صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس در پایان دیدار با پارس‌جنوبی جم

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی یک گله خود در اولین دیدار فصل نوزدهم لیگ برتر برابر پارس‌جنوبی جم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

به گزارش مدال، سید جلال حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و سه امتیاز خوب را به سختی کسب کردیم.

وی درباره تکرار قهرمانی در لیگ برتر تاکید کرد: مطمئنا کار سختی است. ما سه سال قهرمان شدیم و انتظارات از ما بالا است. بهتر است که بازی به بازی پیش برویم. الان فشار زیادی روی بازیکنان است. تلاش می کنیم روند خوبی داشته باشیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات هواداران برای ورود به ورزشگاه خاطرنشان کرد: اگر قرار است کاری درست شود باید صبر کنیم. سازمان لیگ برنامه ریزی کرده تا سیستم خوبی ایجاد شود. امیدوارم همه جا به این شکل باشد و فقط هواداران با این مشکلات مواجه نشوند.

حسینی درباره شایعه تغییر مدیرعامل پرسپولیس و تاثیر این موضوع روی عملکرد بازیکنان اظهار کرد: بازیکنان ما یک وظیفه دارند. باید خوب کار و تمرین کنند و به این قبیل مسائل فکر نکنند.

وی درباره جایگاه تیمش در لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: کار سختی داریم. باید بیشتر تلاش کنیم. باشگاه امکانات خوبی فراهم کند تا یک سال خوب را سپری کنیم. در سه سال گذشته هواداران خیلی صبور بودند. امسال هم کادرفنی و بازیکنان جدید داریم.

حسینی درباره تامین امکانات از سوی باشگاه گفت: شرایط خوبی تامین شده اما باید بهتر از این را تامین کنیم.

او درباره کیفیت لباس تیمش نیز تاکید کرد: لباسی که امروز پوشیدیم از نظر جنس و کیفیت خوب بود و امیدوارم مجددا تغییر نکند.

مهدی شیری، بازیکن پرسپولیس پس از پیروزی مقابل پارس جنوبی در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: همیشه اولین بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر است که خدا را شکر با پیروزی پشت سر گذاشتیم. به نظرم بازی پرسپولیس افت نکرده بود. ما پس از وقفه‌ چند ماهه با کادرفنی جدید وارد مسابقات شدیم و در حال آشنا شدن با تفکرات کالدرون هستیم. به نظرم سبک بازی ما تغییر کرده است و تهاجمی‌تر شده‌ایم. ما خودمان را آماده کرده بودیم ابتدا گل نخوریم و سپس گل بزنیم.

او درباره کیفیت لباس‌های پرسپولیس گفت: کیفیت لباس بازی‌مان خوب است. امیدوارم کیفیت باقی لباس‌ها اعم از لباس تمرین‌ها هم بهبود یابد.

بازیکن پرسپولیس درباره کیفیت توپ‌های لیگ برتر توضیح داد: توپ بازی کیفیت لازم را ندارد و سنگین است. باید این توپ را تست کنند تا بفهمند ما چه می‌گوییم.

امید عالیشاه بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران درباره مشکلات هواداران برای خرید بلیت اینترنتی و ورود به ورزشگاه گفت: این مشکلات بعد از یک ماه تاخیر در شروع لیگ برتر معنی ندارد. مسئولان  باید حساب‌شده و کارشناسی شده عمل کنند.

او با بیان اینکه به نظر می‌رسد تاخیر در شروع لیگ برای تامین بلیت فروشی اینترنتی فایده‌ای نداشته است، افزود: امیدوارم در بازی‌های آینده شاهد این موضوعات نباشیم چون ما ضرر می‌کنیم. ما تماشاگران بیشتری داریم و نبود آن‌ها یک ضرر بزرگ برای ما است.

مهدی ترابی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی و زدن گل سه امتیازی گفت: همیشه بازی اول و افتتاحیه سخت از آب در می‌آید. خوشحالم بازی را بردیم و من توانستم گل سه امتیازی این دیدار را به ثمر برسانم.

وی افزود: امیدوارم از بازی های بعد روند بهتری را دنبال کنیم چون تیم بهتری داریم.

هافبک پرسپولیس درباره تفاوت تیم برانکو و کالدرون گفت: تفکرات دو مربی متفاوت است. هر دو مربی هجومی کار می‌کنند اما برانکو اروپایی بود و کالدرون اهل آمریکای جنوبی است.

زننده تک گل پرسپولیس مقابل پارس جنوبی اظهار کرد: امیدوارم با کالدرون موفق باشیم. قطعا هواداران ما را حمایت می کنند و چهارمین جام قهرمانی را به دست می‌آوریم.

وی درباره آزادی عمل بیشتر در ترکیب پرسپولیس با حضور کالدرون گفت: در بازی امروز خیلی خوب عمل نکردیم. بازی اول حساسیت خاص خود را دارد. می خواستیم هر طور شده سه امتیاز را کسب کنیم اما امیدوارم از بازی‌های بعد کیفیت بهتر را ارائه کنیم.

محمد نادری، مدافع پرسپولیس امشب (پنجشنبه) پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: ۱۰۰ درصد به مرور بهتر می‌شویم و به دنبال قهرمانی هستیم. همچنین با آمدن کالدرون، پرسپولیس رو به پیشرفت است.

او درباره تفاوت‌های پرسپولیس کالدرون و برانکو، بیان کرد: جفتشان خوب هستند ولی آقای کالدرون فوتبال تهاجمی را بیشتر دوست دارد و به مدافعان کناری اجازه نفوذ بیشتری می‌دهد.

این بازیکن پرسپولیس درباره دیدار هفته آینده مقابل تراکتورسازی گفت: این بازی سختی‌های خودش را دارد. ما تلاش می‌کنیم که سه امتیاز را بگیریم و مطمئنم می‌توانیم به پیروزی برسیم.

وحید امیری، بازیکن پرسپولیس اظهار کرد: با وجود این که بازی اول سخت بود توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. به هوادارانمان و تیم خوب پارس جنوبی تبریک می‌گویم. همیشه بازی اول، بازی سنگینی است ولی مهم سه امتیاز بود که توانستیم آن را کسب کنیم.

او درباره دیدار هفته آینده با تراکتور گفت: همیشه بازی با تراکتور سخت بوده است. مهم نیست که این بازی هفته اول باشد یا هفته دوم. ما به تبریز می‌رویم که از اعتبار و قهرمانی پرسپولیس دفاع کنیم و تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز به کار می‌گیریم.

این بازیکن پرسپولیس درباره شرایط این تیم برای حضور در لیگ برتر بیان کرد: الحمدالله شرایط به نظرم خوب بوده است. تمام فکر و ذکر من فوتبال است و امیدوارم بتوانیم به هواداران خدمت کنیم.

امیری در ادامه درباره تلاش پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی چهارم گفت: این تیم سه سال پیاپی قهرمان شده و همه به دنبال قهرمانی چهارم هستند. ما هم تلاش می‌کنیم که به خواسته هواداران برسیم.

او در پایان درباره کالدرون تصریح کرد: او مربی خوبی است. شرایط روز به روز و بازی به بازی بهتر می‌شود. امیدوارم کادرفنی و هواداران از عملکرد ما راضی باشند.

رادوشوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار امروز مقابل پارس جنوبی گفت: بازی بسیار مهم و سختی بود چون اولین بازی بود. از طرفی ما هم مربی جدید و متد جدید داشتیم این برای ما مهم بود که بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم.

وی درباره اینکه امروز کلین‌شیت کرده، اظهار داشت: این موضوع خوب بود. من هر بازی تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشحالم که در این بازی کلین‌شیت کردم.

احمد نوراللهی بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برتری مقابل پارس جنوبی، گفت: خدا را شکر می‌کنم توانستیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم چون هفته‌های اول همیشه سخت است. تا به هماهنگی برسیم زمان لازم بود اما رفته رفته بهتر شدیم و توانستیم در نیمه دوم بازی را در دست بگیریم. ما هفته بعد یک بازی سخت با تراکتور داریم امیدوارم با تمرینات خوب به نتیجه دلخواه برسیم.

وی درباره اینکه در نبود کامیابی‌نیا یک خط به عقب آمده بودیم، عنوان کرد: کمال از ناحیه کتف آسیب دیده، من برایش آرزوی سلامتی دارم او بازیکن مهمی است و امیدوارم زود برگشته و به تیم کمک کند. یک خط به عقب آمدم باید جلوی دفاع را جمع می‌کردم، زمانی که جلو بازی می‌کنم میل به نفوذ دارم اما باید در خدمت تیم باشم و هر چه نظر مربی است انجام دهم.

علیرضا بیرانوند دروازه بان اول پرسپولیس که از شروع لیگ محروم بود با حضور در ورزشگاه آزادی تماشاگر این مسابقه شد. بیرانوند بعد از پایان این مسابقه گفت: انتظار داشتید در خانه بنشینم(خنده)؟ به ورزشگاه آمدم و لذت بردم. واقعا چسبید.

وی در ادامه صحبت های خود درباره این دیدار اظهار داشت: یک بازی خیلی خوب داشتیم و در بازی اول شرایط سخت است. استرس داشتم که اتفاق بدی رخ ندهد اما بچه ها از تنها موقعیت خود به خوبی استفاده کردند و تبدیل به گل شد تا برنده مسابقه باشیم.

بیرانوند در پایان صحبت های خود درباره حضور هواداران و شرایط قرمزها اضافه کرد: هواداران در این برد به ما کمک کردند و شرایط تیم خیلی خوب است.

ببینید:

 

تگ ها


بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم فوتبال