صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی بر پارس جنوبی

بازیکنان تیم پرسپولیس از کسب 3 امتیاز در دیدار با جم ابراز خوشحالی کردند....

به گزارش مدال،بازیکنان پرسپولیس که پس از پیروزی بر پارس جم جنوبی بسیار راضی و خوشحال به نظر می رسیدند پس از پایان بازی در مورد این پیروزی صحبت کردند.

ابتدا مهدی شیری درباره بازی امروز مقابل پارس جنوبی، گفت: بازی سنگینی بود. خدا را شکر می‌کنم 3 امتیاز را گرفتیم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسید داوری به نفع شما سوت زد، عنوان کرد: نه اینطور نیست. بچه‌های ما هیچ وقت درباره داوری صحبت نمی‌کنند.

مهدی ترابی نیز با ابراز خوشحالی از کسب 3 امتیاز، خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. این برای ما خیلی مهم بود امیدوارم همین راه را ادامه دهیم و قهرمانی را به هواداران تقدیم کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه آیا به آقای گلی فکر می‌کند، یادآور شد: نه هنوز زود است. برای ما موفقیت تیم مهم است. علیپور امروز یک پاس خوب داد و من آن را تبدیل به گل کردم.

وی همچنین درباره داوری و پنالتی گرفته شده در این بازی، گفت: سعی می‌کنیم درباره داوری صحبت نکنیم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم پرسپولیس که امروز جانشین سیدجلال حسینی شده بود،پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی حساس و سنگینی بود و خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم. 

وی ادامه داد: کارشناسان باید در مورد پنالتی ما نظر بدهند. در تیم ما در مورد داوری هیچ وقت صحبت نمی‌شود و ما بازیکنان نظری نمی‌دهیم.

بیشتربخوانید:

پشت پرده نیمکت‌نشینی هیولا؛ مصدومیتی به نام تنبیه انضباطی

تگ ها


گفت و گو با پرسپولیسی ها بعد برد مقابل پارس جنوبی جم بازی پارس جنوبی مقابل پرسپولیس هفته شانزدهم پرسپولیس پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال