صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر نساجی

بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر نساجی در مورد شرایط و اتفاقات داخل زمین صحبت کردند...

بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر نساجی در مورد شرایط و اتفاقات داخل زمین صحبت کردند

سرخ‌پوشان در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال به مصاف نساجی مازندران رفتند و با نتیجه مساوی متوقف شدند.

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند در پایان دیدار مقابل نساجی گفت: حیف شد ۲ امتیاز مهم را از دست دادیم باران هم ما را اذیت کرد. روی اتفاق گل خوردیم و از نساجی بهتر بودیم. متأسفانه روز خوبمان نبود و دقت نکردیم. می‌توانستیم در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد عملکرد داوری گفت: چه بگویم اگر صحبتی هم بکنیم می‌گویند فغانی بهترین داور ایران است. شجاع خلیل‌زاده راست گفته است انتظار نداشتیم دو پنالتی واضح برای ما گرفته نشود. صحنه مهدی ترابی را دیدم پنالتی نبود اما در دو صحنه‌ای که توپ به دست بازیکن نساجی برخورد پنالتی اتفاق افتاد.

وی در رابطه با اینکه در صحنه مصدومیت ترابی او اعتراض کرد، گفت: به داور اعتراض نکردم بلکه نگران وضعیت ترابی شدم او ضربه شدیدی خورده است

دروازه‌بان پرپسولیس در رابطه با اینکه مدیر برنامه‌هایش از او شکایت کرده است، گفت: من اصلاً مدیر برنامه ندارم که بخواهد شکایتی کند نمی‌دانم چرا اینطور شده که هر کسی با یک برگه به فدراسیون می‌رود و شکایت می‌کند از فدراسیون خواستم این مسئله را ۲-۳ ماه عقب بیندازد تا ببینیم چه کسی این کار را کرده  در فضای مجازی هم همه چیز را بزرگ می‌کنند خدا را شکر مشکلی ندارم.

وی در مورد اینکه چرا بازیکنان صحبت نمی‌کنند، افزود:‌به هر حال آنها خسته هستند و باید آنها را درک کنیم. ما مسابقات زیادی را برگزار می‌کنیم.

علی علیپور در مورد صحنه‌هایی که بازیکن این تیم اعتقاد به خطای پنالتی داشتند ولی داور پنالتی اعلام نکرد، گفت: باید از این مسئله ناراحت باشیم. کسی چهار هفته است که پنالتی ما را نمی‌گیرد و کسی هم نیست که حرفی بزند.

مهدی ترابی در مورد برخوردش با دروازه‌بان نساجی گفت: من صحنه را ندیدم اما دروازه‌بان برخورد بدی با بنده داشت و پای من الان بی حس است. هر چه هست خطای من نبود و فکر نمی‌کنم کاری کرده باشم.