صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر ذوب‌آهن

بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر ذوب‌آهن در مورد این بازی صحبت کردند...

پرسپولیس در هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف ذوب‌آهن رفت و به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.
به گزارش مدال، سیامک نعمتی در مورد تساوی ذوب آهن و پرسپولیس، گفت: اخراج که نداشت. این اتفاق از عمد نبود و ضربه خیلی عادی بود. متاسفانه سر میلاد فخرالدینی شکست و خونریزی کرد اما عمدی وجود نداشت. 
وی افزود: برای سه امتیاز به اصفهان  آمده بودیم. جو بازی به شکلی بود که کارمان را سخت کرده بود. باد شدیدی می‌وزید. از 11 بازیکن ما با مسکن و شیاف بازی کردند. آنقدر در داشتند که از شیاف استفاده کردند.
هافبک پرسپولیس در مورد مصدومیت بازیکنان عنوان کرد:‌ این مصدومیت‌ها همیشه هست. در این مقطع یک مقدار مصدومیت‌ها در تیم ما بیشتر شده و بازی‌ها بسیار فشرده است.
نعمتی در مورد اینکه امروز خیلی دوست داشت قیچی بزند، تصریح کرد:‌ موقعیتی بود که می‌توانستم با قیچی گل بزنم. بدنم جلو بود و توپ عقب افتاد و فقط در آن شرایط می‌شد ضربه زد.
وی در مورد رقابت لیگ برتر در دیدارهای باقی مانده، گفت:‌ شرایط ما خیلی خوب است. اگر امروز 3 امتیاز را می‌گرفتیم کارمان برای قهرمانی راحت‌تر میشد. چهار بازی دیگر باقی مانده و اختلاف زیادی با تیم دوم داریم. امیدوارم در بازی بعدی این مسئله را جبران کنیم.
هافبک پرسپولیس در مورد میزبانی اصفهانی‌ها، خاطرنشان کرد:‌ میزبانی خوب بود و امیدوارم همیشه شرایط اینطور باشد.
احمد نوراللهی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن، گفت: در نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد. موقعیت‌هایی هم داشتیم اما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. شاید اختلاف امتیاز در صدر کمتر شد اما همه تلاش می‌کنیم تا پرسپولیس قهرمان شود. به نظرم بازیکنان و مربیان تلاش زیادی می‌کنند اما همه ما از مدیریت باشگاه گله‌مند هستیم چرا که شرایط ما خوب نیست و در حالی که 5 بازی تا پایان لیگ مانده ما فقط 50 درصد پول گرفتیم و به تعهدات از سوی مدیریت عمل نشده است. همه بازیکنان ناراضی هستند و امیدوارم مشکلات هر چه زودتر حل شود. 
وی تصریح کرد: ما هفته گذشته در اینستاگرام یک پست مشترک گذاشتیم، ما با اینکه پاداش آسیایی گرفتیم اما درآمد ما بیشتر از چیزی بود که گرفتیم اما با همه این شرایط به عشق هواداران بازی می‌کنیم. تا آخرین لحظه هر چه داریم می‌گذاریم اما در قبال آن انتظار داریم که مدیران باشگاه تلاش بچه‌ها را ببینند. ما در آسیا نتایج خوبی گرفتیم و اگر الاهلی را ببریم شانس صعود داریم.
نوراللهی تصریح کرد: دست هواداران درد نکند که از ما حمایت خوبی کردند. ما هم از جان مایه می‌گذاریم و می‌خواهیم قهرمان شویم تا پاسخ حمایت‌های آنها را بدهیم. با این همه، مشکلات زیاد است و همه بچه‌ها شاکی هستند و امیدوارم که مشکلات حل شود چرا که در نیم‌فصل اول با محرومیت و مصدومیت تیم را به فینال آسیا بردیم و در جام حذفی هم جزو 4 تیم هستیم که اگر برنده شویم به فینال خواهیم رسید ما یک قدم کم نمی‌گذاریم اما بچه‌ها درخواست دارند که مشکلات زودتر حل شود. ما از فصل گذشته و این فصل طلب داریم اما حرف نزدیم. نمی‌دانم اعضای هیأت مدیره چه کاری انجام می‌دهند اما انتظار داریم که مشکلات ما حل شود.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال