صحبت‌های بازیکنان نساجی بعد از شکست برابر استقلال

بازیکنان نساجی پس از شکست برابر استقلال در مورد این دیدار صحبت کردند...

بازیکنان نساجی پس از شکست برابر استقلال در مورد این دیدار صحبت کردند

نساجی در هفته بیست و دوم لیگ برتر میهمان استقلال بود که با یک گل شکست خورد.

به گزارش مدال، حامد لک بعد از شکست نساجی مقابل استقلال گفت: همانطور که مشاهده کردید بازی خوبی  انجام دادیم و روی یک پنالتی که مشکوک بود گل خوردیم. در ادامه تلاش کردیم بازی را به تساوی بکشانیم اما موفق نشدیم. در کل بچه‌های ما از جان مایه گذاشتند من تمام تلاشم را کردیم تا خوب کار کنم.

وی درمورد حساسیت هواداران استقلال روی او و شعارهایی که می‌دهند عنوان کرد: این مسائل در فوتبال وجود دارد و در همه جای دنیا شاهد این اتفاقات هستیم.

وی درمورد اینکه او هم شیطنت‌هایی انجام می‌دهد عنوان کرد: اگر آنها با رنگ دستکش و استوک من مشکل دارند این مساله به خودشان مربوط است. من به کسی بی‌احترامی نکردم.

لک در رابطه با اینکه از زمان حضور مجید جلالی کمتر بازی می‌کند عنوان کرد: من در بازی اول مقابل ذوب آهن سه کارته شدم، سپس در مسابقه بعدی بازی کردم و آن اتفاق افتاد که بازی نکنم. در ادامه گلر ما خوب کار کرد. در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان اخراج شدم و مقابل پرسپولیس نبودم. امروز هم توانستم بازی کنم.

وی در رابطه با اینکه هواداران با او ارتباط خوبی ندارند عنوان کرد: هواداران را دوست دارم و آنها به من لطف داشتند گاهی پیش می‌اید که ما بازی نکنیم و ا ین دلیلش بد بودن هواداران با من نیست. هواداران نساجی را دوست دارم و دلیل انتخاب نساجی هواداران این تیم بودند. از سبک تشویق آنها لذت می‌برم.

دروازه‌بان نساجی در ارتباط با مشکلات مالی این تیم عنوان کرد: بهترین سوال را پرسیدید نزدیک عید است و مالک باشگاه به بازیکنان و کادر فنی کمک نمی‌کند. جلالی پشتوانه ندارد و فقط خودش در تیم است و سعی می‌کند با صحبتی که با بچه‌ها انجام می‌دهد آنها را قانع به تمرین کند. باید همدلی واتحاد بین مالکان باشگاه باشد و به تیم رسیدگی کنند. نساجی برای اینکه سال به سال بهتر شود نیاز به حمایت دارد نه اینکه یکی دو سال خوب باشد و سپس شرایط بدی پیدا کند. باید بازیکنان انگیزه داشته باشند نه اینکه شب عید پول نگیرند.

وی درمورد اینکه تا به الان چقدر دریافتی داشتند عنوان کرد: ما 45 درصد دریافتی داشتیم. در نیم فصل باید 50 درصد می‌گرفتیم و در ادامه همه باید 20 درصد دیگر به تیم پرداخت می‌‌شد.

لک در رابطه با اینکه گفت می‌شود بین صنیعی‌فر و حدادیان مالک نساجی اختلاف وجود دارد عنوان کرد: اختلاف را نمی‌دانم و در این مورد اطلاعی ندارم. حدادیان و صنیعی‌فر زحمت می‌کشند امیدوارم هر دو متحد باشند و استانداری هم کمک کند. تنها دلخوشی مردم قائمشهر این تیم است. به قول فرشاد فرجی در اینجا سینما و چیز دیگری نداریم و تنها دلخوشی مردم این تیم است. امیدوارم اتحادی بوجود بیاید و تیم بازی به بازی بهتر شود. اگر تیم به بحران برود به جای پیشرفت رو به افول می‌رویم. باید همدلی وجود داشته باشد.

دروازه‌بان سپیدرود درمورد اینکه حامد شیری اعلام کرده از فردا در تمرینات حاضر نمی‌شوند عنوان کرد:‌اگر شیری گفته حتما تمرین نمی‌کنیم.

وی درمورد اینکه تکلیف چه خواهد شد عنوان کرد: اگر بزرگتر تیم  حرفی بزند قطعا ما همان کار را می‌کنیم.

فرشاد فرجی پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما این خبر را که مالکان باشگاه رفتند را از قبل می‌دانستیم اما نیاز نبود رسانه‌ای شود شب عید است و ما هم نیاز به پول داریم   x  و y می‌گویند برو از فلانی پول بگیر. این خبر روی تمرکز بازیکنان تأثیر گذاشت پچ‌پچ‌هایی از قبل بود این مسائل روی فکر و تمرکز بازیکن تأثیر دارد. شب عید است انتظار داشتیم دریافتی داشته باشیم. x و y باید وضعیت را مشخص کنند بازیکن را با هزار قول و قرار به اینجا می‌آورید و بعد هیچکس هم جوابگو نیست. بعد می‌گویند استانداری، استانداری چکاره است. می‌گویند ما تیم را نمی‌خواهیم به استانداری بروید بی‌احترامی هم نمی‌کنند اما واقعاً ما خسته شده‌ایم نمی‌دانم نساجی تیم شخصی است یا تیم دولتی بعد جوری مصاحبه می‌کنند همه جا فکر می‌کنند گل و بلبل است و بازیکنان در بهترین شرایط کار خودشان را می‌کنند.

وی افزود: هشت هفته است که بدترین لباس‌ها را می‌پوشیم قبل از بازی، بازیکن لباس می‌پوشد یقه‌اش باز است. امید سینگ با قد کوتاهی که دارد لباس دو ایکس لارج را می‌پوشد آن یکی آستینش را جمع می‌کند اینها روی تمرکز بازیکنان تأثیر می‌‌گذارد هیچکس هم جوابگو نیست. بازیکنان نساجی تصمیم گرفتند تا روشن شدن وضع تیم در تمرینات شرکت نکنند. از هواداران هم بابت این باخت عذرخواهی می‌کنم امیدوارم وضعیت تیم بهتر شود. نساجی ۲۴ سال است که به لیگ برتر صعود نکرده اما من دیده‌ام که نساجی ۲۴ سال این وضعیت را دارد. مالکیت ثباتی ندارد ان‌شاءالله که این مسئله حل شود و مالکیت باشگاه ثبات پیدا کند فعلاً در تمرینات شرکت نمی‌کنیم تا وضعیت مشخص شود.

محمد آبشک پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: چندین ماه است که تنهاییم. 6 بازی است که برای تهیه لباس هم مشکل داریم. سایز لباس‌های‌مان عجیب است؛ یکی همچون دامن و دیگری بسیار کوتاه است.

وی ادامه داد: افرادی در تیم هستند که فقط می‌شمارند یک بازیکن چه تعداد آب معدنی می‌نوشد. برخی‌ کمک می‌کنند و برخی‌ هم حضور دارند که فقط سنگ‌اندازی کنند. تمام بازیکنان فقط به عشق مردم تلاش می‌کنند و متاسفانه امروز شرمنده آنها شدیم. همه باید متحد شوند تا نتایج بهتری بگیریم.

حامد شیری پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع نکردیم و به همین دلیل کار برای‌مان سخت شد. استقلالی‌ها بعد از پنالتی و گلی که به ثمر رساندند بر بازی مسلط شدند

وی ادامه داد: در نیمه دوم برای جبران به میدان آمدیم، اما موفق نشدیم که به هدف خود برسیم. تمام بازیکنان سنگ‌تمام گذاشتند، اما شکل بازی به گونه‌ای نبود که تماشاگران شاهد بازی قشنگ از سوی ما همراه با نتیجه باشند. چند بازیکن تیم ما به دلیل مصدومیت‌هایی که داشتند امروز در شرایط ایده‌آل قرار نداشتند. خودم هم هفته گذشته مصدوم بودم و امروز چندان آماده نشان ندادم، همچنین فرشاد هم از ابتدا با زانو درد بازی کرد. اوایل بازی هم دروازه‌بان ما مصدوم شد و کادر فنی دست به تعویض اجباری زد و در ادامه دستش برای تعویض بسته شد.

بازیکن تیم فوتبال نساجی درخصوص شرایط این باشگاه خاطرنشان کرد: من به عنوان بزرگتر و کاپیتان در غیاب عباس‌زاده می‌خواستم درخصوص این موضوع صحبت کنم. ما روزهای سختی را سپری می‌کنیم. هفته گذشته 2 - 3 روز مانده به بازی امروز ما زمین تمرین نداشتیم و با وساطت توانستیم تمرین کنیم.  با این شرایط کار برای ما خیلی سخت خواهد شد؛ کمبودهای زیادی در لباس و به هتل رفتن داریم

وی افزود: کسی که تیم را تحویل می‌گیرد باید مسئولیت پذیر باشد. آقایان اگر قصد تیمداری دارند باید خودشان را نشان دهند و اگر قصد دیگری دارند بهتر است شفاف‌سازی کنند. من از طرف خود می‌خواهم این جمله را بگویم که البته می‌دانم حرف تعداد زیادی از بازیکنان هم هست؛ تا زمانی که تکلیف مدیریت باشگاه مشخص نشود در تمرینات حضور پیدا نمی‌کنم.