صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از پیروزی برابر تراکتور

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی برابر تراکتور تبریز در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان امیر قلعه‌نویی صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی برابر تراکتور تبریز در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان امیر قلعه‌نویی صحبت کردند

به گزارش مدال، محمدرضا حسینی در خصوص برد مقابل تراکتور اظهار داشت: خدا را شکر بازی سختی را مقابل تیمی بزرگ برنده شدیم. از همه هواداران ممنون هستیم که روز زیبایی را برای ما رقم زدند. بیشترین سهم در برد امروز متعلق به هواداران ماست و از آنها ممنونم. 
وی درباره اینکه چه زمانی تبدیل به بازیکنی که در ذوب‌آهن بود می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز هم خودم و هم سپاهان وضعیت خوبی داشتیم اما بالاخره در بدترین موقع فصل و در حالی که بازی‌های پیش فصل را خوب انجام می‌دادم مصدوم شدم و به همین خاطر دو ماه نبودم. اما خوشبختانه هفته به هفته به شرایطم برمی‌گردم و به همین دلیل از مسئولان و هواداران که خیلی به من امیدواری دادند ممنون هستم. آنها می‌دانستند که من روزی به شرایطی که باید برسم، می‌رسم. امروز سعی کردم که شرایط خوبی داشته باشم و فکر می‌کنم تا حدودی به شرایط خوبی که داشتم نزدیک می‌شوم. 
حسینی تصریح کرد: وظیفه من این است که پاس گل ارسال کنم و اگر موقعیتی پیش آمد گل هم بزنم اما خوشحالم که امروز برای سپاهان مؤثر بودم.

نورافکن: نظری درباره حاشیه‌های عراق ندارم
امید نورافکن در خصوص برد مقابل تراکتور اظهار داشت:‌می‌دانستیم که امروز بازی خیلی سختی را در پیش داریم. تراکتور تیم خیلی خوبی است و بازیکنان گران و قدرتمندی دارد اما ما توانستیم مقابل هواداران‌مان که امروز زیاد به ورزشگاه آمده بودند سه امتیاز را گرفتیم. فکر می‌کنم امتیازات بد موقعی را از دست دادیم اما باید برای بازی‌های بعدی تمرین کنیم و نقاط ضعف خود را برطرف نماییم. چون که در آسیا باید با تیم‌هایی مثل الهلال و گوانگژو بازی کنیم. که خیلی بهتر از تیمی مثل تراکتور هستند.
وی درباره مصدومیتش که قلعه‌نویی به آن اشاره کرده بود، افزود: به خاطر وضعیت زمین مشکل کوچکی پیش آمده بود اما وظیفه من این است که با همه وجود بازی کنم و این لطف سرمربی تیم بوده که از من تعریف کرده است. 
 بازیکن تیم سپاهان در خصوص اینکه در بین هواداران سپاهان محبوبیت زیادی دارد و هواداران این تیم مثل استقلالی‌ها او را دوست دارند، اظهار داشت: وقتی در استقلال هم بودم با همه وجود بازی کردم. شاید در آن تیم در 4 پست بازی کردم اما این جا هم می‌بینید که با همه توان بازی می‌کنم و بعد از این هم این مسئله را ادامه خواهم داد چرا که در ادامه راه کار سنگینی داریم. تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و شهرخودرو به ما نزدیک می‌شوند و به امید خدا با ادامه این روند بتوانیم قهرمانی را برای اصفهان کسب کنیم. 
نورافکن در مورد حضورش در تیم ملی تصریح کرد: در بازی با بحرین سردار آزمون، مجید حسینی یا مهرداد محمدی به اندازه کل تیم ملی بحرین قیمت داشتند اما بحرینی‌ها آمادگی بالا و ذهن مثبت داشتند و توانستند ما را شکست دهند. در بازی با عراق ابتدا برای امتیاز گرفتن و سپس برای گرفتن کل امتیاز به زمین خواهیم رفت. مطمئنا می‌توانیم این کار را انجام دهیم. ما به حاشیه‌های پیش آمده در عراق فکر نکردم و این مسئله به من مربوط نمی‌شود که بخواهم در باره آن صحبت کنم.

کیانی: امسال قهرمانی را به اصفهانی‌ها هدیه می‌دهیم
مهدی کیانی در مورد بازی و برد مقابل تراکتور گفت: می‌دانستیم بازی خیلی سختی داریم چرا که تراکتور تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد اما ما دو بازی قبل را مساوی کرده بودیم و امروز هم قسم شدیم که این بازی را ببریم. بازی امروز یک فینال بود و ما یک فینال را پشت سر گذاشتیم.
وی ادامه داد: خدا امروز به ما کمک کرد و یک بازی 6 امتیازی را بردیم. توانستیم محکم‌تر از قبل در صدر جدول بمانیم. ما شایسته قهرمانی هستیم اما کمی بدشانسیم اما اگر توپ‌های ما وارد گل شود شرایط فرق می‌کند. در دو بازی قبل توپ‌های ما وارد دروازه نشد. ما با همه قدرت کار می‌کنیم تا دل هوادارانمان شاد شود و امیدوارم امسال جام را به مردم خوب اصفهان تقدیم کنیم.
بازیکن تیم سپاهان در باره اینکه پیش از این از تراکتوری‌ها ناراحت شده بود اما امروز به سمت آنها رفت، گفت: این وظیفه من بود که مهمان‌نوازی را به جا بیاورم. من 11 سال نان و نمک مردم تبریز را خوردم و بچه‌های من آنجا به دنیا آمدند. اینها را فراموش نمی‌کنم هر چند از چند نفر ناراحت بودم اما وظیفه من بود به سمت آنها بروم.

بیشتر بخوانید:

دنیزلی پس از باخت برابر سپاهان: این فصل قهرمان می‌شویم

تگ ها


سپاهان تراکتور مصطفی دنیزلی امیر قلعه نویی بازیکنان سپاهان لیگ برتر فوتبال ایران