صحبت‌های بازیکنان ماشین‌سازی پس از شکست برابر پرسپولیس

بازیکنان تیم فوتبال ماشین‌سازی پس از شکست برابر پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان خطیبی صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال ماشین‌سازی پس از شکست برابر پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان خطیبی صحبت کردند

به گزارش مدال، سامان نریمان جهان  بعد از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی بود و یک پنالتی الکی برای پرسپولیس گرفته شد و همه چیز به هم ریخت. 
وی ادامه داد: امیدوارم در بازی‌های آینده بیشتر تجربه کسب کنیم و رفته رفته بهتر شویم. 
بازیکن ماشین‌سازی درباره حواشی به وجود آمده در این دیدار گفت: این حواشی تمرکز ما را گرفت چرا که پنالتی صددرصد اشتباه بود. بازیکن ما هیچ خطایی انجام نداد و اگر چنین صحنه‌ای پنالتی باشد در بازی با پدیده باید پنج پنالتی برای ما می‌گرفتند. دوستان رسیدگی کنند چون این اتفاق روی روند تیم ما تأثیر منفی گذاشت.
نریمان جهان خاطرنشان کرد: این حواشی جالب نیست اما اینگونه پنالتی گرفتن هم جالب نیست. این پنالتی واقعاً خنده‌دار بود و به هیچ عنوان درست نبود.
عزیز معبودی پس از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: بازی خوبی مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشته بودیم پرسپولیس با تمام قوا به میدان آمده بود و فکر می‌کنم نمایش خوبی داشتیم.
وی درباره پنالتی مشکوک پرسپولیس گفت: صحنه مشکوک بود و فکر نمی‌کنم پنالتی بوده باشد اما کارشناسان بهتر می‌توانند در این خصوص نظر دهند. البته با گل نشدن پنالتی پرسپولیس حق به حق‌دار رسید هرچند که در ادامه گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم.
علی آل کثیر پس از شکست ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس گفت: همه بازی را دیدند هیچ چیزی نمی‌توانم بگویم. کارشناسان بازی را آنالیز می‌کنند و معلوم می‌شود حق چه کسی برد بود. 
مهاجم ماشین‌سازی درمورد مصدومیتش گفت: من در بازی قبل از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شدم با کمک پزشکان تیم برای این بازی آ‌ماده شدم. در بازی هم دیدید که 3-2 بار دچار مشکل شدم.
ادواردو بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود و پرسپولیس یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و سعی کردیم مقابل این تیم پیروز شویم اما در نهایت بازی را در دقایق آخر واگذار کردیم.
وی در مورد صحنه پنالتی گفت: من به بازیکن پرسپولیس برخورد نکردم و اصلا او را هل ندادم بلکه این بازیکن پرسپولیس بود که من را هل داد و داور در این صحنه مرتکب اشتباه شد و برای پرسپولیس اعلام پنالتی کرد.
محمد خرم‌الحسینی پس از شکست ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس گفت: واقعا جای ناراحتی دارد در دقیقه 7+90 گل خوردیم، یک پنالتی را حامد لک گرفت اما اصلا نمی‌دانم چه پنالتی بود. همان پنالتی باعث شد روحیه ما تضعیف شود و رسول خطیبی هم اخراج شد و ما شرمنده هواداران شدیم. 
وی در ادامه گفت: درست است که نتیجه را واگذار کردیم اما دویدیم و جنگیدیم و بچه‌های تیم کم نگذاشتند. انشاالله در بازی‌های لیگ برتر جبران می‌کنیم. دوست داشتیم در جام حذفی بمانیم اما نشد، حالا باید تمرکزمان را برای بازی‌های لیگ بگذاریم.
ملی‌پوش المپیکی ماشین سازی در خصوص شرایط تیم امید گفت: تمرینات را به خوبی پشت سر می‌گذاریم، ان شاالله بازی‌های خوبی را انجام دهیم.
حامد لک پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: درباره بازی حرف نمی‌زنم. رسول خطیبی این کار را می‌کند.
وی با اشاره به مصدومیتش گفت: در برخوردی که با کنعانی‌زادگان داشتم، دچار مصدومیت شد. تیم ما خوب بازی می‌کرد و برای پیروزی به میدان رفته بودیم، بنابراین این مصدومیت برای نگه داشتن جریان مسابقه نبود.

بیشتر بخوانید:

کالدرون: روش حریف را نپسندیدم/ درباره پنالتی نظر نمی‌دهم

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران ماشین سازی تبریز پرسپولیس گابریل کالدرون رسول خطیبی فوتبال