صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر نفت آبادان

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص شرایط این دیدار و عملکرد سرخپوشان صحبت کردند...

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص شرایط این دیدار و عملکرد سرخپوشان صحبت کردند

به گزارش مدال، آخرین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان برگزار شد که در پایان این دیدار سرخ‌پوشان پایتخت با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند.
سیدجلال حسینی در پایان این دیدار در رابطه با بازی پیش‌‌روی پرسپولیس گفت: دربی برای هر دو تیم سخت است ربطی به نتیجه بازی قبل و بعد ندارد. استقلال تیم بزرگی است امیدوارم بازی دربی تماشاگرپسند باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که گویا در مورد حاشیه‌ایی که از سوی علیفر برای شما به وجود آمده برخی با شما تماس گرفتند آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: این سؤال را نپرسید. علیفر همکار شما است و با این حواشی بیشتر روی او فشار وارد می‌شود بهتر است در مورد این موضوع صحبت نکنید.
حسینی در پاسخ به این سؤال که شما به خاطر بازی دربی امروز روی نیمکت نشسته بودید، گفت: اصلاً اینطور نیست سرمربی تصمیم می‌گیرد و خدا را شکر که امروز یک برد خوب به دست آوردیم کنعانی‌زاده هم گل زد مبارک همه باشد. نظر فنی سرمربی بود که امروز روی نیمکت بنشینم او سرمربی است و هرچه تصمیم بگیرد درست است. 
وی در پاسخ به این سؤال که گویا سرمربی پرسپولیس به ستاره‌های تیم هشدار داده بود که هر کسی امروز خوب بازی نکند در دربی نمی‌تواند بازی کند آیا صحت دارد یا خیر، گفت: اصلاً اینطور نیست. کالدرون از روزی که آمده تلاش می‌کند و با انرژی کار می‌کند. پرسپولیس تیم بزرگی است و این حرف‌ها خوب نیست. همه بازیکنان تیم آماده می‌شوند تا برای یک بازی سخت در دربی نمایش خوبی از خود به اجرا بگذارند.
حسینی در پاسخ به این سؤال که گویا باشگاه پرسپولیس مشکلات مالی دارد آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: من دوست ندارم درباره این موضوع جواب بدهم. انصاری‌فرد با مشکلات زیادی روبه‌رو است مشکلاتی که به وجود آورده‌اند بیشتر از این است انصاری‌فرد هم در تلاش است تا ان‌شاءالله مشکلات حل شود مشکلات مالی باید حل شود و دارند تلاش می‌کنند تا ان‌شاءالله حل شود.
وی در پایان گفت: همه تیم‌ها مشکل دارند و این شرایط برای همه است. تیم‌ها یکسان نیستند و همه تیم‌ها تلاش می‌کنند که کم‌کم شرایط‌شان یکسان شود.
شجاع خلیل‌زاده بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت:خدا را شکر می‌کنم که بازی را بردیم و از تماشاگرانمان ممنون هستم که در روز غیر تعطیل به استادیوم آمدند، دست آنها را می‌بوسم. این 3 امتیاز از نان شب واجب‌تر بود.
وی در خصوص غیبت سید جلال در ترکیب پرسپولیس گفت: سید جلال با تشخیص مربی تیم بازی نکرد ولی او بازیکنی است که 3 سال در کنارش چیزهای زیادی یاد گرفتم. من فکر می‌کنم او کمی خسته بود. مهم نیست چه  کسی بازی می‌کند، مهم موفقیت پرسپولیس است و ممکن است من هم یک روز بیرون بنشینم.
مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه خیلی زود کارت زرد گرفت گفت: مجبور بودم بازیکن حریف را بزنم چون ممکن بود دروازه ما باز شود و در آن صورت کار سخت می‌شد.
خلیل‌زاده در خصوص اینکه دربی قرار است با حضور 90 درصدی استقلالی‌ها برگزار شود گفت: من با این موضوع موافقم، استقلال تیم بزرگی است و اگر در این بازی تماشاگران انها بیشتر باشند در آن صورت ما هم در بازی برگشت با تعداد بیشتری از آنها میزبانی می‌کنیم.
آخرین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان برگزار شد که در پایان این دیدار سرخ‌پوشان پایتخت با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند.
مهدی شیری در پایان این دیدار اظهار داشت: به نظرم ما امروز بازی خوبی را انجام دادیم و از این موضوع خیلی خوشحالم. ما برای استقلالی‌ها کُری نمی‌خوانیم امیدواریم در بازی دربی همه چیز به خوبی و خوشی تمام شود تا همه تماشاگران از نتیجه بازی راضی باشند.
وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: امروز بازی، بازی خوبی بود با توجه به وقفه‌ای که در برگزاری لیگ برتر ایجاد شد بازیکنان یک مقدار با هم هماهنگ نبودند اما رفته رفته در ادامه بازی بهتر شدند و با هم هماهنگ شدند.
شیری در پاسخ به این سؤال که آیا به شما پول دادند یا خیر، گفت: امیدوارم این کار انجام شود.

مهدی ترابی  هافبک مهاجم پرسپولیس درباره برتری یک گله تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: برد قبل از دربی اهمیت زیادی دارد و نمی‌توان باقطعیت گفت برنده شویم ولی ما تلاش‌مان را می‌کنیم در این دیدار برنده شویم. نمی‌خواهم برای استقلال کری بخوانم زیرا بازی با این تیم فرق خاصی با سایر دیدارها ندارد و ما باید با تمام قوا در زمین حاضر شویم.

وی افزود: در دیدار با صنعت نفت آبادان عملکرد قابل قبولی داشتیم و خدا را شکر با حمایت هواداران‌مان تواسنتیم برنده شویم.

سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس پس از برتری یک گله این تیم برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: این پیروزی‌ها ادامه خواهد داشت. در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم زیرا مدت‌ها از بازی دور بودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم حریف را شکست دهیم.

او افزود: به این ۳ امیتاز نیاز داشتیم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم و باخت هفته قبل را جبران کنیم. دربی هم شرایط خاص خود را دارد اما بازیکنان ما در همه بازی‌ها محتاط‌تر هستند زیرا قوانین جدید فوتبال باعث شده تا تیم محتاط‌تر عمل کند.

او درباره دربی تصریح کرد: تیم ما بازیکنان خوبی جذب کرده و اسکلت تیم حفظ شده است. امیدوارم با دستورات کادر فنی بتوانیم در این دیدار موفق باشیم و برای قهرمانی بجنگیم. کاری به نتایج سایر تیم‌ها نداریم اما دیدار با استقلال متفاوت است و به جایگاه تیم‌ها هیچ ربطی ندارد. امیدوارم ۳ امتیاز برای تیم ما باشد.

نعمتی درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: تیم ما مشکل مالی دارد اما مدیرعامل جدید به ما قول مساعدت داد و ما هم به خاطر او صبر خواهیم کرد.

وحید امیری هافبک - مهاجم پرسپولیس درباره برتری یک گله تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: موقعیت‌های ما از دقیقه ۸۵ به بعد بود که در اوج خستگی‌مان بود و روز به روز بهتر خواهیم شد.

او ادامه داد: پرسپولیس ۳ فصل است که قهرمان می‌شود و نمی‌توان به این خرده گرفت که چرا یک بر صفر یا دو بر صفر می‌بریم. به هر حال در لیگ ایران همیشه تیمی که این‌گونه نتیجه گرفته توانسته قهرمان شود و این ایراد نیست.

امیری درباره حواشی اخیر بیرانوند اضافه کرد: بیرانوند همیشه خودش را به فوتبال ایران و آسیا ثابت کرده است و در دنیا هم او را می‌شناسند و به هر طریقی نمی‌خواهند بیرانوند در پرسپولیس بازی کند. هر بازیکنی با تمام توانش برای پرسپولیس بازی می‌کند؛ یکی سر مقابل توپ می‌گذارد و یکی تکل می‌زند. نباید بگذاریم برای بازیکنان تیم حاشیه درست شود.

او درباره ناکامی علیپور در گلزنی نیز تصریح کرد: این فشار باید از روی علیپور برداشته شود. او یکی از بهترین‌های تاریخ پرسپولیس است و ۳ سال است بدون گرفت کارت زرد همین‌گونه برای پرسپولیس توپ می‌زند و گاهی اوقات طبیعی است که خسته شود. علیپور دوباره به روند گلزنی برخواهد گشت.

این هافبک - مهاجم پرسپولیس درباره دربی۹۰ پایتخت توضیح داد: دربی همیشه حساسیت خاص خود را دارد و تمام تلاش خود را می‌کنیم که بازی درخور نام پرسپولیس به نمایش بگذاریم. نتایج دست خدا است اما امیدوارم به نفع ما رقم بخورد. در دربی هیچ تیمی از قبل برنده یا بازنده نیست و سوا از هر نتیجه باید بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم.

بوژیدار رادوشوویچ دوشنبه شب بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: برد مهمی را قبل از دربی کسب کردیم. بازی خوبی را انجام دادیم. در دقایق پایانی خوب عمل کردیم. صنعت نفت هم تیم خوبی است. اسکوچیچ مربی کروات خوبی است.

او درباره علاقه‌مندی برای بازی در دربی تهران گفت: نمی‌دانم. کالدرون تصمیم می‌گیرد.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس درباره مهار شوت طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی تاکید کرد: در همه بازی‌ها تمام تلاش خودم را می‌کنم.

او که به بازی فارسی صحبت می‌کرد، گفت که بعد از سه سال حضور در ایران توانسته زبان فارسی را تا حدودی یاد بگیرد.

بشار رسن بازیکن تیم پرسپولیس در پایان این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود اما ما موقعیت های زیادی داشتیم. اگر نیمه اول گل می‌زدیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به صنعت نفت آبادان بزنیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که چرا نیمه دوم تعویض شد، گفت: بازی اول هم کم بازی کردم. تازه مصدومیتم تمام شده است. کم‌کم دارم بهتر می‌شوم و بیشتر هم بازی خواهم کرد.

رسن در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد دربی چیست، گفت: دربی همیشه سخت است. اگر گل بزنم می‌خواهم شادی گل خوبی از خود نشان دهم.

امید عالیشاه بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان گفت: ما به 3 امتیاز این بازی خیلی نیاز داشتیم که با تلاش بازیکنان و حمایت مردم به آن رسیدیم.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس خیلی موقعیت خراب کرد گفت: به هر حال ما باید بیشتر کار کنیم، مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم، بازی به بازی هم بهتر می‌شویم.

عالیشاه در خصوص برگزاری دربی به صورت 90 به 10 گفت: این سوال را خودتان باید از خودتان سوال کنید. به هر حال امیدوارم حرفی که می‌زنند را به خوبی اجرا کنند،حالا که بازی‌ها این همه به تاخیر افتاده حتما باید این اتفاقات رخ بدهد و بازی‌ها به شکل خوبی برگزار شود.

وی در خصوص اینکه آیا خطا روی وی در محوطه جریمه پنالتی بود گفت: من وقتی به علیپور پاس دادم دست بازیکن حریف باز بود و به نظر من پنالتی بود.

عالیشاه در خصوص دربی گفت: متاسفانه این قرعه کمی زود برای دو تیم رقم خورده و هر دو تیم به آمادگی لازم نرسیده اند. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و به 3 امتیاز برسیم.

محمد انصاری بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت گفت: مهم این است که 3 امتیاز را گرفتیم، نفت هم تیم خوبی است و بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد که به آنها خسته نباشید می‌گویم.

وی در خصوص وضعیت خودش گفت: وضعیت خوبی دارم و تلاش می‌کنم هر روز بهتر شوم و به آمادگی کامل برسم.

انصاری در خصوص دربی گفت: همه می‌دانیم استقلال تیم خوب و قابل احترامی است و شاید در این هفته ها نتوانسته نتایج مد نظرش را بگیرد. دربی بازی خاصی است که ان شاالله نتیجه خوبی در آن بگیریم.

مدافع پرسپولیس در خصوص مصدومیتش گفت: تقریبا چند ماهی از مصدومیت من گذشته و من می‌خواستم ریسک نکنم و خوشبختانه اتفاق خاصی رخ نداد.

انصاری در خصوص دربی 90 به 10 گفت: این یک اتفاق خوب است و حق طبیعی هر تیمی است که از میزبانی‌اش استفاده کند. امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی انجام دهند.

 

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی پرسپولیس 1- 0 صنعت نفت آبادان/ ویدیو

پرسپولیس ۱ - ۰ صنعت‌نفت/ شاگردان کالدرون با برد به استقبال دربی رفتند

انصاری‌فرد: روحیه تیم فوق‌العاده است/ بحث برانکو برای ما تمام شده است

تگ ها


پرسپولیس صنعت نفت آبادان سید جلال حسینی شجاع خلیل زاده مهدی شیری لیگ برتر فوتبال ایران گابریل کالدرون فوتبال