صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر سپاهان

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر سپاهان در مورد شرایط بازی صحبت کردند...

پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی برابر سپاهان با یک گل به پیروزی رسید و راهی فینال شد.
به گزارش مدال، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بعد از غلبه بر سپاهان و صعود به فینال جام حذفی گفت: بازی سختی بود و بازی پرسپولیس مقابل سپاهان همیشه این مشکلات را دارد. خیلی خوب بازی کردیم. بازیکنان تلاش زیادی کردند وخدا را شکر فینالیست شدیم.
وی ادامه داد: این دیدارها سخت است و لیگ فرسایشی باعث عصبی‌تر شدن تیم‌ها شده بود. استرس و خستگی جو بازی را عوض کرد و حتی روی داور هم تأثیر گذاشت. یک سری مشکلات بین دو تا تیم به وجود آمده بود. متأسفانه درباره پرسپولیس تصمیمات سخت گیرانه گرفته می‌شود. تیم قلعه‌نویی عالی بازی کرد و نمایش خوبی داشت.
حسینی درباره آسان‌تر شدن راه قهرمانی جام حذفی گفت: این تفکر اشتباه است و این حرف نوعی دشمنی در حق پرسپولیس است. همین حرف را در ۶ هفته پایانی برای پرسپولیس زدند و تیم ما را پر از استرس کردند. این یک دروغ محض است و برای ضربه زدن به پرسپولیس گفته می‌شود. داماش تیم خیلی خوبی است و تیم‌هایی را حذف کرده که ما مقابل آن‌ها به مشکل خوردیم.
مدافع پرسپولیس درباره حواشی قبل بازی گفت: ما هواداران بی‌شماری داریم و نمی‌دانم چگونه از آن‌ها تشکر کنیم. این کمترین کار برای هواداران کتک‌خورده‌مان بود.
وی درباره شایعه مشکلاتش با عرب گفت: این‌ها حواشی است که برای پرسپولیس می‌سازند اما چنین چیزی وجود ندارد.
امید عالیشاه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان و صعود سرخپوشان به فینال جام حذفی درباره حواشی این بازی گفت: من چنین اتفاقاتی را خیلی کم دیدم که خارج از ایران صورت بگیرد، ولی در ایران سه چهار سال است که مُد شده سنگ می‌اندازند. مطمئناً آنها تماشاگرنما بودند. هواداران فهیم اصفهانی چنین کاری نمی‌کنند.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه بازی فینال در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود، عنوان کرد: به ما گفته‌اند که بازی فینال در ورزشگاه امام رضا (ع) انجام می‌شود. دوست داشتیم به خاطر زیارت امام رضا  (ع) بازی فینال در مشهد انجام شود، ولی نشد که چنین اتفاقی بیفتد. امیدواریم که هواداران اهوازی ما ورزشگاه فولاد را پر کنند. 
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «قضاوت داور بازی با سپاهان چطور بود؟»، گفت: داوری خوب بود، ولی بعد از اینکه سپاهان 9 نفره شد، می‌توانست یکسری خطاها را نگیرد و در صحنه پنالتی را هم خودم متوجه نشدم و باید کارشناسان نظر بدهند.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های بازیکنان سپاهان پس از شکست برابر پرسپولیس

تگ ها


جام حذفی ایران نیمه نهایی جام حذفی پرسپولیس سپاهان بازیکنان پرسپولیس ورزشگاه نقش جهان پرسپولیس جام حذفی فوتبال