صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از شکست برابر سپاهان

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست خانگی برابر سپاهان اصفهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست خانگی برابر سپاهان اصفهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده پس از دومین شکست پرسپولیس در لیگ برتر مقابل سپاهان گفت: فوتبال برد و باخت دارد و باید به سپاهان به خاطر پیروزی در این دیدار تبریک گفت. شکست در مسابقه پیش می‌آید اما ما در این دیدار باید از موقعیت‌های خود بهتر استفاده می‌کردیم.

وی در خصوص عملکرد داور مسابقه اظهار داشت: اگر درخصوص داوری صحبت کنم محرومم می‌کنند اما همه دیدند روی ترابی پنالتی شد که داور نگرفت. در دیدار مقابل استقلال در حالی که من مرتکب خطا نشده بودم برای استقلال پنالتی گرفتند. قانون داوری جدید می‌گوید در صورت برخورد توپ با داور باید مسابقه متوقف شود. بیرانوند با توجه به این موضوع به داور اعلام کرد که باید بازی متوقف می‌شد که واکنش داور اخطار به علیرضا بود. صحنه‌ای که داور نه تنها مسابقه را متوقف نکرد بلکه این فرصت را در اختیار سپاهان قرار داد تا در موقعیت گل قرار گیرد.

خلیل‌زاده درخصوص تشویق هواداران پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس امروز فرهنگ هواداری را نشان دادند و بعد از پایان مسابقه ایستاده تیم ما را تشویق کردند. مقابل سپاهان ما دو گل بد خوردیم و از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد ضعیف جونیور عنوان کرد: فوتبالیست درجه یک با این پول‌ها به ایران نمی‌آید، ما باید به جونیور کمک کنیم تا روز به روز بهتر شود.

محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از شکست دو بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: ما خیلی خوب فوتبال بازی کردیم اما در 90 دقیقه سپاهان تنها دو شوت به سمت دروازه ما زد که هر دو تبدیل به گل شد. از طرفی پنالتی ما گرفته نشد و با بدشانسی 7،8 موقعیت گل را از دست دادیم. فوتبال برد و باخت دارد و باید تلاش کنیم در دیدارهای آینده این شکست را جبران کنیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص عملکرد وحید کاظمی داور مسابقه عنوان کرد: اگر در مورد داوری صحبت کنیم محروم می‌شویم اما کاملا مشخص بود که ترابی را زدند و باید برای ما پنالتی گرفته می‌شد. در صحنه‌ای که کارت گرفتم هیچ حرفی نزدم و بعد از خطایی که روی ترابی شد بالای سر او رفتم که دیدم داور کارت زرد را روی سینه من قرار داد. در ابتدای مسابقه نیز به خلیل‌زاده گفتند حواست جمع باشد چرا که به من گفته‌اند اگر حرف بزنی باید به تو کارت بدهیم.

کنعانی‌زادگان تصریح کرد: بیرانوند فقط برای برداشتن توپ از محوطه جریمه خارج شد اما کاظمی به او گفت چرا صحبت می‌کند؟! داور مسابقه به لیست خود نگاه می‌کرد اگر بازیکنی کارت زرد داشت به او کارت زرد نمی‌داد و اگر اسمش در لیست نبود سریعا کارت زرد خود را نشان می‌داد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد تمرکز بازیکنان پرسپولیس از دست رفته بود گفت: برای این مسابقه تمرکز زیادی داشتیم اما همانطور که گفتم متاسفانه 7،8 موقعیت ما تبدیل به گل نشد و سپاهان از دو شوت خود به دو گل رسید. این شکست باید در دیدارهای آینده جبران شود و ما باید تلاش خود را برای آن انجام دهیم.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از غلبه بر پرسپولیس

 

تگ ها


بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس محمد حسین کنعانی زادگان شجاع خلیل زاده فوتبال