صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از غلبه بر نیروی زمینی

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار با نیروی زمینی و برد پر گل برابر این تیم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

مدافع پرسپولیس می‌گوید که کالدرون مربی بزرگی است و یک رزومه کاری قوی دارد. امیدوارم کنار سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی، موفقیت‌های قبل را تکرار کنیم.

به گزارش مدال، مهدی شیری بعد از پایان بازی با نیروی زمینی مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: ما به این دیدارهای تدارکاتی نیاز داشتیم. به خاطر شرایط آب و هوایی نتوانستیم در اردوی تدارکاتی بازی دوستانه داشته باشیم،‌ اما این دیدارها تدارک خوبی بود. خوشبختانه روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر از قبل می‌شویم.

وی درباره نارضایتی اعضای تیم پرسپولیس از اردوی ترکیه گفت: قرار بود دو دیدار دوستانه خیلی خوب در این اردو داشته باشیم که به دلیل شرایط آب و هوایی لغو شدند. به همین خاطر بچه‌ها از این شرایط ناراضی بودند.

مدافع تیم پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان در شروع لیگ برتر گفت: شرایط امسال خیلی سخت است. تیم‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و به خوبی بسته شده‌اند. ما هم شرایط خاصی داریم و باید تلاش کنیم از گذشته خود دفاع کنیم.

شیری درخصوص گابریل کالدرون نیز گفت: کالدرون مربی بزرگی است و یک رزومه کاری قوی دارد. امیدوارم کنار سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی، موفقیت‌های قبل را تکرار کنیم.

وی درباره نامشخص بودن زمان آغاز لیگ برتر گفت: این امر مسلماً‌ ما را هم اذیت می‌کند، چون ما برنامه خودمان را هم نمی‌دانیم. امیدوارم زودتر برنامه آغاز لیگ را بدهند تا بر اساس آن، برنامه‌ریزی و بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

محمد انصاری بعد از پیروزی تیمش برابر نیروی زمینی در جام شهدا گفت: قرار است در هفته آینده بازهم بازی دوستانه کنیم و فکر می کنم بازی به بازی بهتر می شویم.

او در مورد شرایط تیمش گفت: هرچه بازیکنان با هم هماهنگ تر شوند شرایط تیم بهتر می شود. آقای کالدرون تازه آمدند و دارند از بازیکنان شناخت پیدا می کنند و فکر می کنم هرچه بازی های دوستانه بیشتر شود شرایط تیم بهتر می شود.

مدافع چپ پرسپولیس در مورد اینکه هر روز نام یک بازیکن در لیست مازاد پرسپولیس اعلام می شود هم گفت: اصلا در این باره صحبت نمی کنم. در مورد این مسائل بهتر است باشگاه صحبت کند.

انصاری در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس هم می گوید: بازی های دوستانه به ما کمک زیادی می کند، امسال شرایط لیگ از سال های گذشته سخت تر است و امیدوارام بتوانیم نتایج سال های گذشته را تکرار کنیم.

رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس بعد از برد پر گل تیمش مقابل نیروی زمینی در جام شهدا گفت: بازی بسیار خوبی بود و ما شرایط سختی داشتیم اما خوشحال هستم که این دیدار را بردیم و حالا در مسیر درست قرار می‌گیریم. امیدوار هستم که فرم ایده‌آلی که تیم دارد را حفظ کنیم و باز هم قهرمانی به دست آوریم.

وی در مورد حضور در ترکیب اصلی به جای بیرانوند گفت: سرمربی قبلا گفته بود که من بازی دوم را بازی می‌کنم. بنده همیشه برای پرسپولیس آماده هستم و احساس خوبی دارم. سخت کار کردیم و تلاش خودم را می‌کنم که فرم خوبم را برای لیگ حفظ کنم.

رادوشویچ در خصوص اینکه آیا می‎‌توانند این فصل هم همراه با پرسپولیس به قهرمانی برسند یا خیر، گفت: ما پرسپولیس هستیم و برای پیروزی و قهرمانی می‌رویم و قبلا ثابت کردیم قوی ترین تیم ایران هستیم.

امیر روستایی در مورد گلی که به نیروی زمینی زد به خبرنگاران گفت: من نباید مصاحبه کنم و بزرگترهای تیم هستند و حرف می زنند. با این حال واقعا از اینکه اولین گلم را زدم خوشحالم.

او در مورد شرایط پرسپولیس هم می گوید: بازی به بازی شرایط بهتری پیدا می کنیم و امیدوارم بتوانیم در لیگ شرایط بهتری داشته باشیم.

اخبار مرتبط:

کالدرون: تاخیر در برگزاری لیگ به نفع پرسپولیس است/ امیری را مهاجم می خواهم

پرسپولیس 4 - 0 نیروی‌ زمینی؛ شاگردان کالدرون، با 4 گل سوم شدند

 

تگ ها


بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس نیروی زمینی پرسپولیس فوتبال