صحبت‌های بازیکنان شهرخودرو پس از غلبه بر پرسپولیس

بازیکنان تیم فوتبال شهرخودرو پس از برد در ثانیه‌های پایانی مقابل پرسپولیس، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال شهرخودرو پس از برد در ثانیه‌های پایانی مقابل پرسپولیس، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، در یکی از دیدارهای هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس عصر امروز میهمان شهر خودرو بود و در نهایت مقابل این تیم مغلوب شد.

محمدحسین مرادمند بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم. بازی خیلی خوبی انجام دادیم. ما به حرف‌ مربیان‌مان گوش کردیم و گل زدیم و پیروز شدیم. مربی به ما گفته سعی کنید ابتدا گل نخورید و بعد گل می‌زنیم که همین‌طور هم شد. امیدوارم هواداران بیشتر ما را حمایت کنند.

وی افزود: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و می‌خواهیم این روند خوب را ادامه بدهیم و نتیجه بگیریم. ما فصل گذشته تیم با تجربه‌ای نبودیم اما امسال با تجربه هستیم.

مرادمند با اشاره به نتایج فصل گذشته گفت: اگر فصل قبل پرسپولیس را می‌بردیم قهرمان می‌شدیم اکنون با تجربه هستیم و می‌دانیم نباید این امتیازات را از دست بدهیم.

وی در مورد احتمال حضور در تیم ملی گفت:ابتدا باید در تیم خودم خوب باشم تا بتوانیم نظر مربی تیم ملی را هم جلب کنم.

اکبر صادقی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: در تمام نقاط زمین از حریف سرتر بودیم. پرسپولیس تیم خوبی است اما آنها را به دقت آنالیز کرده بودیم. خدا هم به ما کمک کرد و در آخرین لحظه پیروز شدیم و استحقاق این برد را داشتیم بازیکنان هم از دل و جان مایه گذاشتند و به این پیروزی رسیدیم.

صادقی در مورد اینکه پدیده می‌تواند قهرمان شود یا نه، گفت:‌هنوز اوایل لیگ است. ما زحمت خود را می‌کشیم و زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم. می‌خواهیم جواب محبت این مردم را بدهیم.

وی در مورد اینکه جام حذفی را چقدر جدی گرفته‌اید، اظهار داشت: جام حذفی مسیر خوبی برای آسیایی شدن است فصل گذشته با تیم‌های قدرتمندی روبه‌رو شدیم و قرعه سختی داشتیم. با پرسپولیس، فولاد و سپاهان بازی کردیم و تیم با تجربه‌ای هم نبودیم. اما این فصل از تجربه فصل گذشته در جام حذفی به خوبی استفاده خواهیم کرد.

اخبار مرتبط:

شهر خودرو 1 - 0 پرسپولیس/ پیروزی یاران یحیی در دوئل سرخ‌ها

 

تگ ها


شهر خودرو پرسپولیس شهر خودرو-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال