صحبت‌های بازیکنان نساجی پس از تساوی برابر پرسپولیس

بازیکنان نساجی پس از تساوی خانگی برابر پرسپولیس در مورد مصاف با سرخ‌پوشان پایتخت صحبت کردند...

بازیکنان نساجی پس از تساوی خانگی برابر پرسپولیس در مورد مصاف با سرخ‌پوشان پایتخت صحبت کردند

نساجی در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال به مصاف پرسپولیس رفت و به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش مدال، محمدامین رضایی در مورد تساوی پرسپولیس و نساجی گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها تلاش زیادی کردند. از هواداران هم تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و در این هوا چندین ساعت ایستاده به تشویق تیم پرداختند.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت داشت، گفت: خودم که نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم امیدوارم مربیان و هواداران راضی باشند.

دروازه‌بان نساجی در مورد اینکه آیا نتیجه عادلانه بود، عنوان کرد: نتیجه خوب بود در دقایقی از بازی پرسپولیس و در دقایقی از مسابقه ما تیم بهتر زمین بودیم. دو تیم عملکرد جذابی داشتند و هواداران از بازی لذت بردند.

رضایی در رابطه با صحنه‌ای که با مهدی ترابی برخورد کرد و اینکه آیا پنالتی اتفاق افتاد، گفت: در آن صحنه هم من و هم ترابی تعادل‌مان را از دست دادیم و با شدت به یکدیگر برخورد کردیم که این باعث آسیب‌دیدگی ما شد.

وی در مورد اینکه آیا پنالتی رخ داد، گفت: خیر به هیچ عنوان پنالتی نبود. من نمی‌خواستم جلوی آن را بگیریم و هر دو سرعت‌مان بالا بود و تعادل‌مان از دست رفت.

رضایی در مورد اینکه آیا با حامد لک رقابت دارد، عنوان کرد: بله، رقابت هست اما این مسئله رد رفاقت است، حامد لک و نیما میرزازاد هر دو هم تیمی ما هستند و باعث افتخارم است که کنار آنها کار می‌کنیم ما همکاری خوبی داریم.

فرشاد فرجی نیز در مورد اینکه نساجی نتوانست برتری خود را حفظ کند،‌گفت: بازی خوبی بود. آب و هوا و بارش شدید باران کار دو تیم را سخت کرد. یک تعداد بازیکن مصدوم داشتیم و خودم هم با مصدومیت بازی کردم. در دفاع فقط چهار بازیکن داشتیم که متاسفانه حامد شیری هم دیروز در تمرین مصدوم شد.

وی افزود: در اوایل بازی پرسپولیس بهتر بازی کرد اما در ادامه توانستیم توپ و میدان را در اختیار بگیریم و به خواسته‌مان برسیم. در نیمه اول گل زدیم اما باز هم نتوانستیم خوب تمرکز کنیم و گل تساوی را خوردیم. باید راه حلی برای این مسئله پیدا کنیم.اینکه تمرکز نداریم و گل می‌خوریم خوب نیست. در بازی قبل هم این اتفاق رخ داد. باید تمرکزمان را بیشتر کنیم و این ضعف را از بین ببریم.

محمد مهدی نظری در مورد این بازی ‌گفت: این مشکل را از نیم فصل اول داشتیم. ما گل می‌زنیم اما در ادامه گل می‌خوردیم. این به دلیل عدم تمرکز است. باید این مشکل را برطرف کنیم.

وی در مورد اینکه آیا باران روی بازی تاثیر داشت، عنوان کرد: باید از هواداران تشکر کرد. این باران در هیچ جا وجود ندارد اما با این وجود هواداران به ورزشگاه می‌آیند و تیم را تشویق می‌کنند. باید با جان و دل برای آنها بازی کنیم. تیم اول من نساجی است و با تمام توان برای آن بازی می‌کنم.

نظری در مورد اینکه آیا روی مهدی ترابی پنالتی شد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم پنالتی بود یا نه. نظر کارشناسان را باید در این مور پرسید. نیمه اول بازی دستمان بود.

وی در مورد بازی در چمن مصنوعی گفت: بازی در چمن مصنوعی سخت است و باران هم انرژی زیادی از ما گرفت.  انرژی ما تخلیه شد و کارمان در نیمه دوم سخت بود.

مهاجم نساجی در مورد عملکرد داور، خاطرنشان کرد: داور بازی علیرضا فغانی بود که زبانزد است. امروز هم او عملکرد خوبی داشت.

وی در مورد اینکه در یک صحنه پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند برای فیرپلی توپ را به آنها باید بدهد، گفت:  توپ در اختیار من بود که به پرسپولیسی‌ها دادم که به بیرون بزنند. سید جلال هم توپ را بیرون زد و در ادامه ما بازی را ادامه دادیم چرا که خودم توپ را در اختیار آنها گذاشت بودم.