صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی برابر نفت مسجد سلیمان

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فردی به سمتم آمد که لباسش خونین بود و بعد از آن لباس من هم خونین شد که فکر کردم چاقو خورده‌ام.

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند بعد از تساوی پرسپولیس مقابل نفت‌مسجدسلیمان گفت: متأسفانه یکی از بدترین بازی‌های پرسپولیس را دیدیم که دلیل آن هم شرایط بد زمین بود.  متأسفانه ورزشگاه، زمین و هتل اینجا شرایط خوبی نداشت و ما در هتل هم نتوانستیم به خوبی استراحت کنیم.  هواداران از ما حمایت کنند چرا که واقعاً در این بازی شرایط مناسب برای انجام بازی نبود. وضعیت بدی داشتیم و نمی‌توانستیم پاس‌های خوبی بدهیم و در نهایت شرایط اینطور رقم خورد.

وی در مورد اینکه قبل از شروع بازی فردی به سمت او آمد لباسش خونین شد، عنوان کرد: آن فرد که به سمت من آمد لباسش خونی بود و فکر کرده چاقو خورده به همین خاطر بعد از آن کاور روی لباسم انداختم آن خون مشخص نباشد تا بتوانم تمرین کنم. مردم مسجدسلیمان به من لطف دارند. 

دروازه‌بان پرسپولیس در رابطه تشویق‌هایی از سوی هواداران انجام شد، گفت: هواداران من را سورپرایز کردند خیلی خوشحال شدم لرهای بختیاری واقعاً بزرگ هستند و به من محبت دارند.

وی در مورد اینکه آیا این برنامه به تیم‌های آسیایی آسیب نمی‌زند، گفت: دقیقاً همین‌طور است ما در سه جام می‌جنگیم و الان ۲-۳ بازیکن مصدوم شده‌اند که این اتفاق قبل از دیدار با پاختاکور خوب نیست امیدوارم آنها شرایط حضور در میدان را پیدا کنند.

امید عالیشاه پس از مساوی بدون گل مقابل  نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران گفت:نمی‌دانم کدام ارگان تایید می‌کند که در چنین شرایطی تیمی میزبان باشد حیف است که شهری با این همه قدمت نه هتل داشته باشد، نه زمین تمرین و نه زمین مسابقه.و در حد توانشان تلاش کردند که میزبان خوبی باشند با این حال من در زمین مسابقه احساس می‌کردم که تک شوت بازی می‌کنیم. 

وی تاکید کرد: اگر تیم‌داری اینگونه است هر روستای ایران می‌تواند یک تیم داشته باشد ما چهار امتیاز مقابل نفت مسجد سلیمان از دست دادیم. دو امتیاز امروز خیلی به دردمان می‌خورد اما  روی این زمین  اصلا نمی‌شد فوتبال بازی کرد. 

عالیشاه با اشاره به اینکه دنبال عذر و بهانه نیست،‌گفت: ما اهل بهانه‌جویی نیستیم با پنجره بسته هم فوتبال بازی کردیم اما واقعا تاسف می‌خورم که باید در چنین زمینی بازی کنیم به آدم برمی‌خورد که بخواهند اینگونه از ما امتیاز بگیرند. 

سروش رفیعی هافبک پرسپولیس پس از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به مسئولان خسته نباشید می‌گویم از مسئولین استان خوزستان تشکر ویژه می‌کنم که باعث شدند یک شوتبال قشنگ ببینیم این شوت‌بال‌ها به درد ما می‌خورد فقط یک تور باید وسط زمین بگذاریم نمی‌دانم غصه بخوریم یا بخندیم این چیزها برای فوتبال ما زشت و بد است. 

رفیعی در ادامه گفت: خوزستان مهد فوتبال است بازیکنان بزرگی از اینجا به فوتبال ایران معرفی شدند این مردم فوتبال را می‌فهمند یک نفر باید روی این برنامه‌ها نظارت کند. این چه امکاناتی است یک زمین معمولی چگونه است. ما دوست داریم مردم خوب مسجد سلیمان به ورزشگاه بیایند. آنها عشق‌شان فوتبال است اما چرا به این وضعیت نمی‌رسد. وقتی به اهواز می‌آیید باید جایی برای خواب پیدا کنید ، 40 دقیقه طول می‌کشد از خوابگاه به ورزشگاه برسی، در تونل استادیوم مگر می‌شود 50 نفر حضور داشته باشند. 

بازیکن پرسپولیس در ادامه افزود: از تلویزیون، زمین مانند ومبلی لندن است می‌گویند سروش رفیعی اینطور کرد و آنطور کرد. البته هواداران حق دارند همه از امتیازاتی که از دست می‌دهیم ناراحت هستند. همه انتظار دارند بازی زیبایی ببینند اما چگونه فوتبال بازی کنیم بیشتر از 2 ثانیه نمی‌شد توپ را کنترل کرد. بعد از دو ثانیه توپ به هوا می‌رفت. من هم دوست دارم یکضرب بازی کنم اما تا توپ را کنترل کنم 5 متر جهتش عوض می‌شود. 

رفیعی درخصوص داوری و همچنین درگیری با حکیم نصاری بازیکن تیم حریف گفت: درگیری نبود این مسائل در فوتبال همیشه هست ، حکیم رفیق خوب من است همچنین آقای زرگر از داوران خوب ما هستند. درمورد داوری نظری ندارم و به تصمیم و نظر آقای زرگر احترام می‌گذاریم.