صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از غلبه بر ماشین‌سازی

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی امروز خود برابر ماشین‌سازی در جام حذفی، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی امروز خود برابر ماشین‌سازی در جام حذفی، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، علی علیپور بعد از صعود پرسپولیس از مرحله یک شانزدهم نهایی جام‌حذفی فوتبال ایران اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کنیم، اما خدا را شکر که برنده بازی شدیم.

وی در خصوص از دست دادن ضربه پنالتی پرسپولیس گفت: هر چه قدر در خصوص این صحنه صحبت کنیم دیگر فایده‌ای ندارد. 15 دقیقه قبل از ضربه پنالتی بازی متوقف شد و کادرفنی و نیمکت ماشین‌سازی با داور مسابقه جر و بحث کردند. دنبال بهانه نیستم و پنالتی را خراب کردم، اما این مسئله در از دست رفتن تمرکز من بی‌تاثیر نبود.

مهدی ترابی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود. بازی اول ما در جام حذفی مقابل ماشین سازی خیلی سخت بود. 100 دقیقه بازی کردیم و در نهایت در آخر مسابقه گل پیروزی را زدیم.

وی در مورد آنالیز ماشین سازی گفت: حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و حتی یک موقعیت گل هم به حریف ندادیم.

ترابی در مورد پنالتی پرسپولیس گفت: باید این صحنه را دوباره ببینم تا بگویم پنالتی بوده یا نه اول فکر کردم این صحنه پنالتی بوده است.

محمد حسین کنعانی زادگان بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی خیلی خوبی بود و بازی اول ما در جام حذفی خیلی سخت بود. 100 دقیقه بازی کردیم و فشار آوردیم و در نهایت در اواخر مسابقه گل توانستیم گل برتری را بزنیم. 

وی در مورد جنجال های آخر مسابقه بر سر پنالتی گفت: کادرفنی حریف خیلی فشار آورد که پنالتی را داور برگرداند! اما فایده ای نداشت زیرا داور پنالتی را اعلام کرده بود و خدا را شکر که پنالتی گل نشد و بعد از آن پنالتی گل برتری را زدیم تا دیگر حرف و حدیثی پیش نیاید.

علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، درباره شعار هواداران ماشین سازی علیه این تیم گفت: امروز اتفاق بدی برای من رخ داد. من چندین بار مورد فحاشی قرار گرفتم. تاکنون این اتفاقات را با صحبت‌های خودم منکر شده‌ام اما الان که فیلم گرفتید، نمی‌توانم دروغ بگویم.

وی ادامه داد: پرسپولیس هفت بازیکن ملی‌پوش دارد و خیلی از مردم دوست دارند آن‌ها را ببیند. اما از وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدم، به من فحاشی کردند. من به تیم کمک کردم و هیچ واکنشی نداشتم. وقتی کمیته انضباطی تیمی را محروم می‌کند و مورد بخشش قرار می‌دهد، نتیجه اش اتفاقات بازی امروز می‌شود.

دروازه‌بان پرسپولیس تاکید کرد: کمیته انضباطی ثابت کرده که می‌تواند هواداران استقلال و پرسپولیس را جریمه کند تا هواداران سایر تیم‌ها مرتکب فحاشی نشوند اما وقتی برای تیم‌های تبریزی این اتفاقات رخ می‌دهد و بخشیده می‌شوند، نتیجه همین می‌شود.

بیرانوند با بیان اینکه هواداران تراکتور و ماشین سازی مشترک هستند، گفت: مالک ماشین سازی و تراکتور یکی است. ماشین سازی باشگاه بزرگی است. به آن‌ها احترام می‌گذارم اما هواداران دو تیم تبریزی یکی است. مالک استقلال و پرسپولیس هم یکی است اما اینجا هواداران هم یکسان است. اگر تراکتور بخشیده نمی‌شد، هواداران امروز فحاشی نمی‌کردند. از کمیته انضباطی می‌خواهم واقعا با این موضوع برخورد کند. همانطور که بازیکنان دو تیم بزرگ آسیا را تا دو هفته جریمه و محروم می‌کند، باید امروز هم همین کار را انجام دهد.

دروازه‌بان تراکتور با بیان اینکه نمی‌تواند فحاشی هواداران ماشین سازی را به زبان بیاورد، گفت: من تاکنون نشنیده‌ام که در تهران به تراکتور توهین شود. اولین بار است به جایی می‌روم که هواداران تیم خود را تشویق نمی‌کنند و به حریف توهین می کنند.

او درباره این بازی نیز اظهار کرد: بازی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. اگر بازی به پنالتی می‌رفت کار برای ما سخت می شد چرا که یک پنالتی را از دست داده بودیم. با این حال خوشحالم وحید امیری گل زد و بازی را بردیم.

اخبار مرتبط:

کالدرون: روش حریف را نپسندیدم/ درباره پنالتی نظر نمی‌دهم

مربی ماشین‌سازی: اشتباه داور تیم ما را بهم ریخت

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران ماشین سازی پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس فوتبال