صحبت‌های بازیکنان نساجی پس از شکست مقابل پرسپولیس

تیم فوتبال نساجی در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر با یک گل مقابل پرسپولیس شکست خورد....

به گزارش مدال، صحبت های بازیکنان نساجی پس از این بازی را در ادامه می توانید بخوانید.

قاضی: دست‌های پشت پرده نمی‌گذارند برای نساجی بازی کنم

محمد قاضی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس ۱۰ نفره بود و باید بازی را می‌بردیم که متأسفانه این‌گونه نشد. 

وی درباره فسخ قرارداد برخی از بازیکنان نساجی، تصریح کرد: در قرارداد من هم بندی وجود دارد که می‌توانم قراردادم را با باشگاه فسخ کنم، اما با شرایطی که وجود داشت سعی کردم کنار تیم و هواداران خوب نساجی بمانم تا روزهای خوبی را رقم بزنیم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی ادامه داد:  از ابتدای فصل اتفاقات بدی برای من رخ داد. دست‌هایی پشت پرده است که نمی‌گذارند من برای نساجی بازی کنم. مهاجری تمام تلاشش را می‌کند، اما برخی مسائل اجازه نمی‌دهد من برای این تیم بازی کنم.

قاضی ضمن تأکید بر اینکه نمی‌خواهد از فرد خاصی نام ببرد، خاطرنشان کرد: از اول فصل من در ۱۱ بازی نبودم، ولی به خاطر هواداران خوب نساجی حرفی نزدم. حدادیان را می‌شناسم و کارش را بلد است. مهاجری هم تلاش می‌کند، اما برخی مسائل وجود دارد که مشکل‌سازی شده است.

حقیقی: با نساجی قرارداد دارم/ روز رویایی داشتم

علیرضا حقیقی پس از شکست یک بر صفر تیم نساجی برابر پرسپولیس تهران گفت: بازی خوبی انجام دادیم و حتی می‌توانستیم در نیمه دوم به گل هم دست پیدا کنیم اما متأسفانه ضربات آخر را با بی دقتی زدیم.

وی در خصوص حضورش بعد از مدتها برابر هواداران پرسپولیس گفت: روز رویایی داشتم. من مدیون این هواداران هستیم و آنها زحمات زیادی برایم کشیدند. خوشحالم که یک بار دیگر آنها را از نزدیک دیدم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

علیرضا حقیقی در مورد فسخ قرارداد یک طرفه برخی بازیکنان با نساجی افزود: من قرارداد دارم و باید تابع دستورات تیم باشم.

 

بیشتر بخوانید:

مهاجری در نشست خبری: روزی که تیمم کامل بود بازی لغو شد

تگ ها


محمد قاضی علیرضا حقیقی فوتبال ایران نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال