صحبت‌های بازیکنان ماشین‌سازی در پایان دیدار با استقلال

تیم فوتبال ماشین‌سازی موفق شد در اولین بازی خود در لیگ برتر نوزدهم با نتیجه یک بر صفر مهمان خود استقلال را شکست دهد....

تیم فوتبال ماشین‌سازی موفق شد در اولین بازی خود در لیگ برتر نوزدهم با نتیجه یک بر صفر مهمان خود استقلال را شکست دهد.

به گزارش مدال، مصاحبه بازیکنان ماشین‌سازی پس از این دیدار را در ادامه می‌توانید بخوانید.

سامان نریمان جهان پس از پیروزی یک صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: این پیروزی را به تمام هواداران تبریزی از جمله تراکتوری‌ها و ماشینی‌ها تبریک می‌گویم که امروز ما را تنها نگذاشتند و حامی ما بودند. از اول مسابقه ما بر توپ و میدان مسلط بودیم اما در نیمه دوم کمی عقب نشستیم و از ضدحملات استفاده کردیم.

وی ادامه داد: همه تلاش کردیم تا در هفته اول خوب شروع کنیم که خوشبختانه با ضربه تماشایی زارعی به هدف خود رسیدیم. هدف اول ما این بود که گل نخوریم و بعد هم به دنبال گلزنی بودیم. کادر فنی در دقایقی از مسابقه به ما گفت که عقب بنشینیم و در همان زمان استقلال هم به چند فرصت دست پیدا کرد.

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز خاطرنشان کرد: دقایق 60 تا 70 استقلال سوار بازی بود، اما کادر فنی گفته بود که سیستم بازی ما اینگونه باشد. زمانی هم که من در زمین بودم توپ‌ها برای ما ارسال می‌شد. ترفند ما این بود که کمی عقب بمانیم. به خوبی می‌دانستیم که استقلال می‌خواهد در بازی اول به پیروزی برسد و به این پیروزی نیاز دارد.

نریمان‌جهان گفت: فوتبال قابل‌ پیش‌بینی نیست و همه تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. شانس با تیمی است که بیشتر تلاش کند و واقعاً ما امروز بیشتر از آنها تلاش کردیم. استقلالی‌ها از بدنسازی آمده بودند و شک ندارم که در ادامه بهتر خواهند شد؛ البته این شرایط برای ما هم هست.

 

فرید بهزادی کریمی بعد از پیروزی یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر گفت: دقایق ابتدایی چند موقعیت را از دست دادیم و در آخر جبران کردیم و خوشحالیم سه امتیاز را بدست آوردیم. 

وی درباره هماهنگی بازیکنان ماشین‌سازی با یکدیگر عنوان کرد: در دو ماهی که تمرینات را انجام دادیم به هماهنگی خوبی رسیدیم اما باید از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. 

 

شاهین ثاقبی بعد از پیروزی یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر گفت: تا 10 دقیقه ابتدایی نیمه اول  3-2 موقعیت خوب داشتیم و می‌توانستیم زودتر به گل برسیم اما گل دقیقه پایانی هم چسبید. 

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید هدف ماشین‌سازی در این مسابقه بیشتر کسب یک امتیاز بود عنوان کرد: فوتبال همین است و امروز اتفاقات فوتبالی رقم خورد اما مزد زحماتمان را گرفتیم، سعی می‌کنیم لیگ را با قدرت ادامه دهیم و امیدواریم در پایان رتبه خوبی بدست آوریم. 

ببینید:

گلایه فتاحی از نحوه اعتراض وریا غفوری و سیدجلال حسینی/ ویدیو