Banner

صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از شکست برابر تراکتور

چند تن از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر امروز خود برابر تراکتور، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

به گزارش مدال، سیامک نعمتی پس از شکست تیمش برابر تراکتو اظهار کرد: نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم شرایط بسیار خوبی داشتیم اما با بدشانسی گل خوردیم و نتوانستیم جبران کنیم. ان‌شاءالله از هفته آینده دوباره نتایج خوبی می‌گیریم.

وی افزود: کری خوانی میان فوتبالیست‌ها دوستانه وجود دارد اما من با هیچ کس کری‌خوانی نکردم. شرایط امروز هم خیلی خوب بود و از گذشته بهتر بود. امیدوارم هواداران بیایند و فوتبال تماشا کنند و تیم‌شان را تشویق کنند.

مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: بازی خیلی خوب بود و تیم ما خیلی بهتر از تراکتور بازی کرد، مخصوصا در نیمه دوم. توپ‌های ما گل نشد و این بعضی وقت‌ها پیش می‌آید. در ادامه فصل بهتر از این عمل می‌کنیم.

او ادامه داد: با هزینه‌ای که تراکتور کرده است امروز خیلی خوب وقت‌کشی کرد. حریف کار خاصی نکرد. ما خیلی خوب بازی کردیم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدیم. تیم‌های مدعی زیاد هستند ولی مدعی اول قهرمانی پرسپولیس است.

در ادامه خبرنگار از او پرسید پرسپولیس بعد از تراکتور مدعی اول است یا خیر که ترابی پاسخ داد: پرسپولیس هیچوقت بعد از هیچ تیمی نیست و همیشه اول است.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های بازیکنان تراکتور پس از غلبه بر پرسپولیس

تگ ها


بازیکنان پرسپولیس تراکتور پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس تراکتور Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال