صحبت‌های بازیکنان نفت مسجدسلیمان پس از پیروزی برابر پرسپولیس

بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از پیروزی برابر پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان تارتار صحبت کردند...

به گزارش مدال، سوشا مکانی بعد از برتری نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس در خصوص این مسابقه اظهار داشت: من مقابل پرسپولیس و هوادارانش هیچ صحبت فنی ندارم، ولی چون قبل از شروع این مسابقه حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شده بود که من پرسپولیسی هستم، سعی کردم بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.
وی افزود: قبل از بازی مرتب می‌گفتند مکانی پرسپولیسی است، بله، من پرسپولیسی هستم و تا آخر عمرم نیز طرفدار این تیم می‌مانم ولی شرافتم را بیش از هر چیزی دوست دارم و خدا را شکر می‌کنم که با نمایش امروز، به این حرف و حدیث‌ها پایان دادم.
گلر نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که آیا می‌دانستید تیم‌تان تاکنون مقابل پرسپولیس شکست نخورده است، گفت: اصلا از این موضوع خبر نداشتم ولی بیشترین تمرکزم روی کارم است. آنالیزهایی که انجام می‌دهم همه فنی است و معتقدم آمار و ارقام تا یک جایی می‌تواند به یک بازیکن کمک کند.
مکانی در خصوص شرایط پرسپولیس و اینکه این تیم را در ادامه راه چطور می‌بیند، گفت: امیدوارم پرسپولیس در ادامه راه موفق باشد. این تیم لیاقت موفقیت را دارد و من امیدوار هستم پرسپولیس مثل سال‌های گذشته بتواند به عنوان قهرمانی برسد.
خبرنگاری گفت امروز چند موقعیت حریف را خنثی کردی که مکانی پاسخ داد: واقعا نمی‌دانم. من ارادت خاصی به هواداران پرسپولیس دارم و دست تک‌تک آنها را می‌بوسم. متاسفانه یک مصاحبه خیالی قبل از بازی چاپ شده که در آن مصاحبه از قول من عنوان شد که به پرسپولیس فکر نمی‌کنم، اما در اینجا می‌گویم که این مصاحبه صحبت‌های من نبوده است. از اینجا هم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.
حاتمی: دستم را که باز می‌کنم، داوران خطا می‌گیرند
فرزاد حاتمی بعد از برتری نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: واقعا بازیکنان از جان و دل زحمت کشیده‌اند و با تمام توانشان بازی کردند.
وی افزود: دست همه بازیکنان و هم‌تیمی‌های من درد نکند. پرسپولیس هم خوب بازی کرد و چند موقعیت داشت، ولی ما هم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتیم که فقط یکی از آنها تبدیل به گل شد.
حاتمی ضمن انتقاد از برخی تصمیمات داوری گفت: باز بودن دست مهاجم در همه جای دنیا خطا گرفته نمی‌شود و حتی زلاتان هم از این ویژگی خود استفاده می‌کند، ولی من هر جا دستم را باز می‌کنم، داوران آن را خطا می‌گیرند. پس برتری من نسبت به مدافعان که جثه بزرگ‌تری دارم کجا باید به کار بیاید؟‌‌‌‌‌‌
وی در خصوص اینکه آیا اطلاع داشت نفت مسجدسلیمان تاکنون به پرسپولیس نباخته است، خاطر نشان کرد: بله، این موضوع را می‌دانستم. به هر حال این اتفاق یک رکورد است و ما هم اجازه ندادیم این رکورد بشکند.
علیزاده: از موقعیت‌مان استفاده کردیم
علیرضا علیزاده در بازی مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود، فکر می‌کنم همه هواداران هم از این بازی لذت بردند، ما توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. 
وی درباره عملکرد سوشا مکانی عنوان کرد: ما واقعاً دو سه گلر خوب داریم، همه کادر هم بسیار زحمت می‌کشند، آنها روزی پنج شش ساعت روی تیم کار می‌کنند تا توانستیم امروز ببریم. 
علیزاده درباره شرایط مالی نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: امیدوارم وزارت نفت کمک کند تا از بحران خارج شویم، مردم مسجد سلیمان امکانات زیادی ندارند و همه دلخوشی‌شان به این تیم است. امیدوارم مسئولان کمک کنند، ما هم از بحران دربیاییم.
نقی‌زاده: مسؤولان به نفت مسجدسلیمان کمک کنند
میثم نقی‌زاده درباره برتری یک بر صفر مقابل پرسپولیس اظهار داشت: همه تیم‌ها در لیگ مدعی هستند، ما هم هیچ باختی نداشتیم، این روند را ادامه دادیم و امروز به برتری رسیدیم. 
وی درباره عملکرد سوشا مکانی عنوان کرد: او از روزی که به ایران آمده خوب کار کرده است، امیدوارم همین روند را ادامه دهد تا تیم نتیجه بگیرد. 
بازیکن نفت درباره شرایط مالی این تیم یادآور شد: بازیکنان ما 20، 30 درصد از قراردادشان را گرفتند، مسئولان کمک کنند تا تیم به شرایط بهتری برسد. 
نقی‌زاده در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما فکر می‌کردید مقابل پرسپولیس برنده شوید، گفت: ما در همه بازی‌ها برای برد به میدان می‌آییم، تیم‌های بزرگ بازیکنان خوبی دارند، ‌پرسپولیس هم همینطور بود، خدا را شکر می‌‌کنم بردیم، من این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

تارتار: برابر پرسپولیس هدفمند بازی کردیم/ جای سوشا در تیم‌ملی خالی است

تگ ها


نفت مسجد سلیمان پرسپولیس مهدی تارتار گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال