صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از پیروزی برابر سایپا

شاگردان امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی برابر سایپا در مورد این دیدار صحبت کردند...

در هفته بیست و ششم لیگ برتر سپاهان با نتیجه پنج بر دو سایپا را شکست داد.
به گزارش مدال، علی قربانی، مهاجم سپاهان با ابراز خوشحالی بابت پیروزی بزرگ و پرگل برابر سایپا، امیدوار است این نتیجه در جدال هفته آینده مقابل پرسپولیس نیز برای آنها تکرار شود و موفق به کسب سه امتیاز شوند.
وی درباره نتیجه بازی گفت: خوشحالم که بازی را بردیم. بعد از چند نتیجه نامطلوب این برد از اهمیت زیادی برای ما برخوردار بود و با این سه امتیاز به جمع مدعیان برگشتیم و باید راه را ادامه دهیم.
قربانی در واکنش به اهمیت دیدار هفته آینده مقابل پرسپولیس گفت: مهمترین بازی ما دیدار با پرسپولیس است که برای ما خیلی حساس است. امیدوارم با تلاش بچه ها و کادرفنی به امتیاز در این بازی دست پیدا کنیم.
مهاجم سپاهان درباره وعده پاداش تابش، مدیرعامل این باشگاه و اینکه آیا پاداش برای برد مقابل سایپا نیز به آنها تعلق خواهد گرفت گفت: فکر کنم منظورشان بازی با پرسپولیس بود و امتیاز آن بازی می تواند به ما کمک کند.
وی با ابراز امیدواری برای رسیدن به قهرمانی در این فصل گفت:ما تا روز آخر و لحظه آخر باید امیدوار باشیم. اگر بازی با پرسپولیس را ببریم می تواند به ما خیلی کمک کند.
قربانی که سابقه گلزنی به پرسپولیس را در دربی و با پیراهن استقلال در کارنامه دارد، درباره انگیزه‌هایش برای این بازی گفت:در این شرایط خیلی مهم نیست چه کسی گل بزند. ما اکنون باید تمرکز لازم برای رسیدن به پیروزی برابر پرسپولیس را داشته باشیم و واقعا در این شرایط حساس مهم نیست چه بازیکنی موفق به گلزنی شود.
وی در واکنش به اینکه آیا بعد از گلزنی شادی گلی نیز در ذهن دارد گفت: اگر برابر پرسپولیس موفق به گلزنی شوم، صد در صد خوشحالی می کنم.

ایرانپوریان درباره پیروزی تیمش گفت: ما در چند هفته اخیر فرصت سوزی زیادی داشتیم و متاسفانه استفاده نمی کردیم ولی در این بازی از موقعیت به نحو احسن سود بردیم و به جمع مدعیان برگشتیم.
وی درباره کارت قرمزی که در این بازی دریافت کرد گفت: متاسفانه داور خیلی نامهربان نسبت به من بود. صحنه ها به شکلی نبود که دو کارت دریافت کنم. کارت داد و من چیزی جز احترام برای داور ندارم.
مدافع راست سپاهان در واکنش به اینکه بی احتیاطی او باعث اخراجش در این بازی شده گفت: من قبول دارم اما زمانی که کارت اول را دریافت کرده بودم و چهار کارته شدم تا بازی با پرسپولیس را از دست دهم کمی تمرکزم از دست رفت. بی احتیاطی کردم. می توانست در هر دو صحنه مهربان تر برخورد کند. نه ضربه شدیدی بود و اصلا روی داور به سمت ما نبود و فقط با صدای بازیکن کارت داد.
ایرانپوریان درباره ناراحتی و عصبانیت امیر قلعه نویی بعد از اخراج این بازیکن گفت: امیرخان حق دارد. به هرحال من بازیکن باتجربه ای هستم و امیرخان حق دارد از دستم ناراحت باشد. هر چه بگوید بزرگ من است و ناراحت بود و من همین جا از او عذرخواهی میکنم. از همه هواداران و کادرفنی بابت این اخراج که باعث شد در 20 دقیقه پایانی تیم در استرس قرار داشته باشد، عذرخواهی می کنم.
وی درباره جدال هفته آینده تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی خیلی سخت است. پرسپولیس واقعا تیم است و در استادیوم خانگی خوب کار می کند ولی ما برای سه امتیاز می رویم و امیدوارم بچه ها روز خوب شان باشد و بتوانند از موقعیت ها استفاده کنند و به نتیجه مدنظرمان برسیم.
سجاد شهباززاده مهاجم تیم سپاهان در میکسدزون راجع به پیروزی مقابل سایپا گفت: فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم و از دقیقه اول تیم ما برتر بود و حتی وقتی ده نفره بودیم هم به همین شکل. فکر می کنم استحقاق این پیروزی پرگل را داشتیم.
وی افزود: سایپا باشگاهی است که خاطرات خوبی از آن دارم و همیشه با احترام از مجموعه اش یاد کردم و خداراشکر که توانستیم ببریم.
 
شهباززاده درباره برد پس از شکست مقابل استقلال هم اظهار داشت: وقتی شما در کورس قهرمانی چنین بازی را می بازید خیلی مهم است که بازی بعدی بتوانید تیم را جمع و جور کنید. خداراشکر ما خیلی زود این کار را کردیم، این برد هم سه امتیازش به درد ما می خورد و هم روحیه ای که به تیم می دهد تاثیرگذار خواهد بود. 
او در پایان راجع به بازی با پرسپولیس هم گفت: از فردا تمرینات را شروع می کنیم برای بازی سخت پرسپولیس. تلاشمان این است که ببریم بازی را.

نیازمند درباره دریافت دو گل تیمش در این بازی گفت: مهم پیروزی بود. خوشحالیم که در نهایت هواداران ما راضی به اصفهان برگشتند و به یک برد روحیه بخش دست یافتیم.
دروازه‌بان سپاهان درباره اینکه با این پیروزی بار دیگر در جمع مدعیان اصلی قهرمانی قرار گرفتند گفت: قطعا همینطور است اما هر بازی اکنون حکم مرگ و زندگی دارد و شرایط سخت و پیچیده شده است. امیدوارم در دیدارهای آتی هم بتوانیم همینطور بازی کنیم و به امتیازات دست یابیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سایپا سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال