وی در مورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس به قضاوت وحید کاظمی گفت: به نظرم داوری خوب بود و مشکلی خاصی نداشت.

مهاجم تیم سپاهان درباره حواشی این بازی نیز تصریح کرد: ما یک هفته است روی مسائل روحی و روانی کار می‌کنیم و قلعه‌نویی هم خیلی تذکر داد که فقط فوتبال بازی کنیم، حق‌مان را داخل زمین بگیریم و به حواشی کار  نداشته باشیم. خدا را شکر توانستیم با یک بازی زیبا هم سه امتیاز را بگیریم.

مهدی کیانی پس از برتری 2 بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی کردن جلوی پرسپولیس و هوادارانش سخت است و هر تیمی نمی‌تواند این‌طور فوتبال بازی کند. ما نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم و بچه‌ها از دقیقه یک خوب بازی کردند. سه امتیاز حق ما و هواداران سپاهان بود.

وی در مورد اینکه ظاهراً روی مهدی ترابی خطای پنالتی صورت گرفت، تصریح کرد: اصلاً خطا نبود. فوتبال است و در یک صحنه نیز ترابی از پشت من را زد، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره اعتراض دو تیم به داوری هم گفت: نمی‌خواهم بگویم چون بردیم، اعتراضی نداریم. در یک صحنه استپ کردم، اما داور هند مرا گرفت! نمی‌خواهم طرفداری کرده باشم، اما به عنوان یک عضو کوچک باید کاری کنیم که داوران در زمین آرامش داشته باشند و دلزَده نشوند. به داوران باید احترام گذاشته شود، چرا که آنها جزئی از ما هستند و باید پشت آنها باشیم.

کیانی در رابطه با اینکه سپاهانی‌ها با این پیروزی مدعی اصلی قهرمانی هستند، گفت: ما از ابتدا مدعی قهرمانی بودیم. اگر بازی قبلی را دیده باشید، باید دو سه گل می‌زدیم که متأسفانه بازی را با تساوی به پایان بردیم. توپ‌های‌مان در دیدار گذشته گل نمی‌شد، اما امروز دو گل خوب زدیم.

محمدرضا حسینی، هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه پرسپولیسی‌ها معتقد بودند دو گل سپاهان اتفاقی بوده است، اظهار داشت: چه اتفاقی بود؟! روی دو حرکت قشنگ دو گل زیبا به ثمر رساندیم و همه لذت بردیم. امروز تمام کارهایی را که تمرین کرده بودیم، در زمین انجام دادیم و بازیکنان‌مان هم دو گل زیبا زدند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در واکنش به این پرسش که آیا فکر می‌کردند پرسپولیس بد بازی کند، گفت: من در مورد پرسپولیس نظری ندارم.

وی درباره درگیری‌هایی که میان بازیکنان صورت گرفت، خاطرنشان کرد: به نسبت بازی‌های قبل، شرایط خیلی بهتر بود. بازی‌های پرسپولیس و سپاهان همیشه این شرایط را دارد، اما امروز وضعیت بهتر بود.

حسینی درباره اینکه آیا متوجه شد که دلیل اعتراض علیرضا بیرانوند چه بوده است که منجر به دریافت کارت زرد هم شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم به خاطر مسائل و قوانین جدید داوری بود. شاید علیرضا اشتباه کرده بود.

پیام نیازمند بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال گفت: خداراشکر به 3 امتیاز حساس این مسابقه رسیدیم. تیم برتر میدان بودیم و کاملا استحقاق این پیروزی را داشتیم.

وی درباره اینکه امروز روز سختی را نداشت ادامه داد: نسبت به بازی قبل غیر از 2 - 3 صحنه ای که روی ضربات ایستگاهی بوجود آمد موقعیت خاص دیگری بوجود نیامد که به دردسر بیفتم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان درباره پیروزی در این مسابقه و ثبت کیلین‌شیت گفت: از همان ابتدای هفته برای 3 امتیاز این دیدار تمرین کرده بودیم. هدف اصلی ما موفقیت و پیروزی در این دیدار بود و بعد کیلین شیت؛ اگر هم موفقیتی بدست آید متعلق به تمام تیم است؛ نه تنها من.

امید نورافکن پس از برتری 2 بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس درخصوص واکنش خود به هواداران پرسپولیس، اظهار داشت: هواداران پرسپولیس از ابتدای بازی به من فحش ناموس دادند اما عکس‌العملی نشان ندادم. وظیفه من بازی کردن است و سعی کردم این کار را به خوبی انجام دهم. کل اعضای تیم سپاهان از برتری مقابل پرسپولیس خوشحال هستند و از حالا باید تمرکز خود را روی دیدار 4 روز آینده در جام حذفی قرار دهیم.

وی تصریح کرد: مسابقات جام حذفی در سال‌های اخیر ثابت کرده که به هیچ تیمی رحم ندارد، تیم‌های داماش، قشقایی و شاهین بوشهر در سال‌های اخیر تیم‌های بزرگ را شکست دادند و باید تمرکز خود را برای دیدار مقابل خیبر خرم‌آباد بگذاریم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که به هواداران پرسپولیس واکنشی نشان داده است یا نه، گفت: وظیفه من جواب دادن نیست، اگر عکس‌العملی نشان داده بودم شما آن را دیده بودید. اگر فیلمی از واکنش من به هواداران پرسپولیس وجود دارد آن را نشان بدهند. پرسپولیسی‌ها از ابتدای بازی به همه اعضای تیم ما و سرمربی ما فحاشی کردند اما ما تلاش کردیم بازی خود را انجام دهیم که خدا را شکر به پیروزی نیز رسیدیم.

وی در پاسخ به سوال که مشخص بود واکنش او مقابل هواداران پرسپولیس آنها را عصبی کرده است، گفت: هواداران پرسپولیس از ابتدای بازی به سرمربی ما و خانواده من فحاشی کردند. باید این چیزها را در نظر بگیرید. من بعد از گل سپاهان تنها خوشحالی کردم اما هواداران پرسپولیس در ابتدای بازی که هنوز گلی نخورده بودند نیز به ما فحاشی کردند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه کریم باقری بعد از حرکتش مقابل هواداران پرسپولیس با او صحبت کرده است گفت: ابتدا باید عنوان کنم حتی صحبت کردن با آقا کریم نیز برای من باعث افتخار و خوشحال کننده است. رفتار و صحبت ایشان با من بسیار متشخصانه بود و تنها از شادی من ناراحت شده بودند که همان جا نیز از ایشان عذرخواهی کردم.

نورافکن در خصوص پست سعید آقایی در فضای مجازی عنوان کرد: من تنها می‌توانم درخصوص خودم صحبت کنم شاید سعید از اینکه من در مورد او حرف بزنم ناراحت شود.

نورافکن درخصوص درگیری با وحید امیری گفت: وحید امیری رفیق من است و درگیری ما در مسابقه نیز فوتبالی بود و با هم بزن بزن نداشتیم. نوع بازی من درگیر شونده است و نمی‌توانم در زمین مسابقه آرام بازی کنم.

وی درخصوص قرعه‌کشی مسابقات انتخابی المپیک و شانس تیم امید کشورمان برای موفقیت گفت: نمی‌توانم دروغ بگویم و تلاش می‌کنم در واقعیت زندگی کنم کار ما واقعا سخت است اما جدا از گروه سختی که در آن قرار گرفتیم باید امکانات خود را بهتر کنیم. مسابقات المپیک هر 4 سال یک بار برگزار می‌شود و هر بازیکن برخلاف مسابقات جام جهانی تنها یک بار این شانس را دارد که در این مسابقات حضور داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: رقابت‌های المپیک بسیار مهم است اما با این شرایط و امکانات کار ما سخت است. خواهش می‌کنم مسئولان به فکر تیم امید باشند چرا که این تیم در 4،5 سال آینده تیم بزرگسالان را تشکیل خواهد داد و اگر رسیدگی خوبی به آن نشود دیگر آن زمان فایده‌ای ندارد.

نورافکن گفت: شرایط تیم امید اصلا خوب نیست و شاید این اظهارات من عواقبی نیز داشته باشد. وقتی نمی‌توانیم در زمین تیم ملی بزرگسالان تمرین کنیم دیگر کاری نمی‌شود کرد. اتحاد و همدلی در تیم ما وجود دارد اما امکانات ابتدایی برای ما فراهم نیست. در این شرایط کاری از دست آقا فرهاد بر نمی‌آید.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود فرهاد مجیدی حتی برخی بازیکنان تیم امید را نمی‌شناسد گفت: این قضیه به من مربوط نمی‌شود و من تنها می‌توانم در خصوص شرایط و امکانات صحبت کنم. در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم اما قبل از این موضوع باید توجه کنیم چه شرایطی برای ما فراهم شده است. برای صعود از این گروه باید برنامه‌ریزی مناسب و تلاش زیادی انجام دهیم.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از شکست برابر سپاهان

تگ ها


سپاهان فوتبال