صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

به گزارش خبرنگار مدال، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی امروز خود مقابل ذوب‌آهن به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. صحبت‌های بازیکنان این پس از بازی با ذوب‌آهن را در زیر بخوانید:

حسینی: باید همه دست به دست هم بدهیم تا برای سال چهارم قهرمان شویم
سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جریان بازی اظهار داشت: خدا را شکر شاهد بازی خوبی بودیم. بازی در مقابل تیم ذوب‌آهن همیشه سخت است. منصوریان تیم کامل و خوبی را در اختیار دارد و امروز نیز ذوب‌آهن بازی خوبی را ارائه کرد اما بچه‌های ما تلاش زیادی از خود نشان دادند و توانستیم سه امتیاز خوب را کسب کنیم.
وی در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن بعد از 9 سال در اصفهان عنوان کرد: بازی با ذوب‌آهن در اصفهان همیشه سخت است. برای ما بازی امروز نیز مسابقه سختی بود اما خدا را شکر می‌کنم با عملکرد خوب و یک نتیجه مناسب موفق به پیروزی شدیم.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحنه مشکوک به پنالتی برای تیم ذوب‌آهن در نیمه دوم گفت: من نه مدافع حاضر در صحنه بودم و نه مهاجمی که در محوطه حضور داشت. بهتر است در این خصوص از بازیکنان درگیر در آن صحنه سوال کنید.
حسینی در خصوص وضعیت پیچیده صدرجدول با برتری امروز پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن بیان کرد: ما سه سال تلاش کردیم و موفق به قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر شدیم. امسال برای چهارمین بار نیز تلاش می‌کنیم تا عنوان قهرمانی را کسب کنیم اما برای این مهم باید بجنگیم و در مقابل همه تیم‌ها بهترین عملکرد را داشته باشیم. متأسفانه بعد از قهرمانی‌های ما شرایط و کار سخت شده است. بازیکنان فشار زیادی را تحمل می‌کنند که همین موضوع باعث شده روند خوبی نداشته باشیم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم به روند خوب خود بازگردیم و مجدداً برای قهرمانی رقابت کنیم.
وی در خصوص عملکرد رادوشویچ گفت: رادو و علی هر دو دروازه‌بانان خوبی هستند و امروز نیز رادو عملکرد خیلی خوبی داشت. از طرفی بیرانوند بهترین گلر آسیا است که در کنار او رادو نیز حضور دارد. همچنین باید امروز ممنون هواداران پرسپولیس باشم که با حضور در اصفهان از تیم حمایت کردند؛ امیدوارم که با نتایج آینده نیز بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص فاصله ایجاد شده میان کالدرون و هواداران پرسپولیس گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا به روند بهترین برسیم. کالدرون مربی باتجربه‌ای است و بازیکنان و باشگاه نیز باید تلاش کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

ترابی: می‌دانستیم از کجا به ذوب‌آهن ضربه بزنیم
مهدی ترابی پس از پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود. تیم ما ذوب‌آهن را خوب آنالیز کرده بود و  توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. می‌دانستیم این پیروزی در جدول کمک‌مان می‌کند. امیدواریم در بازی‌های بعد هم با قدرت ظاهر شویم.
وی ادامه داد: خدا را شکر با زحمت بچه‌ها توانستم دو گل بزنم و امیدوارم همین روند را ادامه دهم. خیلی این بازی برای مهم بود. ما ذوب‌آهن را خوب آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم از کجا به آنها ضربه بزنیم.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس افزود: من همین الان از نتایج بازی‌های استقلال و سپاهان باخبر شدم. ما یک بازی عقب‌افتاده داریم و امیدوارم در بازی‌های بعد بهتر بازی کنیم. بازی‌های سختی داریم، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و دوست داریم موفقیت‌های سال گذشته را تکرار کنیم.
ترابی درباره فسخ قرارداد ویلموتس گفت: در این مورد نظری ندارم و صحبت نمی‌کنم. 

اخبار مرتبط:
ذوب‌آهن 0- پرسپولیس 3؛ بازگشت پرسپولیس به جمع مدعیان

خلاصه بازی ذوب‌‌آهن 0- پرسپولیس 3/ ویدیو 

تگ ها


پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن پرسپولیس هفته سیزدهم لیگ نوزدهم هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته سیزدهم لیگ برتر ایران هفته سیزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران بازیکنان پرسپولیس مهدی ترابی جلال حسینی مهدی ترابی سیدجلال حسینی پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال