صحبت‌های بازیکنان پارس‌جنوبی پس از شکست برابر استقلال

بازیکنان پارس‌جنوبی جم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان پارس‌جنوبی جم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

تعدادی از بازیکنان پارس‌جنوبی پس از شکست برابر استقلال تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند که در ادامه صحبت‌های آنها را می‌خوانید:

به گزارش مدال، روح‌الله سیف‌اللهی در پایان دیدار استقلال و پارس‌جنوبی گفت: بازی سختی بود ما بازی را در نیمه اول باختیم. در نیمه دوم خوب بازی کردیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و بدین ترتیب مجازات شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که عصبانی به نظر می‌رسد و آیا در رختکن جلسه‌ای همراه با اعضای تیم داشته است، عنوان کرد: جلسه‌ای در مورد وضعیت تیم داشتیم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا این جلسه برای پول بوده است عنوان کرد: بله، 100 درصد در همین مورد بود شرایط ما خوب نیست و امیدواریم مشکلات حل شود.

وی در رابطه با اینکه بعد از حضور رضائیان چه درخواستی داشته‌اند عنوان کرد: ما درخواست کردیم تا مشکلات را به مسئولان برسانند ما اصلا وضعیت خوبی نداشتیم.

سیف‌اللهی در مورد وضعیت داوری عنوان کرد: ما اعتراض نمی‌کردیم و گفتیم اگر در صحنه‌های 50، 50 به سود ما هم سوت بزنند بد نیست. همه سوت‌ها به سمت استقلال بود و آنقدر هفته پیش اعتراض کرده بودند که سوت‌ها به سمت استقلال بود. دلشان سوخت و چند تا سوت برای استقلالی‌ها زدند.

وی در مورد اینکه آیا داور به سود استقلال سوت می‌زد، عنوان کرد: من فکر می‌کنم در نیمه اول یک مقدار به سود استقلالی‌ها سوت زد.

کیوان امرایی پس از شکست ۲ بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: نیمه دوم بهتر از استقلال بودیم در نیمه اول و در ۲۰ دقیقه اول گل‌های بعدی خوردیم اما نیمه دوم خوب بازی کردیم.

وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری خیلی بد بود سوت‌هایش افتضاح بود نه به نفع ما سوت زد و نه به نفع آنها. 

رحمان احمدی بعد از شکست 2 بر صفر پارس جنوبی جم مقابل استقلال، گفت: گل اول را خودمان زدیم اما فکر می‌کنم داور روی کرنر دوم اشتباه کرد. 

وی ادامه داد: نیمه دوم می‌خواستیم جبران کنیم اما با توجه به اینکه تیم بالا بازی می‌کرد استقلال موقعیت‌های خوبی به دست آورد. فرصت خوبی بود تا با پیروزی در این مسابقه شرایط بهتری در جدول به دست آوریم. 

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی درباره جلسه طولانی بعد از پایان مسابقه در رختکن گفت: ما یک خانواده هستیم تصمیمات و صحبت‌ها داخل خانواده می‌ماند تیم ما مشکل مالی دارد، شب عید است و امیدواریم مسئولان باشگاه زودتر به داد این تیم برسد تا شرایط بدتر نشود. همه نیاز به پول دارند ما هم باید دریافتی داشته باشیم اما این اتفاق نیفتاده است. امیدوارم مسئولین هر چه سریعتر به فکر بیفتند. 

احمدی در خصوص اینکه امروز با وجود دریافت دو گل چند سیو خوب داشت و یک پنالتی را هم گرفت، گفت: متأسفانه گل اول روی اشتباه خودمان بود و در گل دوم هم به نظرم داور اشتباه کرد و آن اتفاق افتاد متأسفانه با وجود عملکرد خوبی که داشتم نتوانستم جلوی باخت تیم‌ام را بگیرم.

وی در خصوص عملکرد داور مسابقه گفت: نیمه اول اشتباه داشت فکر نمی‌کنم در این سال‌ها به داوری اعتراضی کرده باشم اما به خود او هم گفتم که صد درصد اشتباه کرده است. 

فرزاد حاتمی پس از شکست ۲ بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: ۲ بر صفر بازنده شدیم اما مسابقه دو نیمه متفاوت داشت نیمه اول استقلال خوب بود و نیمه دوم ما بهتر بازی کردیم به استقلال تبریک می‌گویم و امیدوارم در آینده این بازی را جبران کنیم.

وی در مورد درخشش رحمان احمدی گفت: رحمان احمدی همیشه یک دروازه‌بان مطمئن بوده و در حد و اندازه خودش ظاهر شد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد اینکه خودش چقدر آماده است تا به ترکیب اصلی برگردد، گفت: من صددرصد آماده‌ام اما نظر کادر فنی و تارتار مهم است.

حاتمی در مورد مشکلات پارس جنوبی و احتمال اعتصاب بازیکنان تیم گفت: متأسفانه پارس جنوبی جم هیچ بهره‌ای از پول زیادی که در عسلویه و جم هست نمی‌برد. حتی یک درصد از این پول به ورزش این شهر نمی‌آید و به فکر جوانی که به ورزشگاه می‌آید هم نیستند. نمی‌دانم پول‌ها را کجا می‌برند و چرا به ورزش این شهرستان بها نمی‌دهند.

وی در مورد نحوه قضاوت داور عنوان کرد:داور در یکی دو صحنه اشتباه تأثیرگذار داشت. کرنری که گل شد کرنر نشده بود. پنالتی هم درست نبود. در چنین بازی‌هایی یک گل هم تأثیرگذار است.

محمد نوری درباره شکست تیم پارس جنوبی مقابل استقلال گفت: بازی خوبی امروز انجام شد اما ما در 20 دقیقه اول بد بودیم و البته اشتباهات داوری هم تأثیرگذار بود هر چند که در نیمه دوم شرایط بهتر شد و خوب بازی کردیم. البته باید به تیم استقلال تبریک بگویم چرا که تیم خیلی خوبی هستند و ما تلاش زیادی کردیم. باید از بازی‌های بعدی بهتر شویم. 

وی درباره وضعیت داوری هم تصریح کرد: به نظرم داور روی پنالتی اشتباه کرد. گل دومی که استقلال زد اصلاً کرنر نبود. فکر می‌کنم داور در نیمه دوم بهتر قضاوت کرد چون در نیمه اول احساسی بود و تحت تأثیر جو بازی قرار داشت. ما همچنین نمی‌توانیم به داور اعتراض کنیم.

کاپیتان تیم پارس جنوبی در مورد جلسه‌ای که امروز در رختکن این تیم انجام شد، گفت: به هر حال بحث امروز ما در جلسه درباره مشکلات مالی بود. مسئولان باید به فکر باشند و باید به این تیم مردمی کمک کنند. 

نوری تصریح کرد: رضاییان باید چه کند؟ مسئولان شهرستان جم که تیم را بالا آوردند باید به فکر این تیم باشند اما آنها تیم را به امان خدا رها کردند. باید به این شرایط رسیدگی کنند و وضعیت تیم را سروسامان دهند.