سیدجلال حسینی: به جای حمایت کردن برخی‌ها اذیت می‌کنند

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در مورد بازی برابر پاختاکور صحبت کرد...

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در مورد بازی برابر پاختاکور صحبت کرد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حواس‌شان را جمع کنند اینطور نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست انجام دهد.

به گزارش مدال، سیدجلال حسینی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: خدا را شکر در هفته گذشته شاهد بارندگی بودیم تا زمین ما خیس شود و بتوانیم بازی کنیم. امشب نیز بازی سختی مقابل پاختاکور داشتیم که از هفت هشت بازیکن ملی‌پوش و چند بازیکن خوب خارجی بهره می‌برد. روی هم رفته بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند و فکر می‌کنم همه جوره بچه‌ها خوب بودند و حتی در آمار به حریف برتری داشتیم، اما متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم.
وی در پاسخ به این سؤال که گل پاختاکور آفساید بود و عملکرد داوری را چگونه ارزیابی کرده است، گفت: من صحنه را ندیدم، اما داوری افتضاح بود.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی در خصوص بازیکنان شهرستانی عنوان کرد: خود حسن‌زاده شهرستانی است. متأسفانه حرف‌هایی زده می‌شود که نباید گفته شود. وریا غفوری درباره مشکلات مردم حرف حق را زده بود و می‌دانیم مشکلات مردم را گفته بود. امیدوارم همه‌ی این مسائل حل شود
حسینی درباره اینکه هواداران پرسپولیس توقع دارند این تیم شرایط مانند فصل گذشته داشته باشد، گفت: نمی‌خواهم حرف بزنم، اما باید بگویم ممنون هواداران هستم که در سرما از ما حمایت کردند. بلایی را که سر پرسپولیس می‌آورند، سر هیچ تیمی نیاوردند. سیستمی پشت این موضوع است تا پرسپولیس را اذیت کند. شجاع واقعاً آسیب‌دیده است و با خستگی و مریضی در این بازی سنگین بازی کرد، اما متأسفانه یکسری حرف‌ها از طرف همکاران و دوستان شما یکطرفه مطرح می‌شود.
وی ادامه داد: نمی‌خواهیم عکس‌العملی نشان بدهیم و این کار درست نیست، اما خواهش می‌کنم مردم را فریب ندهید. باشگاه، کادرفنی و بازیکنان می‌دانند چه کار‌هایی را انجام می‌دهند و چه کسانی حمایت می‌شوند و فکر نکنند حرف نمی‌زنیم از چیزی خبر نداریم. عرب در این چند ماه در حال تلاش برای حل مشکلات است و امیدوارم حل شود، چرا که بازی‌های سختی در پیش داریم. السد را تیم‌های ملی ژاپن و عربستان نتوانستند ببرند و این تیم همان تیم قطر است که از چهار بازیکن خارجی عالی نیز استفاده می‌کند. روز جمعه نیز با نساجی و روی چمن مصنوعی بازی داریم و قرار است با اتوبوس هم سفر کنیم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط تیم‌های ایرانی در آسیا گفت: اصلاً کاری برای تیم‌های ایرانی انجام نشده است و فقط تنها به دنبال اختلاف میان تیم‌های ایرانی هستند که از این موضوع نیز هواداران و بازیکنان لطمه می‌بینند.
حسینی در پاسخ به این پرسش که باشگاه پرسپولیس به عملکرد ضعیف داور اردنی اعتراض خواهد کرد، گفت: قدرتی در آسیا نداریم که بخواهیم اعتراضی کنیم.
وی در پایان در خصوص اعتراض خبرنگاران به عدم مصاحبه بازیکنان پرسپولیس گفت: بچه‌ها واقعاً خسته هستند و قطعاً در روز‌های آینده صحبت خواهند کرد. من عذرخواهی می‌کنم، اما این را در نظر بگیرید که باید در این چند روز ریکاوری و تمرکز خود را حفظ کنیم.